2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Re: 2007-2008 Transfer Sezonu.

Sinan Kazancıoglu' Alıntı:
ki şey daha var , haberin kolpa olduğunu soyleyip sonra doğruluğunu anlayanlar haklarımızı yediler imajımızı zedelediler bunu kendilerine rakip gordukleri için mi yaparlar bilemem . ancak bizim amacımız ttek amacımız tbl yi konuşulur hale getirmek bu uğurda cebimizden çıkan paranın alnımızdan akan terin haddi hesabı yok . bunun karşılığında doğru ve çabuk haberciliğimizin karşılığında teşekur yerine iftira almak koyuyor insana haliyle .

ayrıca şahsen gsliyim . dim de diyebliriz . artık değilim bana kolpa diyenlerle aynı takımı tutmam

kimseye bi kastımız yok ayrıca 6alatasaray değil başından beri yazı galatasaraydır . saygımız sonsuzdur orda da yine bi karalama durumu mevcut

son olarak uyelik istememizin sebebi de misafirlerin girip saatte 10 larca yasak link vermesidir bu durum düzeltilecektir. benim de hoşuma gitmiyo farkındayım ama haksız eleştiri yapmayalım . tek isteğim bu

saygılar ve umarım silinmez çünkü cevap hakkımı kullanıyorum
aşırı fevri davranıyorsun!
habere kolpa dedik diye Galatasaray'ımı bıraktın şimdi:)
birde gsbasket.org şuan taraftar takım forumları ve siteleri arasında en iyisi ve en aktifi!!!
burası GS forumu olmasına rağmen kimse rakipleri aşağılamıyor bunu bir düşünün!!!!

sponsor Vestel ise transferler büyük olmali. PG pozisyonuna bence ligimizin en etkili Guardi Perry alinmali. hem ligimizi taniyor hemde potansiyel olarak Banvit'te oynadigindan daha iyisini verebilir. ayrica 2 ve 3 numara iki tane süper sutör gerekli. bakalim kimler alincak.

Alen Hekimbas' Alıntı:
[quote="Sinan Kazancıoglu":25b9d]
ayrıca şahsen gsliyim . dim de diyebliriz . artık değilim bana kolpa diyenlerle aynı takımı tutmam

Yoruma fazla gerek yok :)[/quote:25b9d]

Provakatör müsün?

Fatih Hısım' Alıntı:
sponsor Vestel ise transferler büyük olmali. PG pozisyonuna bence ligimizin en etkili Guardi Perry alinmali. hem ligimizi taniyor hemde potansiyel olarak Banvit'te oynadigindan daha iyisini verebilir. ayrica 2 ve 3 numara iki tane süper sutör gerekli. bakalim kimler alincak.

Ligimizin en iyi guardı,en etkili açık ara Soloman.Onu alsak daha süper olur.Ama Perry de 2. en iyi guard bence.Mitchell'ı sevsem de büyük maçlarda ki kayboluşu nedeniyle onun kalmasına sıcak bakmıyorum.

ya arkadaşlar fikrinize saygı duyuyorum ama ne var bu perryde,ümit sonkolda filan hedefler büyüdü artk paraya ya kıyacaz yada her sene yarı finalden dönecez artık büyük oynamalıyız

bencede perry o kadar iyi 1 oyuncu değil.En azından seneye şampiyonluk hedefliyorsak bizim aradığımız adam değil.ben malik dixon'ı istiyorum ama olmazsa marques green olabilir.2 numaraya da fitch'in yerini doldurabilecek 1 oyuncu lazım.bu bölgede de charles smith diyorum.eğer ki alamazsak tyron ellis veya henry domercant olabilir.hem 2side avrupa statüsüne uygun oyuncular.
jagla konusuna da değinmek istiyorum.bence jagla bizim işimize yaramaz.fakat slaughter süper olur.hem smaçlarıyla tribünüde coşturur :)

Ah ah Malik'i çokk istiyoruz ama... İşte o amanın gerisi bizim elimizde olan birşey değil. :)

Gökce Başaran' Alıntı:
Ah ah Malik'i çokk istiyoruz ama... İşte o amanın gerisi bizim olumuzda olan birşey değil. :)

abi vestel'in sponsorluğu altında 2.ligde oynayan 1 adamı getiremiyorlarsa yazık yani başka birşey denilemez

Oğuz Uzun' Alıntı:
[quote="Gökce Başaran":8816b]Ah ah Malik'i çokk istiyoruz ama... İşte o amanın gerisi bizim olumuzda olan birşey değil. :)

abi vestel'in sponsorluğu altında 2.ligde oynayan 1 adamı getiremiyorlarsa yazık yani başka birşey denilemez[/quote:8816b]
durum getirememek deil hocamızın istememesi yoksa galatasaray malik i rahatlıkla getirebilir

Murat Hoca kusura bakmasın ama Galatasaray takıntıları yada kişisel görüşleri yüzünden saçmalanılacak bir kurum değildir. Eger Malikten iyisini alamıyacaksan ve onu geri getirme durumun varken takıntıların yüzünden getirmiyorsan Galatasaraya ihanet etmiş olur seneyede bu seneki gibi her büyük maçta rakip takımın galibiyetlerini seyrederiz.

