2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Re: 2007-2008 Transfer Sezonu.

Bence Tofaş da oynayan Uluğ da transfer edilmesi gerekilen bir isim.3 numara pozisyonunda oynuyor ve bizim işimize çok yarar.

bence tufan gitmemeli.bu takıma bide solmon gibi bir oyuncu gerekli sayı ürete bilen,takımı ateşleye bilen,takımı canlandıracak ve takımın bir numaralı skor yükünü cekecek bi adam lazım.

bugün bir tane slam dergisi aldım ve direk mevzu sayfasını açtım takımımızla ilgili haberleri okudum
cafe crown sponsorluğu sürüyomuş.teknik kadroda murat özyer ve recep şen görevlerine devam ederken hakan kutbayın bırakabileceği yazarken nedenide oyak deplasmanında otele kız arkadaşını davet eden fitche tepki koyması ve tepkiye destek bulamaması gösteriliyor.ayrıca ender aslanla ilgilendiğimizide yazıyor.haberlerine güvendiğim dergilerden biridir fitch konusu üzücü ender konusu sevindirici keremin beşiktaşta yaşadığı çıkışı ender neden bizde yaşamasın?

Cafe crown sponsorluğu doğruysa ben bir daha hiç bir maça gitmeyeceğim!!!
ben bu kadar onursuz bir yönetim görmedim!

Herkes transfer yapar Galatasaray dedıkodusunu yapar . . . .
Voleybolda atılım yapıldı Baskette de yapılacak gıbı gorunuyor ama bıraz daha sabırlı olursak ve bu kadar dedıkoduya gerek yok .
Herkes beklentılere gırıyor amöa bıraz beklesek ıyı olacak.

Yıllardır galatasarayın basketbol takımını takip ettim ve sonunda uzun süredir takip ettiğim sitemize üye olabildim.. bence mitchell ve d.brown gönderilmelidir...j.graves kalabilir ama daha iyisi alınacaksa oda gönderilebilir...
önümüzdeki sene bu 5 i görmek isterim vestelle sponsorluk imzalanırsa bu kadroyu kurmamız halay olmaz
g.popoviç
t.ellis
tufan
slaughter
r.varda(cemal)

fenerbahçe serhat trnsferini yalanlamış.bu nasıl iş oluyor.anlamadım gitti.internet sitelerinde aldığı para bile yazıyodu değişik bir durum.eğer fener almadıysa bence serhatı biz alabiliriz.ililenilmesi gerken bir oyuncu

bu arada vestel konusu ne oldu biligisi olan var mı?

Beyler kimseyi alamayacağız da bu muhabbetler hep boşa gidecek.Yanarım yanarım öyle bişey olursa ona yanarım. Bi de tabi sponsorsuz ortada kalmak ta var.(En olumsuz olabilecek şeyleri yazdım kusura bakmayın)

bayram kurtulmuş' Alıntı:
Yıllardır galatasarayın basketbol takımını takip ettim ve sonunda uzun süredir takip ettiğim sitemize üye olabildim.. bence mitchell ve d.brown gönderilmelidir...j.graves kalabilir ama daha iyisi alınacaksa oda gönderilebilir...
önümüzdeki sene bu 5 i görmek isterim vestelle sponsorluk imzalanırsa bu kadroyu kurmamız halay olmaz
g.popoviç
t.ellis
tufan
slaughter
r.varda(cemal)
ewet bu kadro süper özellikle ratko varda tam aradıgımız oyuncu

arkadaslar sizleri canı gönülden kutluyorum çok güzel hayal kuruyorsunuz bu da demektir ki hayal dünyanız çok geniş. Bence bu kadar hayalci olmayın bu sene sadece iyi bi 2 numara ve 4 numara alınacak o kadar kendinizi boşunan yoruyorsunuz

Bende bir Beşiktaşlı olarak ligimizde iyi kadrolar görmek isterim ama burada bahsedilen oyuncular çok pahalı. Örneğin Charles Smith gibi adamların seneliği 1 milyon dolar. Kerem Tunçeri senede 800 bi euro alıyor.

Rus takımları ve litvanya takımları çok iyi paralar veriyor bu yüzden popoviç te çok zor transfer. Varda ise bizde aldığı paraya oynaması bundan sonra çok zor. Bakın bu adamlardan bir iki tanesini alsanız takım bütçesinin % 70 i eder. Hadi alındı diyelim takım içinde dengesizlik olmuyormu ? bir yerde 200 bin dolara oynayan bir oyuncu bir yerde milyon dolarlık kontratlar.

Güzel düşünceler ama böyle yönetimlerle olması çok zor.

