2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bundan daha büyük yanlış ve ayıp olamaz.
diğer konular insanların kendi düşünceleridir.herkes benim düşünceme saygı göstermek zorunda ve kimse herkesin karşı olduğu bir markayla adımı aynı cümlede kullanamaz.ha benim düşünceme saygı göstermiyecek biri varsa oda alıntılamaz benim yazılırımı veya hiç okumaz.

Arda sakin olalım.
Ben ne çok realist olma yanlısıyım nede fazla romantik....

bız busene kadromuz vede bu kargasa ortamında 5 6 oynarız gercekten bizi 1gomlek uste cıkarıcak 3 numarada bulsak en iyi derece 3 luk olur play-off da da yarı fınal fazlasını sahsen ben beklemıyorum 3 numurada gelmezse 5 6 oluruz ceyrek fınalde de elenırız insalah ben yanılırımda galatasarayımız ligin son macına kadar dewam edip 18 senelık hasrete son verır

Normal Sezonda 4. olmak bence bu senenin hedefi olmalı;
Bu durumda Ne FB Ülker'i , Ne Efes Pilsen'i , Ne de Türk Telekom'u geçemeyiz bundan dolayı bu sene bizim en büyük rakiplerimiz kuşkusuz BJK Cola Turka , Banvit , TT Beykoz ve Pınar KSK olacaktır...Mevcut durum bundan daha extra sonuçlar almamıza izin vermez...
Umarım sene içindeki pozitif ivme bizden yana olur aksi takdirde bu sene çok erken gelen mağlubiyetler serisinin kolay kolay yakamızı bırakacağını söylemenin çok güç olduğunu söyleyebilirim.
Umarım Herşey Bu Büyük GALATASARAY Taraftarının istediği gibi olur...

Bence mevcut kadroya 6. adam olan gs taraftarı girerse ve iyi bir şutör alınırsa rakiplerimiz fülker efes pilsen ve türk telekom olur ve hatta takımdan şampiyonluk bile bekleyebiliriz.

Re:

Saygın AKEL' Alıntı:
Normal Sezonda 4. olmak bence bu senenin hedefi olmalı;
Bu durumda Ne FB Ülker'i , Ne Efes Pilsen'i , Ne de Türk Telekom'u geçemeyiz bundan dolayı bu sene bizim en büyük rakiplerimiz kuşkusuz BJK Cola Turka , Banvit , TT Beykoz ve Pınar KSK olacaktır...Mevcut durum bundan daha extra sonuçlar almamıza izin vermez...
Umarım sene içindeki pozitif ivme bizden yana olur aksi takdirde bu sene çok erken gelen mağlubiyetler serisinin kolay kolay yakamızı bırakacağını söylemenin çok güç olduğunu söyleyebilirim.

Saygın pek takip etmiyorsun sanırım o yukarıda saydığın üçlüye Bjk'yi de eklemelisin.Çok iyi bir kadroları ve çok güzel basketbol oynuyorlar izleyenlere zevk veriyor.

Re: Re:

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Saygın AKEL":5c397]Normal Sezonda 4. olmak bence bu senenin hedefi olmalı;

Saygın pek takip etmiyorsun sanırım o yukarıda saydığın üçlüye Bjk'yi de eklemelisin.Çok iyi bir kadroları ve çok güzel basketbol oynuyorlar izleyenlere zevk veriyor.[/quote:5c397]

Dikkat edersen Ben ilk 3 yarışından bahsetmekteyim....
Bence sen iyi takipte değilsin galiba BJK Cola Turka Bu 3 lünün yanından bile geçemez gerçek bir 5 numara olmadan senaryoyu tersine çevirmek çok güçtür BASKETBOL da inan bana 2007-2008 sezonunda ilk 3 de değişiklik olmayacaktır !!! ....

Bugun maçı izledin mi bilmiyorum fakat sonuna kadar Bjk'nin hakettiği bir karşılaşmayı hakemler bağladı Tt lehine.Fenerbahçenin yerini alabileceklerini düşünüyorum ciddi şekilde.

sakin sakin....:)
beşiktaşta eksikler var ama türkiyede solomona kafa tutacak 2 oyun kurucudan birine(dalmau)sahipler nicevicin faul problemine girdikleri her maçı verecekler bunu çok iyi biliyotum.pota altınada mutlaka kalın bir 5 numara şart.kaya ile olmıyacağını gördük.hiç bşe belli olmaz.takımlar hakkında kafadan 3 hafta zamana ihtiyac var.