Bnce alacagımız PG skorer deil saf bi oyun kurucu olmalı .Pg skor yükü aldıgı zmn takım oynayamıo organize olamıyor.Marques Green iyi olurdu aslında asist özelligi fena deildi ama Nancy ile anlaşmış .
Bi arkadaş ümit sonkol gibi oyunculardan vazgecelim demiş.Zaten ümiti alıp ilk 5 e koyacak halimiz yok.Kenardan bi cemaL'in gelmesi var bide Ümit'in gelmesi var.Hedefi olan bi takımın takdir edersinizki bench'ide cok kuvvetli olmalı.

Ayrıca Videnov'u alsak çok iyi olur

Mustafa Marangoz' Alıntı:
Ayrıca Videnov'u alsak çok iyi olur

evet bencede videnov çok iyi 1 oyuncu.Hem skor olarak çok iyi 1 oyuncu.her maç 15'in altına kolay kolay düşmeyen biri.hem de bencil biri değil takım oyuncusu.Ve uleb'e katılacaksak avrupalı olması da önemli 1 avantaj.

malik kesinlikle geri alinmali 2 senedir kadromuzda 2 süper yildiz vardi ama herkes gördü ki malik dixon fitche göre daha tecrübeli daha patlayici özelligi olan ve daha da önemlisi daha karakterli 1 oyucu bencede murat özyer kendini ispatlama söz geçirme takintisindan vazgeçmelidir eger öle olsaydi hiç bir takim yildiz oyuncu almamaliydi asil marifet böyle yildiz oyunculari takim kimyasiyla birlestirerek takimina zarar veren bir oyuncu yerine ona liderlik eden 1 oyuncu konumuna getirmektir tabi buda koçluk becerisidir murat didin el amin varda gibi oyuncularda bu koçluk becerisinin örnegini göstermistir
gönül isterdi ki fitchte takimda kalsaydi çünkü onu izlemek büyük 1 keyifti ama gitti elden bisey gelmez 2 numara içinde charles smith çok iyi olur
basarili olmak istiyorsak yetenekli ve tecrübeli oyuncu almaliyiz her takim yetenekli oyuncu alabilir ama asil alinmasi gereken oyuncular büyük maçlarin havasini solumus elleri titremeyen oyunculardir
örnek olarak 1 marcus brown ratko varda antonio granger henry domercant büyük maç tecrübesine sahip söhretli adamlar almaliyiz bu yüzden videnovla falan diilde 1 2 gömlek üstü olan oyuncularla ugrasmaliyiz

Bir kulup çalışanı Fitch ile Dixon hakkında bana şunu söyledi:

Fitch nasıl biri ?
Çalışan:Sorunlu
Dixon nasıldı?
Çalışan:Şeker gibiydi

Murat Hoca Fitch'i istediği raya sokabildiyse bu sezon en azından yaklaşmıssa Dixon'ı hayli hayli istediği kıvama sokar.Ki Fitch 25 Dixon 32 yaşında.Zafer yolunun nasıl ve nereden geçtiğini Dixon daha iyi bilir.

Videnov konusunda ise ne kadar büyük takım oyuncusu bu tartışılır?Tekelde her maç 15 atmak kolay yada Bulgar milli takımda ama demek ki Real pekk memnun kalmamış ki sezon sonu yolamıslar Videnov'u.

Beyler Kobe Lakers'tan takasını istemiş.Ve daha da iyisi var.Kobe ile ilgileniyoruz. Fatih Solak,Darrell Mitchell,Tufan Ersöz ve Burak Sezgin'i Lakers'a sunmuşuz.Düşünmek için süre istemişler.
:D :) :D
Kötü bir şaka kabul ediyorum. :)

galatasaray mehmet yağmuru alacakmış sanırım burada - karşıyaka basınında - çıktı.100.000 dolar bonservisi var arkadaşın.

Mehmet Yağmur alınırsa bence çok iyi bir iş yapılmış olur.Şahsen kendisini çok beğenirim.Sakatlıklardan belini bir türlü doğrultamasa da sağlam olduğunda kesinlikle iş yapabilecek yeteneklere sahiptir.İyi bir savunmacıdır ve çok iyi bir üçlükçüdür.Yedek guard olarak Barıştan da,Mithattan da,İsmetten de daha iyi iş yapar.

Fitch Türkiye'den Ayrıldı

Beko TBL'de normal sezonun sayı kralı Geralde Fitch kulübüyle anlaşamadı ve Türkiye'den ayrıldı.

Beko Basketbol liginde başarılı bir sezon geçiren ancak playoff yarı finalinde Fenerbahçe Ülker'e elenen Galatasaray Cafe Crown'da takımın en önemli oyuncusu Gerald Fitch ile yollar ayrıldı.

Yönetim ile gelecek sezon için anlaşamayan Amerikalı oyuncunun eşyalarını toplayıp Türkiye'den ayrıldığı öğrenildi.Bu sezon takımı Galatasaray Cafe Crown'u playoff yarı finaline taşıyan başarılı oyuncu forma giydiği 4 playoff maçında 17.2 sayı,normal sezonda ise forma giydiği 23 maçta 19.6 sayı ortalaması tutturmuştu.

Gerald Fitch'in gelecek sezon için Nba'de şansını denemek istediği ancak bu isteğinin olmaması halinde Avrupa liginde önemli bir klüpte forma giymek istediği öğrenildi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...