2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Toronto Luke Jackson'ı serbest bırakmış.Geçen sene Murat hoca onu istemişti acaba diyorum ?...

Ozgur Eraslan' Alıntı:
bence avery transferi bir fiyasko oldu ilk geldiğinde anlamıştım bunda iş olmadığını çok kalın bir oyuncu posizyonu için ama inşallah yanılırım ve avery lig maçlarında kendini düzeltir yoksa böyle giderse mitchell'i arayacağız gibi ben şahsen takıma el amin'i getirmelerini çok isterdim nur germen,ahmet dedehayır'lı her röportajlarında diyorlarya transferimiz ses getirecek diye o zaman ses getirirdi işte bu transfer...

Ayrıca zaten bunları başka bir başlıkta söylemiştin amacını merak ediyorum ayrıca çok beğendiğin El Amin de pek ince sayılmaz ne dersin 8) kalın olmanın dezavantaj olduğu nereden çıktı

Kutay Çamcı' Alıntı:
[quote="Ozgur Eraslan":617d2]bence avery transferi bir fiyasko oldu ilk geldiğinde anlamıştım bunda iş olmadığını çok kalın bir oyuncu posizyonu için ama inşallah yanılırım ve avery lig maçlarında kendini düzeltir yoksa böyle giderse mitchell'i arayacağız gibi ben şahsen takıma el amin'i getirmelerini çok isterdim nur germen,ahmet dedehayır'lı her röportajlarında diyorlarya transferimiz ses getirecek diye o zaman ses getirirdi işte bu transfer...

Ayrıca zaten bunları başka bir başlıkta söylemiştin amacını merak ediyorum ayrıca çok beğendiğin El Amin de pek ince sayılmaz ne dersin 8) kalın olmanın dezavantaj olduğu nereden çıktı[/quote:617d2]

amacım ben ezikbahçeliyim ve oratlığı karıştırmaya geldim bu siteye ayrıca avery hakkında bu şekilde yazdığım bir mesaj daha varmış benim bundan haberim yoktu bakabilirmiyim o mesajıma emin olun bende en az sizler kadar istiyorum gs basketin başarılı olmasını ancak avery yanlış seçim tabi bu bence inşallah avery beni yanıltır.

Ozgur Eraslan' Alıntı:
[quote="Kutay Çamcı":ee980][quote="Ozgur Eraslan":ee980]bence avery transferi bir fiyasko oldu ilk geldiğinde anlamıştım bunda iş olmadığını çok kalın bir oyuncu posizyonu için ama inşallah yanılırım ve avery lig maçlarında kendini düzeltir yoksa böyle giderse mitchell'i arayacağız gibi ben şahsen takıma el amin'i getirmelerini çok isterdim nur germen,ahmet dedehayır'lı her röportajlarında diyorlarya transferimiz ses getirecek diye o zaman ses getirirdi işte bu transfer...

Ayrıca zaten bunları başka bir başlıkta söylemiştin amacını merak ediyorum ayrıca çok beğendiğin El Amin de pek ince sayılmaz ne dersin 8) kalın olmanın dezavantaj olduğu nereden çıktı[/quote:ee980]

amacım ben ezikbahçeliyim ve oratlığı karıştırmaya geldim bu siteye ayrıca avery hakkında bu şekilde yazdığım bir mesaj daha varmış benim bundan haberim yoktu bakabilirmiyim o mesajıma emin olun bende en az sizler kadar istiyorum gs basketin başarılı olmasını ancak avery yanlış seçim tabi bu bence inşallah avery beni yanıltır.[/quote:ee980]

Tabi ki bakabilirsiniz

Ozgur Eraslan' Alıntı:
bence avery transferi bir fiyasko oldu ilk geldiğinde anlamıştım bunda iş olmadığını çok kalın bir oyuncu posizyonu için ama inşallah yanılırım ve avery lig maçlarında kendini düzeltir yoksa böyle giderse mitchell'i arayacağız gibi ben şahsen takıma el amin'i getirmelerini çok isterdim nur germen,ahmet dedehayır'lı her röportajlarında diyorlarya transferimiz ses getirecek diye o zaman ses getirirdi işte bu transfer...

Oğuz Uzun' Alıntı:
avery kalın bi quard atletik değil el amin solomon dalmau qibi yüksek şut yüzdesi de yok...

