2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gökce Başaran' Alıntı:
Fitch'te ligin başlamasına 3 gün kala gelmişti.Hatırlatırım.Valla benim içim çok rahat boşuna kendinizi geriyorsunuz.
Umarım dediğin gibi olurda bizim endişelerimiz boşa çıkar... İyi bir takım kurduk ama artık bunun son dişlisini tamamlamamız lazım... Yoksa kurulan bu takım boşa gider.

Re:

Kenan Inan' Alıntı:
Yapılan transferlerin ardından beşinci yabancı hakkımızı kullanmaya gerek olamadıgın düşünüyordum ama artık gelicek 3 numaranın çok üst düzey olmayacagını düşünüyorum ve 2 numaraya skorer bir oyuncu almalıyız bu oyuncu Cedrick Banks olaiblir
Cedrick Banks in videosu
http://www.youtube.com/watch?v=hwP5IFqdXIs
Banks i alıp bir de içeri drive eden bir 3 numara gerek çünkü hem şut atıp hem drive eden 3 numara bulamayız onun için beşinci yabancı hakkını kullanmalıyız
Abi oyuncu ile ilgili biraz bakındım birkaç yerde İsrail'in Maccabi Rishon LeZion takımına transfer olduğu yazıyor. Ama iyi bir oyuncu olduğu istatistiklerden ve videodan belli oluyor...

Re:

Gökce Başaran' Alıntı:
Fitch'te ligin başlamasına 3 gün kala gelmişti.Hatırlatırım.Valla benim içim çok rahat boşuna kendinizi geriyorsunuz.
Konuş kardeşim konuşş.. sonuna kadar katılıyorum !! kimse kendini kasmasın ya.. sağlam 3 numara transfer alıcaz ama yarın ama 1 hafta sonra ama ligin başlamasına 3 gün kala!!
;)

ölede pek seçenek kalmadı piyasada terk tercih nba'den son anda kesilen oyuncular olack galiba

arkadaslar 3 numara icin marco tomas düsünülemezmi . ceza sutları sokuo . savunmada yapıo

Sadece bugünkü maçı izledim diye demiyorum ama,acaba bi ara Fenerbahçe Ülker'in de ilgilendiği Jonas Maciulis takımımız için oldukça faydalı olacağını düşünüyorum.Hatırlarsanız Fenerbahçe Ülker'le oynanan maçlarda bir hayli sorun çıkarmıştı.

Bilmem siz ne düşünüyorsunuz ?

Tabii kontrat durumunu bilmiyorum tam olarak,ne kadar para isteyeceği dahil.Avrupa'nın parlayan yıldızlarından daha büyük bi klübe de gidebilir.

Maciulis, Zalgiris Kaunas başkanı Sabonis'in kendisini bırakmamasıyla birlikte takımıyla devam etme kararı aldı.

Şimdi bazı arkadaşlarımız Fitch geçen yıl geç gelmişti bu oyuncuda geç gelirse fazla zararı olmaz ne de olsa transfer yapılacak demiş ama geçen yıl bir yapılanmanın ilk adımlarıydı yeni yapılanma komite falan yeniydi ve bu kadar etkili kişiler yoktu.

Bu yıl ise pardon deme şansları çok düşük hedef eğer gerçekten Şampiyonluk ise bu zamana kadar bitmiş olması gerekirdi.İleride biz sıkıntısını çekeriz bu geç yapılanmanın.Hiç ummadık kayıplar yaşayabiliriz.

Ali bey siz geçenlerde yıldızlara hazır olun diyordunuz şimdi biraz endişeli konuştunuz.

Hayırdır?

Türkiye kupası için sadece üç hafta kaldı hala transferi tamamlayamadık. Biraz acele etmek gerekmiyor mu artık

eyüp abi ver artık şu 3 numara süprizini :D süpriz yapmıyorsun değil mi abi? eğer 3 numara yoksa ben oynayabilirim aranılan 3 numara olamam belki ama iyi shooter'im ! :D :D eyüp abi dediğin gibi Gökçe-Sen-Ben oynasak yine 3 numara olamayız :D :D ...Sabredelim...

Re:

Burak Ceyhan' Alıntı:
eyüp abi ver artık şu 3 numara süprizini :D süpriz yapmıyorsun değil mi abi? eğer 3 numara yoksa ben oynayabilirim aranılan 3 numara olamam belki ama iyi shooter'im ! :D :D eyüp abi dediğin gibi Gökçe-Sen-Ben oynasak yine 3 numara olamayız :D :D ...Sabredelim...
Bir şey sakladığım yok burakcım...
En kötü sen oynarsın :D :D :D

bence avery transferi bir fiyasko oldu ilk geldiğinde anlamıştım bunda iş olmadığını çok kalın bir oyuncu posizyonu için ama inşallah yanılırım ve avery lig maçlarında kendini düzeltir yoksa böyle giderse mitchell'i arayacağız gibi ben şahsen takıma el amin'i getirmelerini çok isterdim nur germen,ahmet dedehayır'lı her röportajlarında diyorlarya transferimiz ses getirecek diye o zaman ses getirirdi işte bu transfer...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...