2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Re: 2007-2008 Transfer Sezonu.

Kaybeden biz değil, sponsorluğu kabul etmeyen kuruluştur. Sonuçta Türkiye´nin en büyük markası Galatasaray´dır diye düşünmek yerine forumda başkana ve yönetime sövmek, hakaret etmek niye. Sonuçta başkanı da yönetimi de eleştirme hakkına sahibiz ama onların kişiliklerine saldırma hakkımız yok.

Burak ayrıca haberin kaynağı nedir? Ben konuya ilişkin ciddi haber sitelerinde konuya ilişkin bir açıklama göremedim.

Onur Yavuz' Alıntı:
Kaybeden biz değil, sponsorluğu kabul etmeyen kuruluştur. Sonuçta Türkiye´nin en büyük markası Galatasaray´dır diye düşünmek yerine forumda başkana ve yönetime sövmek, hakaret etmek niye. Sonuçta başkanı da yönetimi de eleştirme hakkına sahibiz ama onların kişiliklerine saldırma hakkımız yok.

Burak ayrıca haberin kaynağı nedir? Ben konuya ilişkin ciddi haber sitelerinde konuya ilişkin bir açıklama göremedim.
kaynakları falan yok abi ya GS Ümit Türkoluyla ilgileniyormuş buda nasılsa hedef küçülttümüz anlamına geldi bundan dolayıda demek Vestel olmadı tezi atıldı ortaya.
sanki 12 oyuncunun hepsi süper star olmalı.hangi takım varsa öyle

Ben anlamıyorum ki sizi.Görende sınırsız yabancı hakkımız var ilgilendigiğimiz duyduğumuz adamların çoğuna dudak büküyorsunuz.Anlamıyorum...

O zaman Ümit'i beğenmiyorsan git Kerem Gönlüm'ü getir,Kaya Peker'i getir.Bu işler sadece parayla dönmez.Bunu iyi bilin...

hayır benim anlamadığım bir nokta daha var burada sayfalarca Uleb'e mi kalıcaz Fiba Cup'a mı belli değil diye konuştuk durduk.birinde abd'li yabancı sınırı var diyerinde yok.Ya iki nokta transfer yapıcan ya 4 tane görev adamı alıcan böyle farklar var ama her şey hemen olsun istiyorsunuz.
Ayrıca Gökçe, senin dediğin gibi bu iş sadece paraya bakmaz madem biz bu takıma Türk oyuncu alıcaz ayrıca Ümit Türkoğlu'nu istemiyorsunuz bana istediniz oyuncuları birde Ümit'ten farkını yazın.
Not:bana Serkan Erdoğan,Kaya Peker filan yazmayın çok gülerim

Burak Ceyhan' Alıntı:
abi ne ümit türkoğlu 'su ya... biz transferlerde ender arslan..hüseyin beşok... diyoruz ümit türkoğlu'nun transferi konuşuluyor yuh başka bişey sölemiyorum... ümit türkoğlu cemal nalga gibi bir oyuncu fakat bizim yıldıza ihtiyacımız var!! yönetim bunu anlamıyor dalga mı geçiyorlar? şaka mı yapmaya çalışıyorlar?

-Vestel sponsorluğuda olmamış hayırlı olsun...

- bu sene de transferlerde ölüyüz...

- ve kimsede seneye ilk 3 fln düşünmesin bırakın ilk 8 e anca gireriz! seneye play off oynarız en fazla!

-Canaydın istifanı ver artık ALLAH BELANI VERSİN...! TAKIMI MAHVEDEN SEN GALATASARAY'IMIZI BUGÜNLERE GETİREN LANET OLASI BAŞKAN!! AL ADAMLARINI DEFOL GİT!!

-GALATASARAY'a yakışır başkan lazım...!!!!! yakışır transferler lazım!!!!!

geç sen yönet ozaman bu külübü
geç sen bu taraftardan küfür ye
geç sen bu kulüp yüzünde sağlık sorunları yaşa
geç sen bu klüp yüzünden şirketin batsın
herşey transfer diğil her fırsatta saldırıyorsun
sevgili burak
bu klübün adam gibi başkandan önce adam gibi taraftara ihtiyacı var(kimse üstüne alınması)anlayan anladı

Sen saygı duyarsın o duymaz kaldıki küfür yok beddua var.
ayrıca onun yüzünden herkes kahrolmuş bitmiş bir psikolijide üstelik taraftarada saygı duymuyor.
Bende beddua ediyorum hemde her gün binlerce kez inşallah GS'DEN BETER OLUR!!!

