2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luke JAckson Nba de bu sene $798,328 alacak.Eğer serbest kalır ve kontrat bulamazsa buna yakın bir paraya gelir.

Ha LJ'den kastın efsane New York'un LJ ise (Larry Johnson) o zaman iş değişir tabi. :) Daha ucuza getirebiliriz.

Re:

Gökce Başaran' Alıntı:
Luke JAckson Nba de bu sene $798,328 alacak.Eğer serbest kalır ve kontrat bulamazsa buna yakın bir paraya gelir.

Ha LJ'den kastın efsane New York'un LJ ise (Larry Johnson) o zaman iş değişir tabi. :) Daha ucuza getirebiliriz.

Larry Demetric Johnson; Murat Ozyer' den uc (3) yas kucuk :)

Ayrıca saydığım isimlerden Jacobson $798,328

Kinsey $687,456 almaktadır.

Ama ben şöyle düşünüyorum Murat hoca 2-3 oyuncu ile anlaşmıştır yada söz gibi birşey almıştır eğer Nba de tutunamazsak senin takımına geliriz diye.

Çok mu fantazi oldu ama böyle olsa iyi olur. :)

Re: Re:

Arda EZER' Alıntı:
[quote="Gökce Başaran":e0bac]Luke JAckson Nba de bu sene $798,328 alacak.Eğer serbest kalır ve kontrat bulamazsa buna yakın bir paraya gelir.

Larry Demetric Johnson; Murat Ozyer' den uc (3) yas kucuk :)[/quote:e0bac]
EE abi Murat hocaya yardım eder işte fena mı :) mzundaki o ağır yükü alır takımın lideri olur. :) :p Ah ah efkarlandım şimdi ne kadroydu be. :)

Birazdan Gökçe uçacak öyle geliyor :D İyi bir 3 numara takımın rengini değiştirir trübünleri daha da doldurur.
Luke Johnson ismi 3 numara için uygun diyorsanız uygundur :) Para sorun değil çünkü yüksek maliyetli oyuncumuz olduğuna inanmıyorum :?

Dee ve Hüseyinden başka.

Re:

Murat İnal' Alıntı:
Ben hep diyorum Reggie Milleri getirelim.Hem türk yaparız.Recai Kalır.
Mis.
ben tuttum bu fikri :p
luke ve kinsey zor isimler fakat şu saatte sonra gelcek adamda en az onlar kalitesinde olmalı zaten eee oyuncu araştırma potansiyel yargılama gibi teknik bilgi ve yetileri zayıf bir kenar yönetimi olduğunu düşünürsek bu adamlar gibi ismini bir şekilde duyurmuş oyuncularla ilgleneceğimizi düşünüyorum

Nbaden gelecek oyuncular az cok belli asıl sorun ikna edebilmek.. Avery yerine biri gelecek, tamam. Fakat sorunlarımızı tamamen bitirmek icin 1-2 transfere daha ihtiyac var ya da bazı oyuncular vites arttıracak. 5.yabancıya soguk bakıyorlarsa tek secenek oyuncu kiralamak. İkisinden birini gerceklestirmek zorundayız.

- Acıkcası benim Murat Kaya'dan beklentim yok. Yerli oyuncu transferi kapandı fakat kiralama opsiyonu acık hala. Anlasabilirsek oyuncu kiralayabiliriz. Murat'ı bu sekilde kullanabiliriz.Telekomdan Mutlu'yu kiralayabilsek keske. 3 numara sorunumuzu çozerdi.
- Mutlu telekomda sure bulamayacagının farkında Bekir Barıs Haluk varken. Bizim acımızdan yabancıyı 3 numara yerine, Dee ve Tufan dısında sorunlu oldugumuz (cuneyt murat avery) pozisyona kaydirmamızı saglar. Cuneyt ve Murat'ın savunma dezavantajını kapatmamızı saglar. Erdem ve (olası Mutlunun) savunma sorunu yok zaten.
- Diger taraftan Adeleke karsısında iceriyi kapatmakta zorlanan birbirine benzer ozelliklerdeki Gaines-Owens var. 3/4 gibi oynayan Owens yerine sutu olan (gaines ve huseyini rahatlatacak sekilde) iceriyi kapatabilen bir 4 numara alınabilir. Owens'ın dısarıdan yaptıgı katkıyı Mutlu da yapabilir.

Size'lı bir 3 numara alıp Tufan'ı ikiye kaydırmak bana dahan mantıklı geliyor. gregory ve white post up yaptıklarında Tufi onlara karşı size olarak 3 numarada zayıf kalacaktır.