Her konuya bir kez Avery kalın yazma ihtiyacı içindesiniz anlaşılan nedense ama sonra hatırlamayabiliyor insan ağzı olan konuşunca böyle oluyor demek ki

Neyse en azından şunu biliyoruz beğenmediğiniz Avery'i Beşiktaşda Dalmau'dan öncelikli istiyordu ama Galatasaray aldı.vardır Ergin hocanın bir bildiği ne nersiniz ? 8) Ergin hocaya bile göre Dalmau'dan iyi demek .Selametle ;)

Valla siyahi 3 numara tercihimdir.Luke Jackson aradığımıza uygundur kabul ettim gelebilir :) :D Geçen sene ne kadar almış bulabilir misiniz arkadaşlar ?

Her konuya bir kez Avery kalın yazma ihtiyacı içindesiniz anlaşılan nedense ama sonra hatırlamayabiliyor insan ağzı olan konuşunca böyle oluyor demek ki

Neyse en azından şunu biliyoruz beğenmediğiniz Avery'i Beşiktaşda Dalmau'dan öncelikli istiyordu ama Galatasaray aldı.vardır Ergin hocanın bir bildiği ne nersiniz ? Ergin hocaya bile göre Dalmau'dan iyi demek .Selametle
alıntı:Kutay Çamcı

siz dedinizki senin avery hakkında yine böyle bir konuşman vardı amacın ne, bende benim avery hakkında bu şekilde başka bir mesajım yok varsa gösterin dedim bana oğuz uzun'un yazdığı mesajı gösteriyorsunuz işte bak diye benim adım özgür eraslan ,oğuz uzun değil...

Valla aradığımız her özellik var sadece siyahi değil.Winner mı bilmem ama her maç 20 sayı atma ihtimali yüksek ve öyle top paylaşımı sorunu yapmıcak biridir.

Ama gelir mi hiç bilemem.İstesek bile Nba de kontrat verecek takım çıkabilir.

bu transfer şu an klübün gündeminde mi yoksa biz bulup seviniyo muyuz? ama biz bu sene sanki böle bi adam alcaz yani nbaden boşta kalan adamı çünkü avrupada oynayan kaliteli adam kalmadı keşke alınsa bu adam

Kutay Çamcı' Alıntı:
[quote="Ozgur Eraslan":11a3b]bence avery transferi bir fiyasko oldu ilk geldiğinde anlamıştım bunda iş olmadığını çok kalın bir oyuncu posizyonu için ama inşallah yanılırım ve avery lig maçlarında kendini düzeltir yoksa böyle giderse mitchell'i arayacağız gibi ben şahsen takıma el amin'i getirmelerini çok isterdim nur germen,ahmet dedehayır'lı her röportajlarında diyorlarya transferimiz ses getirecek diye o zaman ses getirirdi işte bu transfer...
[/quote:11a3b]
bir cok kişiye göre NBA in en iyi oyunkurucusu olan magic johnson da cok kalın bir oyuncuydu ama onu magic johnson yapan kalın ve uzun bir oyun kurucu olmasıydı,bunun avantajını cok iyi kullanıyordu,yani bu avantajda olabilir
daha hazırlık macları bunlar bekleyelim önce bir izleyelim,sonra karar verelim,cok sabırsısız,bu arada fikrine de saygı duyuyoruz yani izlemişte olabilirsin,mesela ben partizanın oyun kurucusu adı neydi cummings(maccabiye gitti) bu sene 2 defa izledim partizan kızılyıldız serisinde,adam berbat oynadı bende bu adam nasıl partizanda oynuyor diye merak ettim,meğer adam baya iyiymiş ama o maclarda kötü oynamıs,yanılmak mümkün,yani o gün cok kötüde oynamıs olabilir
bence asıl mesele 3 numara için cok gec kaldık,bu satten sonra bakalım kim gelecek

Luke Jackson ismini ortaya atan arkadaşımızın Toronto Raptors ile olan kontratından haberi yok sanıyorum... Belki Jason Kapono'yu aldıktan sonra Luke Jackson'u serbest bırakabilirler, ama bu hayli düşük bir ihtimal... Lütfen oyuncu ismi paylaşırken free-agent mi, kaç para alıyor, hangi mevkiide oynuyor gibi doneleri göz önüne alalım ki boş beklentiler içine girilmemiş olsun...

Ahmet Dedehayır, ses getirecek çok kariyerli oyuncu ya da oyuncular getireceğiz gibi bir açıklama yapmıştı. İnşaallah ne kendilerini, ne de bizi mahçup etmezler ve vaadettikleri gibi kaliteli-kariyerli bir 3 numara alırlar...

Şimdiye kadar yapılan transferlerden şahsen çok memnunum, ama bu takıma lider vasıflı, kazanmak için oynayan ve kazanmasını bilen bir 3 numara lazım.

Bekleyip, göreceğiz...

