2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Re: 2007-2008 Transfer Sezonu.

Kaan Kural daha demin 5. periyoda biri ile ilgilendiğmizi söyledi.Duyan varsa ismini yazarsa mutlu oluruz.

Bence Galatasaray'ımızın şu an itibariyle öncelikli olarak; 2-3 oynayabilen, istikrarlı dış şutu olan, skorer mentalitesine sahip, buna rağmen topu paylaşmayı bilen, avrupa tecrübesine sahip, savunma yapmayı seven, takım için bir sürükleyiciden çok kurtarıcı olabilecek tipte bir yabancı lazım (yalnız böyle biri var mı ya :D )

İtalya LEGA 2 de Banco di Sardegna Sassari oynayan amerikalı playmaker Lionel Chalmers
iyi bir oyuncu gorunumu verıyor
kontratı 30\06\2007 bitiyor galiba
1.83 cm boyunda 82 kilo
LEGA 2 sezon ortalaması (07\12\2006 gelen oyuncu sadece 19 maç oynadı)
26,3 sayı ilgilenen takım arastırsın

İtalya LEGA 2 de Edimes Pavia Takımında oyun kurucu olarak oynayan amerikali guard Christopher Edward Monroe
dikkat edilmesi gereken bir oyuncu
19\01\1981 dogumlu 191 boyundan 80 kilo
normal sezonda 23.4 sayı ortalaması ile oynuyor
play off da ise 23.9 sayı ile oynuyor

bu araştırmalar potaforum.com dan bir arkadaşın araştırması istatistikler ikisnin sağlam olduğunu gösteriyor
buraya koymamın nedeni kulüpten birini yolu düşerse buraya göz atar düşüncesidir....

Bu sessizlik beni endişeye soktu.Fırtına öncesi sessizlik...

doğru söylüyorsun Gökçe tamam acele etmiyoruz sakin olucaz filan ama bu kadar durgunluk pek iyi sinyaller vermiyor taraftarlara.

Cumhuriyet'in haberine göre Vestelle yarın görüşülecekmiş.Haberde Vestel ismi kullanılmasa da başka bir olasılık yok gibi.Eğer olumlu sonuç alınırsa bugüne kadarki durgunluğumuz bir sorun teşkil etmez.

TRANSFERE kaynak arayan yönetimin ümidi, basket takımına sponsor olmak isteyen Vestel... Yönetim halen sponsorluk yapan Cafe Crown yetkilileri ile görüşüp, reklam ücretini artırmasını isteyecek. Aksi halde sözleşme feshedilip, Vestel'le anlaşılacak. Gelecek para transfere harcanacak. arkadaşlar fotomaçtada böyle bir haber var. Fotomaçın güvenirliği tartışılır ama paylaşmak istedim

Fotomaç'a bakarsak geçen sene pota altımızda Oğuz Savaş olmalıydı. :D

starda da vestelin baskete sponsor olduğu yazıyo ama yönetimin bu parayı lincoln u getirmek için kullanacağını söylüyor.

Batıkan Yıldız' Alıntı:
starda da vestelin baskete sponsor olduğu yazıyo ama yönetimin bu parayı lincoln u getirmek için kullanacağını söylüyor.
O zaman sabrımız taşar işte,ama hemen öyle sinirlenmeye gerek yok ortamı germek için de yapılmış olabilir.Adı geçen gazeteye şahsen benim güvenim yok.

Yiğit Pazar' Alıntı:
[quote="Batıkan Yıldız":220e0]starda da vestelin baskete sponsor olduğu yazıyo ama yönetimin bu parayı lincoln u getirmek için kullanacağını söylüyor.
O zaman sabrımız taşar işte,ama hemen öyle sinirlenmeye gerek yok ortamı germek için de yapılmış olabilir.Adı geçen gazeteye şahsen benim güvenim yok.[/quote:220e0]
benimde başkanımız olacak insansıya güvenim yok,yani haber doğru olabilir.

