2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Re: 2007-2008 Transfer Sezonu.

Oğuzcan Akgöl' Alıntı:
bence gerek yok cemal nalga,f.solak,burak sezgin bide slaughter i almışız artık diğer mevkilere transfer yapmak gerekir oyun kurucu örneğin bide fitchin yerine skorer bir oyuncu
kerem gönlüm bize gelirmi ??? :?
kardesım gerek yok dıyıp ttkmda olan oyuncuları sayıyosun be kardesım harveyı ıstemıosun o mevkıde adam vr dıe keremın de mevkı harveyle aynı ama keremı ıstıyosun nasıl ıs bu?hanı o mevkıde oynıcak adam vr dı?[/quote]
harvey yabancı oyuncu kontejanı oraya kullanmaya gerek yok orada kaliteli adamlarımız var kerem gönlüm tabiki gerekir çünkü yerli oyuncu ve önümüzdeki yıl geniş bir kadroya ihtiyacımız var tekrar söylüyorum harveye gerek yok o mevkide 3 tane yerli oyuncumuz var yabancı kontejanını diğer mevkilere kullanmamız gerekir.. 4 ve 5 numaraya türkiyede yerli oyuncu bulmak zor değil fakat 1 2 3 numaralarda yerli oyuncu sıkıntısı var

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
[quote="Gökce Başaran":51a51]Kerem bize gelmez.Zaten gelmesinde...
sebep fenerbahçelimi kerem gönlüm ?[/quote:51a51]
Hem Fenerli,deli fenerli.Hemde bazı olayları hala aklımda...

Gökce Başaran' Alıntı:
[quote="Bayram Kurtulmuş":37d5f][quote="Gökce Başaran":37d5f]Kerem bize gelmez.Zaten gelmesinde...
sebep fenerbahçelimi kerem gönlüm ?[/quote:37d5f]
Hem Fenerli,deli fenerli.Hemde bazı olayları hala aklımda...[/quote:37d5f]
:( BÜTÜN YERLİ OYUNCULAR FBLİMİ TUFANIN KIYMETİNİ İYİ BİLELİM

Gökce Başaran' Alıntı:

İki yıl önceki bizim maçtan sonra Kerem'in takımın maçı vardı.Bizler tribünde ne mutlu seni.... ya.şak Fenerbahçe diye bağırdığımızda kendiside bize eşlik etmişti.Hem alkışlayarak hem bizlere bakıp kollarını kaldırıp gülerek,hemde kendiside söylüyordu.

fenerbahçebasket.comdan alıntıdır
Galatasaray Cafe Crown dağılmaya başlıyor gibi. Murat Özyer ile de yollar ayrılabilirmiş. Bütün yabancılar da gidici gibi ve şu ana kadar pek hamle yapmadılar gibi. Büyük ihtimalle Slaughter ve Perry Galatasaray'deymiş ama bu sezon da hedef büyütemeyecekler gibi

Mustafa Yalçın' Alıntı:
[quote="Gökce Başaran":0ad0f]

İki yıl önceki bizim maçtan sonra Kerem'in takımın maçı vardı.Bizler tribünde ne mutlu seni.... ya.şak Fenerbahçe diye bağırdığımızda kendiside bize eşlik etmişti.Hem alkışlayarak hem bizlere bakıp kollarını kaldırıp gülerek,hemde kendiside söylüyordu.[/quote:0ad0f]
O olay öyle değil.Eminim.Bize yuh çekiyordu orada.Nese gelmezde bize.

Bayram her gördüğümüz yazıyı burada gündeme getirmemenin daha iyi olacağını düşünüyorum. Haber değeri olmayan yazıları buraya aktararak bazılarına prim yaptırmayalım.

Onur Yavuz' Alıntı:
Bayram her gördüğümüz yazıyı burada gündeme getirmemenin daha iyi olacağını düşünüyorum. Haber değeri olmayan yazıları buraya aktararak bazılarına prim yaptırmayalım.
peki özür dilerim ...

Gökce Başaran' Alıntı:
[quote="Bayram Kurtulmuş":bfe87][quote="Gökce Başaran":bfe87]Kerem bize gelmez.Zaten gelmesinde...
sebep fenerbahçelimi kerem gönlüm ?[/quote:bfe87]
Hem Fenerli,deli fenerli.Hemde bazı olayları hala aklımda...[/quote:bfe87]

bu konuda yanlışın var.kerem gönlüm fenerbahçe'den transfer teklifi aldığında bu teklifi duygusal olarak kabul etmem mümkün değildi diye röportaj vermişti.bu gazete haberi değildi.direk kendi ağzından tv de duyulmuştur...

Ermal ve Kerem Gönlüm'ün uA atkisi tutarken resmi var bende. sanirim Ömer abimiz bi kere vermisti resmi bir siteye.

Bilmiyorum ben Kerem'i Fenerli biliyorum.Gördüğüm şeyide yazdım.

Mustafa arkadaşım sende ortamı gerecek mesajlar atma.Ben kendi gördüğümü söyledim.

Nese konu uzadı baya.

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
fenerbahçebasket.comdan alıntıdır
Galatasaray Cafe Crown dağılmaya başlıyor gibi. Murat Özyer ile de yollar ayrılabilirmiş. Bütün yabancılar da gidici gibi ve şu ana kadar pek hamle yapmadılar gibi. Büyük ihtimalle Slaughter ve Perry Galatasaray'deymiş ama bu sezon da hedef büyütemeyecekler gibi
münafık'ın fikri ne ise zikride odur.