Arda Öztürk' Alıntı:
[quote="Burak Ceyhan":01bd5]abi ne ümit türkoğlu 'su ya... biz transferlerde ender arslan..hüseyin beşok... diyoruz ümit türkoğlu'nun transferi konuşuluyor yuh başka bişey sölemiyorum... ümit türkoğlu cemal nalga gibi bir oyuncu fakat bizim yıldıza ihtiyacımız var!! yönetim bunu anlamıyor dalga mı geçiyorlar? şaka mı yapmaya çalışıyorlar?

-Vestel sponsorluğuda olmamış hayırlı olsun...

- bu sene de transferlerde ölüyüz...

- ve kimsede seneye ilk 3 fln düşünmesin bırakın ilk 8 e anca gireriz! seneye play off oynarız en fazla!

-Canaydın istifanı ver artık ALLAH BELANI VERSİN...! TAKIMI MAHVEDEN SEN GALATASARAY'IMIZI BUGÜNLERE GETİREN LANET OLASI BAŞKAN!! AL ADAMLARINI DEFOL GİT!!

-GALATASARAY'a yakışır başkan lazım...!!!!! yakışır transferler lazım!!!!!

geç sen yönet ozaman bu külübü
geç sen bu taraftardan küfür ye
geç sen bu kulüp yüzünde sağlık sorunları yaşa
geç sen bu klüp yüzünden şirketin batsın
herşey transfer diğil her fırsatta saldırıyorsun
sevgili burak
bu klübün adam gibi başkandan önce adam gibi taraftara ihtiyacı var(kimse üstüne alınması)anlayan anladı[/quote:01bd5]canaydın çok başarısız ve iş bilmez beceriksiz bir başkan üstelikte koltuğada kendini zımbalamış.
öyle bir bahsetmişsinki çok idealist biri olmuş muhterem tanımasak inanırız!!!
milyonlarca GS'Lİ başkandan nefret ediyor(bir kaç istisna dışında) bunu gözardı etmeyi bırakıp artık gitmeli.
bunun dışında sağlığını kaybetmiş küfür yemiş vb şeyler komik....

heeee oldu ozaman beddua ise sorun yok ya ateş serbest!!!
arkadaşlar ne dediğinizin farkındamısınız yaa ''ALLAH BELANI VERSİN...! TAKIMI MAHVEDEN SEN GALATASARAY'IMIZI BUGÜNLERE GETİREN LANET OLASI BAŞKAN!! AL ADAMLARINI DEFOL GİT!!''
bu sözlerin açıklanır savunulur tarafımı var?
iyiki böyle taraftarlarımız 14 yıl şampiyonluk göremediğimiz dönemde yoktu.Silah çekip vururdunuz artık adamı.
Canaydın olacak adamı ne ben seviyorum ne Onur abi nede Gökçe bizde bir an önce gitsin istiyoruz ama daha öncede söyledik bir tepkin varsa demogratik biçimde dile getirirsin bunun aksi durumda ne olduğunu bugün açıklanan cezamızla gördük.Ordaki taraftar stadı yıktıda ne oldu gitti mi?Arkadaşlar biraz düşünceli davranalım en azından bu tür antidemogratik tepkilerine bu siteyi alet etmeyin

Abi Galatasaray çoğumuzun can damarı.Bu tepkiler ondandır.Belki aşırılık vardır ama bu Galatasaray aşkınadn dolayıdır.Ben Eyüp abi'i şahsen tanırım.Bu kızgınlık herkeste var,he sen x şekilde belirtirsin başkası y şekilde.Ölçüleri bilelim ama.