lincoln filan istemiyorum eğer sponsor vestel fln olursa... gelecek para basketbola yatırılmalı bu takım hak ediyor..! Futbol'da transfer yapmak istiyorsa Canaydın elini cebine atsın !!! Fakat vestel'den alınacak para basketbola yatırılmalı... İyi transfer yapmalıyız çünkü tbl gittikçe zorlaşıyor.. efes'e bakıyoruz büyük işler peşinde fbülker kendini almış gidiyor alacakları kaliteli 1 pivot onları nerelere götürür...Şampiyonluk türkiye kupaları.. vs.. vs.. telekom micheal wright hüseyin beşok fln ağlarını attı avrupaya hedefleri büyüdü..beşiktaş efesle birleşme yolunda ki birleşirse zaten biz ilk 3 değil ilk 8'e bakalım playoff'a kalırmıyız diye düşünelim...eğer transfer konusunda ses yoksa avrupadan bahsetmeye gerek yok halimiz şu anda hiç iyi gözükmüyor...! Şunuda belirteyim gelecek sezonda pivot olarak Fatih Solak'la olmaz.. Kaliteli bir pivot lazım hareketli .. Fatih'i kötülediğim için değil ama lig zorlaştığı için..!

marcus slaughter kesin alındı mı?
skorer 2 numaralı oyuncu kim alınacak?
pivot oyuncu alınacak mı?

( Marcus Slaughter , Hüseyin Beşok , Ender Arslan , Christopher Edward Monroe ) alınmalı!

gs futbol takımının zten seneye ben ıyı bır futbolcu alacagını sanmıyorum bu yuzden parayı baskete yatırıcakları kesın gıbı duruyo cunku vstelle anlasma saglanırsa onlar sadece h.balta ıle selcuk ınan ı gs ye verıceklerı dıger gln para baskete kalıcak

Banvitspor'un başarılı oyuncularından Ümit Türkoğlu Banvit'le yollarını ayırdı .Gecen sezonu yedinci sırada bitiren ve Tadım Tükiye kupasında final oynayan Banvitspor'un basarılı oyuncusu Ümit Türkoğlu'na Galatasaray, Beşiktaş ve Mersin Büyükşehir BLD. talip olduğu kulislerde dolaşan haberler arasında.. http://www.basketbolhaber.com

Ümit Türkoğlu nasıl bir oyuncudur bilen varmı?

Kamil Sarper Özsefer' Alıntı:
Banvitspor'un başarılı oyuncularından Ümit Türkoğlu Banvit'le yollarını ayırdı .Gecen sezonu yedinci sırada bitiren ve Tadım Tükiye kupasında final oynayan Banvitspor'un basarılı oyuncusu Ümit Türkoğlu'na Galatasaray, Beşiktaş ve Mersin Büyükşehir BLD. talip olduğu kulislerde dolaşan haberler arasında.. http://www.basketbolhaber.com

Ümit Türkoğlu nasıl bir oyuncudur bilen varmı?

Bu Vestel olayı olmadı galiba çünkü görünen o ki Hedef Küçülmüş yine bizde

Ümit Turkoğlunun peşindne düşmüşsek sadece yazıklar olsun bize diyorum

abi ne ümit türkoğlu 'su ya... biz transferlerde ender arslan..hüseyin beşok... diyoruz ümit türkoğlu'nun transferi konuşuluyor yuh başka bişey sölemiyorum... ümit türkoğlu cemal nalga gibi bir oyuncu fakat bizim yıldıza ihtiyacımız var!! yönetim bunu anlamıyor dalga mı geçiyorlar? şaka mı yapmaya çalışıyorlar?

-Vestel sponsorluğuda olmamış hayırlı olsun...

- bu sene de transferlerde ölüyüz...

- ve kimsede seneye ilk 3 fln düşünmesin bırakın ilk 8 e anca gireriz! seneye play off oynarız en fazla!

-Canaydın istifanı ver artık ALLAH BELANI VERSİN...! TAKIMI MAHVEDEN SEN GALATASARAY'IMIZI BUGÜNLERE GETİREN LANET OLASI BAŞKAN!! AL ADAMLARINI DEFOL GİT!!

-GALATASARAY'a yakışır başkan lazım...!!!!! yakışır transferler lazım!!!!!

Arkadaşım çok ileri gidiyorsun!!!!!Başkana tepkin olabilir,beğenmiyebilirsin,istemiyebilirsin ki bizde istemiyoruz ama ona hakaret etme gibi bir hakkın yok kişiye değilse o GS başkanlığı makamına saygın olsun.
ayrıca ne bu acalen ya daha hiç bir takımın hiç birşeyi belli değil sen ne bekliyorsun??? 5 yıllık hayatın var 10 yıllık şikayet ve hakaret ediyorsun.
ayıp ya biraz dikkatli olalım ,buranında seviyesini düşürme ortamıda germe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...