Sebati Ladikli' Alıntı:
nihayet kendi hesabımdan yazabileceğim : ) ben tblforum kurucusu ve admini gelmişken elimize ulaşn son bilgiyi ekledik siteye buraya da yazayım

alston gitti : ) kaya telekom yolunda: )
sebati bey!
bu haberlerde hiç kaynak belirtmiyorsunuz bilgiyi kimden aldığınızı yazmayınca inanmakta zor oluyor.

Fatih Hısım'ın bahsettiği resmi ben de görmştüm.Ermal ile birlikte çekinmişlerdi sanırım;ama bunları konuşmanın anlamı yok adam Türkiye'de kalacaksa Efes'de kalır zaten.
Eyüp Abi'nin mesaj da tam olarak benim aklımdan geçenleri yansıtmış.Henüz umutları yitirmek için erken;ancak yavaş yavaş şubedeki belisizliğin ortadan kalkması lazım.Sponsor bile belli değil daha.

Transfer Dosyası

Türk Telekom: Jeff Trepagnier (temasta)-Michael Wright (transfer edildi)-Marcus Brown (temasta)-Kaya Peker (temasta)

Efes Pilsen: Engin Atsür (temasta)-Tufan Ersöz (temasta)-Andrew Nicholas (yeniden anlaşıldı)-Antonio Granger (ayrıldı)-Murat Didin (temasta)-Oktay Mahmuti (ayrıldı)-Dusan İvkovic (temasta)-Velimir Perasovic (temasta)

Mersin Belediyesi: Ersin Görkem (temasta)-Polat Kocaoğlu (transfer edildi)-Ömer Kahyaoğlu (sakatlığı nedeniyle vazgeçildi)-Erdem Türetken (temasta)-Altan Erol (anlaşıldı)

Galatasaray Cafe Crown: Marcus Slaughter (transfer edildi)-Jan Jagla (temasta)-Hüseyin Beşok (temasta)-Ender Arslan (temasta)-Muratcan Güler (temasta)-Murat Kaya (ayrıldı)-Gerald Fitch (ayrıldı)-Can Akın (temasta)-Brian Boddicker (temasta)

Beşiktaş Cola Turka: Serhat Çetin (temasta)-Hakan Köseoğlu (temasta)-Ergin Ataman (anlaşıldı)-Donnel Harvey (ayrıldı)

Casa Ted Kolej: Marques Green (ayrıldı)-Özgür Adıgüzel (anlaşıldı)

Fenerbahçe Ülker: Ermal Kurtoğlu (temasta)-Kaya Peker (temasta)

Bandırma Banvitspor: İnanç Koç (transfer edildi)-Yunus Çankaya (transfer edildi)-Ümit Sonkol (transfer edildi)-Derya Yannier (transfer edildi)-Ersin Görkem (ayrıldı)

Pınar Karşıyaka: Okan Çevik (ayrıldı)- Marcus Slaughter (ayrıldı)-Serhat Çetin (ayrıldı)-İnanç Koç (ayrıldı)-Erdinç Balto (ayrıldı)-Rashad Griffith (ayrıldı)-Ahmet Kandemir (transfer edildi)

Darüşşafaka: Polat Kocaoğlu (ayrıldı)
kaynak:www.tblforum.com
ilgilendigimiz oyuncularin listesine yeni olarak can akin ve brian boddicker i eklemisler
can akin yedek guard olacaksa iyide 1. guard için yetersiz kalir

Marcus alındıktan sonra Brian alınacağını zannetmiyorum.Kadro gereksiz yere şişirilmiş olur.Can Akın iyi bir tercih.Jagla olursa kimse fazla birsey diyeceğini sanmıyorum.Ama neden Hakan Köseoğlu düşünülmez anlayamıyorum.Ve tabii ki Hüseyin ve Ender olursa gercekten taş gibi takım oluruz.

Bu arada TT resmen ucmuş Jeff Trepagnier,Kaya Peker ve M.Brown eğer bu üçlüyü alırlarsa ligde dengeler alt üst olur.Bizim getireceğimiz skorer çok önemli.Bence D.Brown takımda tutulmalı.

Gökce Başaran' Alıntı:
Bilmiyorum ben Kerem'i Fenerli biliyorum.Gördüğüm şeyide yazdım.

Mustafa arkadaşım sende ortamı gerecek mesajlar atma.Ben kendi gördüğümü söyledim.

Nese konu uzadı baya.

Ben ortamı germek filan istemedim,sizler tartışırken bire bir gördüklerimi yazdım ,size yardımcı olmak için.Ama sen kalkıp bana hala "Sen yanlış görmüşsün yadaa lgılamışsın" diyerek beni düşürdüğün durumu bir düşün...

Marcus Slaughter'ın transferi henüz kesinleşmedi değil mi? Eğer yazılanlar doğruysa 5 numara için düşünülen isimlerden birisi Hüseyin Beşok'muş. Eğer gerçekleştirilebilirse bu transfer -ki çok zor bana göre- muhteşem olur. Eğer hedeflerimiz büyükse çok önemli bir skorerin takıma katılması şart. Denham Brown'ın da gitmesi gerektiğini düşünüyorum çünkü çok bencil oynuyor. Büyük hedefleri olan bir takımda Denham'dan çok daha kaliteli oyuncuların olması gerekiyor.

"Sen yanlış görmüşsün yadaa algılamışsın"

Ben böyle birşey demedim.Nese bir kastım yok kimseye.

Boddicker alıırsa iyi olur.Her işi yapan ir oyuncu.Hem 3 numara için düşünülüyorsa ok iyi olur.Uzun bir beş...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...