2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
berkancatal' Alıntı:
arkadaşlar cemal bu ligde şu an hiçbir klüpte oynayamaz onun yerine bi adam şart ve zatende nur german 2 yabancı daha alcaz dedi
Talihsiz bir açıklama olarak görüyorum bunu...

nesi talihsiz ya gördük geçen sene geçensene ülkerin genç pivotlara bakın kambala gidince ne biçim sürüklediler takımı cemal onu yapabilir mi??

berkancatal' Alıntı:
nesi talihsiz ya gördük geçen sene geçensene ülkerin genç pivotlara bakın kambala gidince ne biçim sürüklediler takımı cemal onu yapabilir mi??
ne bekliyosun daha anlamadım??? cemalin giripte katkı yaptığı bir cok mac var,sanki elini sallasan pivota carpıyor,birde üstelik bu ligde de oynayamazmış?? fatihi yerden yere vurduk sıra cemale geldi!!! bence fazla NBA seyrediyorsun

Pıvotlarımıza Slaughter gelirse ortalığı kasıp kavururuz.,3 Numara için Stombergas hayaldir :? Daha genç her an oyun içinde olacak oyun cu lazım.Stombergas Lıtvanya Milli Takımında süper ama nedense Turk takımlarında şansı tutmadı.O yüzden iyi bir Amerıkalı lazım 3 numara için beklemedeyim :)

Cemal Türkiye'nin gelecek vaad eden en önemli 2-3 uzunundan biridir.2 sene önce Tuborg gençlerde şampiyon olurken Cemal ile Bora Paçun taşımıştı.Cemal şu haliyle bile Fatih'ten daha üstün bir oyuncu.Tamam belki bir Oğuz Savaş değil ama şu haliyle hiçbir takımda oynayamaz demek ayıp günah.Mutlu Demir'den çok daha iyi bir oyuncu olacak.Ama süre verilmesi lazım.Şahsen geçen sene ki oyununu da çok beğenmişimdir.Benchten gelip katkısını hep vermiştir takıma.Cemal küçümseniyor ama gelecek için Türkiye'nin Oğuz ile pota altını oluşturacaktır.Ömer Aşık'lar,Mutlular,Erenler onun yanında fos kalacak.

Volkan Ozger' Alıntı:
Virginius Praskevicius 4 numara olarak dusunulmeli 2.06 boyunda vede sutu cok iyi ribaundlarda gayet iyi set oyununu bilem ekolden gelıyo daha ne olsun ;)
stombergasa yaşlı demiştin ama praskevicius ondan daha yaşlı :) zaten önemli olan yaş değil performanstır,hatırlayanlar vardır kinder bolognada Dan Gay vardı,adam 40 yaşına kadar basarıyla oynadı

Kadro büyük ölçüde şekillendi 3 ve 4 numaraya 2 yabancı alıp transferi bitirecez bence 4 numaraya şutu iyi olan skorer bir yabancı almalıyız çünkü diğer oyuncular hep savunma ağırlıklı burası için geçen yıl ted kolejlilerde oynayan CHUCK DAVİS çok ii olur bir ara sakatlık geçirdi ama toparladı nba şansını deneyecekti ama ne oldu bilmiyorum bize karşı oynadığı ilk maçı düşünün 28 sayı atmıştı ayrıca fitch ten sonra ligin 2. skoreri.

WILLIAM AVERY - SOLOMON - EL AMIN - DALMAU WRIGHT

sizce bu oyuncular arasında en iyisi kim?

ama avery yi hiç izlemedim belki ssolomondan daha fazla yararlı olur

dalmau ile avery gecen sene ayni takimlardaydi galiba ordaki istatisliklere bakilarak bisey solenebilir.Dier ikisi hakkinda ise el amin hala bildigim el amin ise en iyisi el amin dir.Kısacası hersey yenı sezonda bellı olacak ancak aralarında geldıgınde en buyuk sukse yapan tabıkı solomon du !!

Adnan Demir' Alıntı:
dalmau ile avery gecen sene ayni takimlardaydi galiba ordaki istatisliklere bakilarak bisey solenebilir.Dier ikisi hakkinda ise el amin hala bildigim el amin ise en iyisi el amin dir.Kısacası hersey yenı sezonda bellı olacak ancak aralarında geldıgınde en buyuk sukse yapan tabıkı solomon du !!

Dalmau Prokom'da idi Avery Alba'da

yıldızlıaslan' Alıntı:
Kadro büyük ölçüde şekillendi 3 ve 4 numaraya 2 yabancı alıp transferi bitirecez bence 4 numaraya şutu iyi olan skorer bir yabancı almalıyız çünkü diğer oyuncular hep savunma ağırlıklı burası için geçen yıl ted kolejlilerde oynayan CHUCK DAVİS çok ii olur bir ara sakatlık geçirdi ama toparladı nba şansını deneyecekti ama ne oldu bilmiyorum bize karşı oynadığı ilk maçı düşünün 28 sayı atmıştı ayrıca fitch ten sonra ligin 2. skoreri.

Oostende ile anlaştı sanırım gelecek sezon Belçika'da yani

el amim-avery-solomon-dalmau bence

solomon istatisliklere bakınca buna karar verdim avery uleb cupta stealde sayıda ribounddaş 2lik yüzdesinde önde solomon asistte 0.2 ile önde 3lükte de %2 önde top kaybında solomon yine 1 önde bizim aldığımız adam da yani avery de sıradan bi adam değil çok kaliteli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...