Ayrıca konu saptı. :)

Doğan SAĞLAM' Alıntı:
heeee oldu ozaman beddua ise sorun yok ya ateş serbest!!!
arkadaşlar ne dediğinizin farkındamısınız yaa ''ALLAH BELANI VERSİN...! TAKIMI MAHVEDEN SEN GALATASARAY'IMIZI BUGÜNLERE GETİREN LANET OLASI BAŞKAN!! AL ADAMLARINI DEFOL GİT!!''
bu sözlerin açıklanır savunulur tarafımı var?
iyiki böyle taraftarlarımız 14 yıl şampiyonluk göremediğimiz dönemde yoktu.Silah çekip vururdunuz artık adamı.
Canaydın olacak adamı ne ben seviyorum ne Onur abi nede Gökçe bizde bir an önce gitsin istiyoruz ama daha öncede söyledik bir tepkin varsa demogratik biçimde dile getirirsin bunun aksi durumda ne olduğunu bugün açıklanan cezamızla gördük.Ordaki taraftar stadı yıktıda ne oldu gitti mi?Arkadaşlar biraz düşünceli davranalım en azından bu tür antidemogratik tepkilerine bu siteyi alet etmeyin

Özür dilerim herkesden ayrı ayrı! sinirlerim alt üst oldu...haklısın stadı yıktıda gitmedi fakat Sayın Özhan Canaydın'ın umrunda mı? Takımı düşünüyormu? Takım için yaptığı faydalı şey ne? taraftar bu sene hiç bir sene olmadığı kadar harikaydı fakat bu canaydın'ın sayesinde olmadı bunu hepimiz biliyoruz.. peki canaydın neyin peşinde? amacı ne? ne yapmak istiyor? diyorsunuz kaya peker , serkan erdoğan transferi beklemeyin gülerim fln.. peki biz şampiyonluk nasıl bekliyoruz? beklemeye gerek yok şampiyonluk filan benim burda o sözleri kullanmam yanlış yada ateşe körükle gitmek gibi birşey fakat taraftarı da yedi bitirdi... Hangi başkan bu kadar küçülebilir? 4 tane kardeşimiz içerde yatıyorCanaydın yüzünden..bu sene iyi bir yerlere gelseydik bunlar olmazdı yada engel olabilirdi taraftara canaydın neden engel olmadı ? derbi maçına neden gelmedi biz yemin etmedik mi iyi günde kötü günde ... peki canaydın hatalarını kabul edip taraftarın gönlünü almayı neden denemedi? bunların cevabı yok işte .. yapmayın Allah aşkına... inşallah bu sene herşey süper olurda ben pişman olurum söylediklerime... ben yanlış yaptığımı yanlış düşündüğümü söylerim...

Herkesden '' ÖZÜR DİLİYORUM '' yaptığım terbiyesizlikten dolayı !!!

Transfer konusunda gerçekten hepimiz sabırsısız ama bekleyeceğiz. Beklememiz lazım. Bütçe belli olmadan, katılacağımız avrupa kupası belli olmadan transfer yapmak anlamsız. Hatta koç bile belli değil diyebilriz belki de. çünkü vestel'in sponsorluğunda koç da değişebilir. Ben kendi adıma ülker teknik bench'ini takımda görmekten rahatsızım.

bu şartlar altında bekleyeceğiz. Ama sorun da tam burada başlıyor. biz beklerken hüseyin prokom'La kontrat yeniledi. Efes'i koçu belli olunca muhtemelen ender efes'le yeniden anlaşacak. Şu şartlar altında iyi bir yerli oyuncu getirme şansımız azalıyor. bekleyeğiz...

murat özyer ne pahasına olursa olsun takımda kalmalı.transfer konusuna gelıcne gercekten acele etmeyelım once gıdecegımız kupa bı bellı olsn ona gore karar verılsın

Bence de herkes tepkisinde haklı ama yöntem kötü olmuş. Ben şuana kadar Canaydın'ın iyi yaptığı bir iş görmedim. Tabi var aslında. Çok iyi palavra sıkıyo. Ama sonuç olrak kulübümüzün başkanı ve saygı duymamız gerekir. Ben artık gelecek seçimde aday olmamasını temenni ediyorum. Bu camianın ona bir dönem daha katlanacak gücü kalmadı. Ama o koltukta oturduğu sürece onu eleştirmeli ancak saygı duymalıyız...

''Boddicker İspanya'da..''

Brian Boddicker (204-F-81, agency: EM-PA, college: Texas) has according the terms of a contract for the next season with Grupo Capito Valladolid. He will play with Bud Eley that recently extended for one more year his contract with the Valladolid Team's. This season Brian Boddicker has played with Selcuk Universitesi Konya in the Turkish League when he was the top 2 scorer with 19.

Eurobasket

ulebe katılmamız çok iyi oldu ancak orda bu sene iddaalı olacağımızı sanmıyorum...