Ama 4 numarada şutör bir uzuna ihtiyacımız olduğu gün gibi ortada. Hutson tarzı şutör bir dört numara çok işimizi görür. Yoksa Hüseyin'i pota altında çok yıpratacağız. normalde 25 dakika rahat oynaması lazım ama pota altında iki oyuncu sürekli üzerine geldiğinden daha çabuk yoruluyor. üstüne zaten hızlı oynamaya çalışıyoruz. tempoyu da yüksek tutuyoruz. bu nedenle Timur'un dediği gibi 4'e alınacak şutör bir uzun da takımın hedefelrini yükseltebilmesi için çok gerekli.

Tufiyi zaten 2 ye kaydıracagız. Mutlu'yu kiraladıgımızı farzedersem,
pg : dee cuneyt
sg : tufan yabancı
sf : erdem (mutlu)
pf : gaines owens
c : huseyin fatih cemal

- 5 uzunumuzdan ciddi sutor yok. Owens yerine bulabilirsek sutu olan iceriyi kapatabilen ebatlı bir uzun alırsak, tamamdır.

Re:

Timur Saglam' Alıntı:
Tufiyi zaten 2 ye kaydıracagız. Mutlu'yu kiraladıgımızı farzedersem,

- 5 uzunumuzdan ciddi sutor yok. Owens yerine bulabilirsek sutu olan iceriyi kapatabilen ebatlı bir uzun alırsak, tamamdır.

Eee Murat Kaya' yı ne yaptın?

Artık bir transfer yapılır ve transferde kapatılır.O da tahminimce 3 numara yada 2.5 numara tarzı biri olacak.Bu saatten sonra kim gelirse eyvalah derim.Başka çaresi yok.Eğer kalitesi yüksek biri ağımıza takılırsa şampiyonluk bile telaffuz edilebilir.Ama vasat biri gelirse Avery'den biraz daha iyi katkı verir okadar.

Timur abinin Mutlu-Murat takası akıllıca ama yapılcağın sanmam.

Dışarıdan şut atan uzun gerekli görülsede pota altında ki sertliği yok edecektir.Tahminimce Greene sert olmadığı için yollandı.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="İbrahim Doğan":4035a]Dan Brown ismi için sizden bilgi rica etsem.
Kendisi da-vincinin şifresi kitabının yazardır
:) :)[/quote:4035a]

:D Abi tüm Banvit maçı boyunca seni izledim :) Her sayıdan sonra Ayhan Şahenk'in tavanına kadar sıçradın :) :D

Arda EZER' Alıntı:
[quote="Timur Saglam":1320a]Tufiyi zaten 2 ye kaydıracagız. Mutlu'yu kiraladıgımızı farzedersem,

Eee Murat Kaya' yı ne yaptın?[/quote:1320a]

Kiraya verdim telekom mu olur beykoz mu olur.. Olmadı kalsın turşusunu kurarız :) saka bir yana galatasaray'a geldiginden beri bir yararını goremedim.

Gokce hem sut atabilen hem de sert-iceriyi kapatabilen oyuncular bulunabilir. Donyell Marshall gibi :) :)

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":292ab][quote="İbrahim Doğan":292ab]Dan Brown ismi için sizden bilgi rica etsem.
Kendisi da-vincinin şifresi kitabının yazardır
:) :)[/quote:292ab]

:D Abi tüm Banvit maçı boyunca seni izledim :) Her sayıdan sonra Ayhan Şahenk'in tavanına kadar sıçradın :) :D[/quote:292ab]Burak izlendiğimi bilseydim daha artislik hareketler yapardım :) :)
Bu arada takım iyimi kötümü meselesinde sana yüklenmiyorum sadece fikir yarıştırıyoruz rahat ol.

arkadaşlar bayram nedeniyle maca gelemedim,memleketten macı tv den izledim,murat hoca macın basında verdiği demeçte(yüzünden düşen bin parça ve zor günler geçirdiği belli olarak) 10-12 gün içersinde bir 3 numara almak istediklerini,böyle bir oyuncunun ortaya cıkmasını beklediklerini söyledi..
böyle bir oyuncunun cıkmasını beklemek sözü;
demek ki daha tespit edilen bir oyuncu yok(dee brown gibi düşerse)
oyunun genelinde galibiyeti cok istedik ve kazandık
avery yıne kenarda bekledi,bence avery sözleşmeyi feshetmek istemiyor murat hoca da inadını kırmak için onu ısrarla oturtuyor kenarda,gelecek adına biraz ümitlendik inşallah takımımız istediğimiz yerlere ksıa sürede gelir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...