2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkadaşlar bütün spor siteleri dee brown ın galatasaray d aolduğunu söylerken resmi sitede neden herhangi bir kıpırdama yok anlamış değilim

Dee Brown çok önemli bir transfer çok hızlı bir oyuncu içeri driveları ile çok kolay sayı bulabiliyor
şutu da iyi sayılıar bu transfer den sonra Avery 2 numara oynayacak gibi geçen yıl alba berlin de hep oyun kurucu olarak seyrettim 2 numara da nasıl oynar tam bilemiyorum Ahmet abi 2 numara oynayabilecegini söylemiş
Bu sene çok hızlı bir basketbol oynayacagız gibi , Brown , Avery , Gaines hızlı hücüma çok yatkın oyuncular ama 3 numara da fizik olarak yetersiz kalabiliriz gibi duruyor 3 numaraya da bir oyuncu
aldık mı çok süper bir takım oluruz ama o zaman da Murat , Erdem ,Tufan çok az süre alır esasında Murat a çok güveniyorum ama 3 numara da fizik olarak çok yetersiz duruyoruz oraya da bir oyuncu gerekiyor

Sesi de fena değil hani :)

Onun şarkılarını maçlardan önce çalarsak salonda müthiş bi motivasyon olur..Gerçi hiphop sevmez ama :)

Valla abi 3 numara işte :) Patlama yapması gerekiyor ve bizden iyisini bulamaz.Valla yöneticiler hiç değilse ağız arasın :) İsteyenin bir gözü kara vermeyenin hepten kara :D

Re:

Kerem SEÇER' Alıntı:
Sesi de fena değil hani :)

Onun şarkılarını maçlardan önce çalarsak salonda müthiş bi motivasyon olur..Gerçi hiphop sevmez ama :)

Belki sahneye çıkartırız :) 1.1 milyon doları kurtarmak gerekir :) Sesi güzel şarıkılarını indirdim :D

Hocanın ne yapmaya çalıştığını sanırım tahmin ediyorum ve saygı duyuyorum. Çok fazla zor bir iş ; ama eğer altından kalkılırsa şampiyon olunamasa bile ; yılın takımı oluruz...Eğer hocayla aynı şeyleri düşünüyorsak ; sanıyorum transfer bitmemiştir, ve sanılanın aksine Cüneyt'in değil Tufinin süresi azalır...

dee nin bize gelmesi ile büyük ölcude tufan da kulubede oturacak . ama avery savunmada yetersiz kalırsa murat hoca tufana dönecek öle tahmin ediorum

bence çok önemli bi transfer gerçekleştirdik bu kadar eleştirmeye gerek yok bazı şeyleri eğer murat hoca kafasındakileri sahaya iyi yansıtırsa şampiyon olmamız için hiç bir neden yok!

takım tutarsa;
2007-2008 sezonu şampiyonu GALATASARAY!!!

arkadaşlar program başladı.sorularımız iletelim.sms atalım.ama murat murathanoğlu epey şasırmış büyük bir transfer galiba dee brown......

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...