2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Re: 2007-2008 Transfer Sezonu.

murat celep' Alıntı:
yaa marcus slaughter kesin olrak gs ye geloo de miii
Marcus Slaughter Galatasaray'a geliyor değil mi?

2 mesaj arasındaki 7 farkı bulana süpriz hediyeler var...

Arkadaşlar biraz dikkatli yazsak nasıl olur??

Bu arada yine bıkmadan usanmadan söyleyeceğim daha hiç bir şey belli değildir. Daha tahminen bütçemiz belli değildir, Marcus NBA takımları ile denemelere çıkacak ya beğenilirse ve bir takım almak isterse? Olmaz ben doğuştan Galatasaray'lıyım Ömer Büyükaycan'ı izleyerek büyüdüm gelmem mi diyecek? Murat Kaya'nın gittiğine de inanmıyorum. Engin'in Efes ile temasta olması da doğal ama gelir misin diye yoklamak anlamında değildir o. Engin zaten dönerse Efes'in oyuncusu. Ama Engin de deneyecektir NBA şansını, hatta NBA olmazsa Avrupa şansını. 4 dili anadili gibi konuşan bir oyuncu Engin, belki de vizyonu en geniş oyunculardan. Tahminimce NBA olmazsa ve de Efes'te kendine ilk 5i garanti görmezse Avrupa'da bir takıma gider ki iyi teklifler de varmış sanırım.

Ayrıca izlemedim ama Timur yazınca okudum bir ihtimal ULEB'e gitme şansımız olduğunu.Gidersek açıkçası süpriz olur ve belki de doğru olmaz, ama o opsiyon olduğu anda bu sefer 2 ABD'li sınırımız ortadan kalkacak. Yani belirsizlikler ile dolu bu günlerde anca anca çok net Türk oyuncu transferlerine inanabilirim kendi adıma.

Galatasaray Cafe Crown: Marcus Slaughter (anlaşıldı)-Jan Jagla (temasta)-Hüseyin Beşok (temasta)-Ender Arslan (temasta)-Muratcan Güler (temasta)-Murat Kaya (ayrıldı)-Gerald Fitch (ayrıldı)

en azından tblforum da böle yazıo dorumudur bilinmez

banvitten ayrılan ersin görkem de bence galatasarayımıza katkıda bulunabilecek kapasitede bir oyuncu (9,56 sayı 3.0 ribaund )ortalamaları tutturdu bu sene ligde 3 numara için iyi bir transfer olur ayrıca muratcan ında galatasaraya büyük katkı saglıyacagı düsüncesindeyim

hala hiçbirşey netleşmedi sponsorluk olayı ,transferler ,önümüzdeki sezon takımı kiç çalıştıracak bir an önce transfere başlamamız lazım geçen sene bile geç kaldık fitch lig başladıktan sonra gelmişti mc gowan & holman gönderildi yanlış yabancı tercihlerinin sebebi transfere her yıl geç kalınmasıdır...

Burak Demirtaş' Alıntı:
banvitten ayrılan ersin görkem de bence galatasarayımıza katkıda bulunabilecek kapasitede bir oyuncu (9,56 sayı 3.0 ribaund )ortalamaları tutturdu bu sene ligde 3 numara için iyi bir transfer olur ayrıca muratcan ında galatasaraya büyük katkı saglıyacagı düsüncesindeyim
Ersin Görkem eski oyuncumuz. Eğer alınırsa yanlış bir transfer olur. Eğer şampiyonluk istiyorsak, Avrupa'da başarı istiyorsak Ersin'den çok daha kaliteli oyunculara ihtiyaç var. Muratcan ise iyi bir transfer olabilir. Kendini çok çok geliştirdi. Takıma fayda sağlar ama tabiki temennimiz Muratcan'dan da daha iyi oyuncular almak. Bu da işin maddi yönüyle ilgili. Maddi durum da tabiki sponsordan gelecek paraya bakıyor. Öncelikle sponsorumuzun netleşmesi lazım. Eğer Vestel gibi bir sponsorla anlaşırsak çok daha kaliteli oyuncular transfer edebiliriz.