Re:

Burak Barut' Alıntı:
Bugun maçı izledin mi bilmiyorum fakat sonuna kadar Bjk'nin hakettiği bir karşılaşmayı hakemler bağladı Tt lehine.Fenerbahçenin yerini alabileceklerini düşünüyorum ciddi şekilde.

Maçı izleme fırsatım oldu...
Evet BJK Cola Turka maçı çok çok iyi oynamış olabilir...
Ama maç sonu oynama tecrübesi olmayan bir takımın ne kadar zorlandığını gördük Sandro Nicevic 5 faul aldıktan sonra takımın nasıl dağıldığını gördük bu arada HAKEMLER maçı hatasız yönetti bana göre böyle bir galibiyeti bu tür bir sonuca bağlamak TÜRK TELEKOM'a büyük haksızlık olur ....

Gerçekten çok zevkli mücadele dolu bir maçtı ama bu maçı bir takımın hakkı diye sınıflandıramayız.İki takımda harika mücadele iyi basketbol sundular.Sonuçta kazanan tecrübe oldu

Rakiplerin başarım düzeyine bakarak kendi takımımızın elindeki kadroyu göz önüne aldığımızda bu sezon ilk 4 başarıdır.

Ben bugün Beşiltaşıda Telekomuda çok beğendim.
Gerçekci olmak gerekirsede biz bu ikisindende alttayız
Bende Beykoz turnuvasından önce Beşiktaşın önünde oluruz diye düşünüyodum kağıt üstünde bütçe bakımından(3 numarada gelir diye düşündüğüm zamanlar)
Ama sonra takımlara bakınca şuan baya bir arkada kaldık.Bu apaçık ortada Beşiktaşda Telekomda tam bir takım olmuşlar.
Biz daha 60lı sayıları geçemiyoruz
Yarınki maça bakıcaz
Lig resmen başladı...

Re:

Burak Barut' Alıntı:
Mert Allah Rızası için beyendim değil beğendim yaz. :)

Acele yazınca bazen içimden geldiği gibi yazıyorum.Uyarı için saol :)

Bide hep merak ediyorum bunuda sizinle paylaşmak istiyorum
Acaba Galatasaray Basketbol takımında oynayan bir oyuncu bizim foruma üyemidir diye
Ama değildir heralde. :)

Şahsen ben olmasından yanayım.Hatta bazen bir topic açılıp yöneticilerimizin de olduğu bir ortamda söyleşi tarzı birşeyler yapılabilir.Hatta böylece çok büyük şekilde online patlaması yapılabilir.

Aynen hiç olmazsa İsmet Hacıoğlu bizle yaşıt sayılır o katılsaydı foruma :)
Takımla ilgili kafamızdaki soru işaretlerine yanıt bulabilirdik
Bir gün gerçek olur.
Belkide kullanıcı adı nick olanlardan biri Galatasaray Basketbol takımının bir oyuncusudur
Kim bilir?

Re: Re:

Takip edenler mevcut.Yazan bilmiyoruz ama :)

Mert Yigit Kazan' Alıntı:
[quote="Burak Barut":f79b3]Mert Allah Rızası için beyendim değil beğendim yaz. :)

Acele yazınca bazen içimden geldiği gibi yazıyorum.Uyarı için saol :)

Bide hep merak ediyorum bunuda sizinle paylaşmak istiyorum
Acaba Galatasaray Basketbol takımında oynayan bir oyuncu bizim foruma üyemidir diye
Ama değildir heralde. :)[/quote:f79b3]

arkadaslar mactan oncekı roportajda murat 10 gun sonra 3 numara alıcaz dedı acıga cıkıcak bırını beklıyomusuz dunku tt bjk macından sonra bizim macın ilk yarısını seyrettıkten sonra sunu gordum 1 seviye altta bir takımız kalite olarakda hucum setlerı defans setleri acısındanda bjk de tt bızden daha iyi set oyunu oynabılıyolar ilk periyot sadece 3 dk iyi oynabıldık 2 periyot vasattı bugun banvitte elı duzgun bir 3 numara olsa sunada ilk yarıyı yenık kapatırdık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...