Hakan Cebir' Alıntı:
arkadaslar sizleri canı gönülden kutluyorum çok güzel hayal kuruyorsunuz bu da demektir ki hayal dünyanız çok geniş. Bence bu kadar hayalci olmayın bu sene sadece iyi bi 2 numara ve 4 numara alınacak o kadar kendinizi boşunan yoruyorsunuz
ben yazımdada belli ettim bunu eğer vestel ile sponsorluk anlaşması imzalanırsa bu transferer hayal olmaz dedim bir basket takımı için 10$ çok iyi bir para

Hurol Yoney' Alıntı:
Bende bir Beşiktaşlı olarak ligimizde iyi kadrolar görmek isterim ama burada bahsedilen oyuncular çok pahalı. Örneğin Charles Smith gibi adamların seneliği 1 milyon dolar. Kerem Tunçeri senede 800 bi euro alıyor.

Rus takımları ve litvanya takımları çok iyi paralar veriyor bu yüzden popoviç te çok zor transfer. Varda ise bizde aldığı paraya oynaması bundan sonra çok zor. Bakın bu adamlardan bir iki tanesini alsanız takım bütçesinin % 70 i eder. Hadi alındı diyelim takım içinde dengesizlik olmuyormu ? bir yerde 200 bin dolara oynayan bir oyuncu bir yerde milyon dolarlık kontratlar.

Güzel düşünceler ama böyle yönetimlerle olması çok zor.
herkes layik oldugu hakettigi parayi alacak yildiz oyuncuda tabii ki gerekirse 1 milyon dollar i da alacak baska türlü basarili olmak kolay degil

Türk Telekom: Jeff Trepagnier (temasta)-Michael Wright (anlaşıldı)-Marcus Brown (temasta)-Ender Arslan (temasta)

Efes Pilsen: Engin Atsür (temasta)-Tufan Ersöz (temasta)-Cevher Özer (temasta)-Murat Didin (temasta)

Mersin Belediyesi: Ersin Görkem (temasta)-Polat Kocaoğlu (anlaşıldı)-Ömer Kahyaoğlu (sakatlığı nedeniyle vazgeçildi)-Erdem Türetken (temasta)-Cihad Şahin (temasta)

Galatasaray Cafe Crown: Marcus Slaughter (anlaşıldı)-Jan Jagla (temasta)-Hüseyin Beşok (temasta)-Ender Arslan (temasta)-Muratcan Güler (temasta)-Murat Kaya (ayrıldı)-Gerald Fitch (ayrıldı)

Beşiktaş Cola Turka: Serhat Çetin (temasta)-Hakan Köseoğlu (temasta)-Ergin Ataman (temasta)-Donnel Harvey (ayrıldı)

Casa Ted Kolej: Marques Green (ayrıldı)-Ersin Görkem (temasta)

Fenerbahçe Ülker: Ermal Kurtoğlu (temasta)-Kaya Peker (temasta)

Bandırma Banvitspor: İnanç Koç (anlaşıldı)-Yunus Çankaya (anlaşıldı)-Ümit Sonkol (anlaşıldı)-Derya Yannier (anlaşıldı)-Ersin Görkem (ayrıldı)

Pınar Karşıyaka: Okan Çevik (ayrıldı)- Marcus Slaughter (ayrıldı)-Serhat Çetin (ayrıldı)-İnanç Koç (ayrıldı)-Erdinç Balto (ayrıldı)-Rashad Griffith (ayrıldı)-Ahmet Kandemir (anlaşıldı)

Darüşşafaka: Polat Kocaoğlu (ayrıldı)

en son guncellenmis hal bu

transfer listemizdeki oyunculardan hüseyin beşok ve ender arslan'ı alırsak çok iyi olacak slaughter'ı aldığımızı düşünüyorum 5 numarada sorun yok 4 numarada slaughterımız var 3 numaraya trapagnier tarzı bir oyuncu gerek yada f.ülkerin basden adlı oyuncusu gibi bir oyuncu ve en önemlisi 2.numaraya şutları fitchden daha iyi olan bir skorer lazım avrupalıda olabilir bu oyuncu..

hüseyin beşok (cemal nalga,f.solak)
M.Slaughter ( burak sezgin)
Tufan ersöz ( ?????? )
????
Ender Arslan

3 numara için adaylarım:bekir yarangüme,j.trepangier,
2 numara için adaylarım : Henry Domercant,tyrone ellis

murat celep' Alıntı:
yaa marcus slaughter kesin olrak gs ye geloo de miii
büyük ihtimal bizde karşıyakadan ayrıldığını yazmışlar tblforumda ayrıca galatasarayla anlaştı şeklinde bir sürü haber çıktı basında biz imzanın atılmasını beklicez ama bu transfer bitmiştir sanırım hayırlı olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...