bence bu sene şampiyonluk bekliyorsak galatasaray ruhu taşıyan oyunculardan oluşan bir kadro kurmalıyız f5.ülkerin yaptığı gibi onlar nasıl ömer onan,ibo,mirsad gibi oyuncuları getirdi bizde kerem.tunçeri gibi kendi oyuncularımızdan oluşan bir kadro kurmalıyız...aradığımız guard kerem tunçeridir ilk kez yönetim başarılı bir iş yapsın ve kerem tunçeriyi getirsin bu adam 2 yıl önce bjkde oynuyorsa bizde niye oynamasın şampiyonluk için büyük düşünmek şart aksi bu oyuncular bize gelmez bütçemiz kısıtlı diyorsanız şampiyonluk hayal
Kerem tunçeri
henry.domercant
trepagnier
hüseyin.beşok
r.varda tarzı oyuncularla ilgilenmeliyiz hedef şampiyonluksa

kerem tuncerinin galatasaraya gelme olasılıgı cok az cünkü hem madrid ondan oda madrid den memnun domercant ismi falan yazlıyor ama domercant olimpiakos da süre bulan bi isim eurolaegue de oyanyacak olmasından dolayı öyle transferler zor tyron ellis de yanılmıyorsam bu sene eldo basket napoli formasıyla eurolegue de oynadı onunda zor bir transfer olacagını düsünüorum

Burak Demirtaş' Alıntı:
kerem tuncerinin galatasaraya gelme olasılıgı cok az cünkü hem madrid ondan oda madrid den memnun domercant ismi falan yazlıyor ama domercant olimpiakos da süre bulan bi isim eurolaegue de oyanyacak olmasından dolayı öyle transferler zor tyron ellis de yanılmıyorsam bu sene eldo basket napoli formasıyla eurolegue de oynadı onunda zor bir transfer olacagını düsünüorum
hmm peki o zaman transfer yapmıyoruz.. tufan ersözde bizde çok mutlu bizden ondan çok memnunuz ama efes pilsen onunla ilgileniyo hep ufak düşünenler yüzünden klübümüz bu hale geldi

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
[quote="Burak Demirtaş":cba76]kerem tuncerinin galatasaraya gelme olasılıgı cok az cünkü hem madrid ondan oda madrid den memnun domercant ismi falan yazlıyor ama domercant olimpiakos da süre bulan bi isim eurolaegue de oyanyacak olmasından dolayı öyle transferler zor tyron ellis de yanılmıyorsam bu sene eldo basket napoli formasıyla eurolegue de oynadı onunda zor bir transfer olacagını düsünüorum
hmm peki o zaman transfer yapmıyoruz.. tufan ersözde bizde çok mutlu bizden ondan çok memnunuz ama efes pilsen onunla ilgileniyo hep ufak düşünenler yüzünden klübümüz bu hale geldi[/quote:cba76]

abi keremin euroleaguede kendini gösterme şansı varken fiba cupta yada ulebde oynayacak bir takıma gideceğini pek zannetmiyorum bu takım gs olsa bile.ayrıca efes her ne kadar finalde süpürülsede sonuçta seneye euroleaguede oynayacak ve güçlü bir kadro kurmak istiyorlar.tufan her ne kadar gsli olsada sonuçta oda profesyonel.kendini gösterme şansını kaçırmazsa bir şey diyemeyiz yani.hatta gururlanırız bu çocuk gsde parladı diye..

Fenerbahçe yine her alanda transfer şova başladı.. söyleyecek söz bulamıyorum...böyle bi yönetimi hala görevde tutmamız bizim ayıbımız

BJK'li Donnely Harvey'i alalım bence.
bjk'da sadece para için sorun çıkardıysa önemli değil ama genel olarak sorunluysa bilmem.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
BJK'li Donnely Harvey'i alalım bence.
bjk'da sadece para için sorun çıkardıysa önemli değil ama genel olarak sorunluysa bilmem.
bence gerek yok cemal nalga,f.solak,burak sezgin bide slaughter i almışız artık diğer mevkilere transfer yapmak gerekir oyun kurucu örneğin bide fitchin yerine skorer bir oyuncu
kerem gönlüm bize gelirmi ??? :?

Kerem bize gelmez.Zaten gelmesinde...

türkiyenin en büyük klübü ve en çok taraftara sahip takımı olarak istediğimiz oyuncuyu getirebilmeliyiz.. ne yazık ki klübü küçültmeye çalışan bir yönetim yüzünden taraftarın inancıda bitmiş :(

bence gerek yok cemal nalga,f.solak,burak sezgin bide slaughter i almışız artık diğer mevkilere transfer yapmak gerekir oyun kurucu örneğin bide fitchin yerine skorer bir oyuncu
kerem gönlüm bize gelirmi ??? :?[/quote]
kardesım gerek yok dıyıp ttkmda olan oyuncuları sayıyosun be kardesım harveyı ıstemıosun o mevkıde adam vr dıe keremın de mevkı harveyle aynı ama keremı ıstıyosun nasıl ıs bu?hanı o mevkıde oynıcak adam vr dı?

nihayet kendi hesabımdan yazabileceğim : ) ben tblforum kurucusu ve admini gelmişken elimize ulaşn son bilgiyi ekledik siteye buraya da yazayım

alston gitti : ) kaya telekom yolunda: )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...