2 tarafın da kendilerine göre projeleri var. Bu arada bugün ULEB?ten kabul yazımız geldi seneye ULEBCUP ?ta oynayacağız. Tabii ki bunun için bazı şartları yerine getirmemiz gerekiyor. Transfere gelince bugün itibariyle kontratı olan oyuncularımız Murat Kaya, Tufan Ersöz ve Cemal Nalga ,ayrıca gençlerimiz İsmet Hacıoğlu ve Altay Özurgancı kadromuzun Türk kısmını temsil ediyor.Yabancılardan Darell Mitchell ?ın 15.Haziran?a kadar opsiyonu var.Kulüp istemezse bu tarihe kadar haber vermemiz lazım.

murat kayada takımda kalmış demekki oyuncu yalan söylememiş

bırakın artık Canaydın'ı filan umurumda bile değil tarihimizin yüz karası bir başkan, bütün başkanlar saygıyla anılacakken onun adı geçtiğinde bütün herkes ağzına geleni söyliyecek,küfürü basıcak artık öyle bir duruma geldiki iş hangi başkan adayı çıkarsa çıksın tanımasak bile bu adam başkan olsun diyoruz yani bu duruma geldik.Ben Canaydın'ın Aziz'den maaş aldığını bile düşünüyorum gs'yi yak,yık ve ayağa kalkamaz hale getir diye,bir topluluğu yıkmanın en iyi yolu içten içe onu oymaktır

Burak Ceyhan' Alıntı:
Özür dilerim herkesden ayrı ayrı! sinirlerim alt üst oldu...haklısın stadı yıktıda gitmedi fakat Sayın Özhan Canaydın'ın umrunda mı? Takımı düşünüyormu? Takım için yaptığı faydalı şey ne? taraftar bu sene hiç bir sene olmadığı kadar harikaydı fakat bu canaydın'ın sayesinde olmadı bunu hepimiz biliyoruz.. peki canaydın neyin peşinde? amacı ne? ne yapmak istiyor? diyorsunuz kaya peker , serkan erdoğan transferi beklemeyin gülerim fln.. peki biz şampiyonluk nasıl bekliyoruz? beklemeye gerek yok şampiyonluk filan benim burda o sözleri kullanmam yanlış yada ateşe körükle gitmek gibi birşey fakat taraftarı da yedi bitirdi... Hangi başkan bu kadar küçülebilir? 4 tane kardeşimiz içerde yatıyorCanaydın yüzünden..bu sene iyi bir yerlere gelseydik bunlar olmazdı yada engel olabilirdi taraftara canaydın neden engel olmadı ? derbi maçına neden gelmedi biz yemin etmedik mi iyi günde kötü günde ... peki canaydın hatalarını kabul edip taraftarın gönlünü almayı neden denemedi? bunların cevabı yok işte .. yapmayın Allah aşkına... inşallah bu sene herşey süper olurda ben pişman olurum söylediklerime... ben yanlış yaptığımı yanlış düşündüğümü söylerim...

Herkesden '' ÖZÜR DİLİYORUM '' yaptığım terbiyesizlikten dolayı !!!
Burak'çım senin yanlış konuştunu anlıcana emindim zaten hatanın neresinden dönersen faydadır.Yaaa zaten burada Canaydın'ı icraatlerini,daha doğrusu hayali icraatlerini,taraftara çocuk gibi küsmesini savunan yok ki.Bence bir an önce pılısını pırtısını toplayıp bizi rahat bıraksın.Burda benim karşı çıktığım ifade tarzıydı.Çünkü bu tür tepkilerin bir anda patlaması sonucu yeni sezonda 5 maçımızda takımımıza destek olamıyacağız.bu hem maddi hem manevi bir kayıp hemde bütün bunların yanında Türkiye ' nin eğitim düzeyi en iyi en elit taraftarları olan GS taraftarı için bir utanç,kara leke olarak tarihimize geçmiştir.

Doğan son cümlene katılmam mümkün değil. Gerekçelerini burada açıklamak yanlış olur. Biz en iyisi transferler konusuna kaldığımız yerden devam edelim.

Haberin asil kaynagi eurobasket ve haber dogruymus.

Brian Boddicker (204-F-81, agency: EM-PA, college: Texas) has according the terms of a contract for the next season with Grupo Capito Valladolid. He will play with Bud Eley that recently extended for one more year his contract with the Valladolid Team's.

This season Brian Boddicker has played with Selcuk Universitesi Konya in the Turkish League when he was the top 2 scorer with 19.1 points per game.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...