Re:

Ahmed Salih' Alıntı:
Luke Jackson ismini ortaya atan arkadaşımızın Toronto Raptors ile olan kontratından haberi yok sanıyorum... Belki Jason Kapono'yu aldıktan sonra Luke Jackson'u serbest bırakabilirler, ama bu hayli düşük bir ihtimal... Lütfen oyuncu ismi paylaşırken free-agent mi, kaç para alıyor, hangi mevkiide oynuyor gibi doneleri göz önüne alalım ki boş beklentiler içine girilmemiş olsun...

Ahmet Dedehayır, ses getirecek çok kariyerli oyuncu ya da oyuncular getireceğiz gibi bir açıklama yapmıştı. İnşaallah ne kendilerini, ne de bizi mahçup etmezler ve vaadettikleri gibi kaliteli-kariyerli bir 3 numara alırlar...

Şimdiye kadar yapılan transferlerden şahsen çok memnunum, ama bu takıma lider vasıflı, kazanmak için oynayan ve kazanmasını bilen bir 3 numara lazım.

Bekleyip, göreceğiz...

Ahmet Bey selam...

İsmi ben öne attım.Buyrun İngilizce kaynağıdır buduı.

Toronto will re-sign Darrick Martin to a partially guaranteed deal and they will find some way, either by waiving Luke Jackson or trading away Juan Dixon for future considerations of some sort to keep Moon on the 15-man roster.

Serbest bıraktığını İngilizceniz varsa anlarsınız.Evet aldığı paraya da baktım 800 bin dolardan az alıyor.Evet bu adamı Murat hoca geçen sene de istedi,Nba den kontrat beklediği için gelmedi.Hangi Mevki de oynuyor derseniz ben 3 numarada derim.Hayal mmi değil.Çünkü bu takım istese Jalen Rose yada Jumaine Jones'ı alırdı biz istemedik.

Bence siz bir araştırma yapın ondan sonra bu ismin atılıp,atılmayacağını ortaya birlikte karar verelim.Bende sizin gibi gelemicek isimleri yazanlara sinir oluyoruz Siskauskas'ı yazana sinir oluyorum ama bence siz tam bir araştırın ondan sonra yorum yapın. ;)

Re: Re:

Gökce Başaran' Alıntı:
[quote="Ahmed Salih":b727e]Luke Jackson ismini ortaya atan arkadaşımızın Toronto Raptors ile olan kontratından haberi yok sanıyorum... Belki Jason Kapono'yu aldıktan sonra Luke Jackson'u serbest bırakabilirler, ama bu hayli düşük bir ihtimal... Lütfen oyuncu ismi paylaşırken free-agent mi, kaç para alıyor, hangi mevkiide oynuyor gibi doneleri göz önüne alalım ki boş beklentiler içine girilmemiş olsun...

Bekleyip, göreceğiz...

Ahmet Bey selam...

İsmi ben öne attım.Buyrun İngilizce kaynağıdır buduı.

Toronto will re-sign Darrick Martin to a partially guaranteed deal and they will find some way, either by waiving Luke Jackson or trading away Juan Dixon for future considerations of some sort to keep Moon on the 15-man roster.

Serbest bıraktığını İngilizceniz varsa anlarsınız.Evet aldığı paraya da baktım 800 bin dolardan az alıyor.Evet bu adamı Murat hoca geçen sene de istedi,Nba den kontrat beklediği için gelmedi.Hangi Mevki de oynuyor derseniz ben 3 numarada derim.Hayal mmi değil.Çünkü bu takım istese Jalen Rose yada Jumaine Jones'ı alırdı biz istemedik.

Bence siz bir araştırma yapın ondan sonra bu ismin atılıp,atılmayacağını ortaya birlikte karar verelim.Bende sizin gibi gelemicek isimleri yazanlara sinir oluyoruz Siskauskas'ı yazana sinir oluyorum ama bence siz tam bir araştırın ondan sonra yorum yapın. ;)[/quote:b727e]Aslında herkesin kafası karıştı okadar çok isim dolaştıki forumda o gelir yok şu gelmez gibisinden, her kes küçük çaplı bir track geçiriyor.
Artık zihnimizi kim gelecek diye yormayalım bence gelince bakarız nasıl biri diye, yoksa kafayı yiyeceğiz bu gidişle.

Videolardan görüldüğü kadarıyla şutu düzgün olan bir oyuncu drive edebilende bir oyuncu. Aldığı ücrette onun stilinde bir oyuncu için makul ve bizim bütçemizede uygun. Alacağımız oyuncu zaten büyük ihtimalle bu tipte bir oyuncu olacak. Gelirse bize yarar sağlayacak bir oyuncu. Ama gelen ismi hep beraber bekleyip göreceğiz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...