2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valla avery eğer gözden çıkarılmışsa yerine fitch süper olur.Geçnseneki takımda insiyatifi eline alacak oyuncumuzyoktu.Ama bu sene daha farklı bir takımız içerisini de iyi bir şekilde kullanıyoruz.3 numaraya da iyi bir oyuncu aldığımız taktirde bence çok daha iyi bir takımız.Hem belki de dee brown sayesinde fitch o benciliğinden de kurtulmuş olur.Yönetim sesimizi duy fitchi takıma geri getir.

Emre Oral' Alıntı:
Valla avery eğer gözden çıkarılmışsa yerine fitch süper olur.Geçnseneki takımda insiyatifi eline alacak oyuncumuzyoktu.Ama bu sene daha farklı bir takımız içerisini de iyi bir şekilde kullanıyoruz.3 numaraya da iyi bir oyuncu aldığımız taktirde bence çok daha iyi bir takımız.Hem belki de dee brown sayesinde fitch o benciliğinden de kurtulmuş olur.Yönetim sesimizi duy fitchi takıma geri getir.
Fitch'i geri getirmek büyük bir risktir.Ama Fitch için riske girilir.Tabi disiplin altına sokmak şartıyla...

bahsettiğimiz oyuncunun kımlıgınden haberız degılmı
bence fıtch gelırse opup basımıza koyalım derım
hem ıstanbulu turkıyeyı bılıyor rakıplerı uc asagı bes yukarı bılıyor
coachun sıstemını bılıyor
keske gelse fitch tekrardan

Re:

Alp Levi' Alıntı:
bahsettiğimiz oyuncunun kımlıgınden haberız degılmı
bence fıtch gelırse opup basımıza koyalım derım
hem ıstanbulu turkıyeyı bılıyor rakıplerı uc asagı bes yukarı bılıyor
coachun sıstemını bılıyor
keske gelse fitch tekrardan
Evet kimliğinden haberim iyi hoş ama geçen sene en önemli maçlarda(efes,fülker,telekom)iyi savunma karşısında tek başına bir takım gibi hareket etmedi mi,saçmalamadı mı,özellikle fülker ve telekom maçlarında onsuz çok daha iyi oynamadık mı...

G.Fitch için iyi olur demekte kötü olur demekte mümkün değil yada mümkün....
Geçen sene takımda onu anlayacak ona ayak uyduracak bir tek TUFAN vardı ama şu an kaliteli bir takımımız var uzunlarımız kısalarımız hepsi daha iyiler çok güzel bir salonda oynuyoruz bunların hepsi fitch'e olumlu etki yapar kanımca ve eminim fitch'de daha başka oynar... amma canı istemesi lazım kaprisleri bırakması lazım disiplinli olması lazım lazım lazım vs... olurmu sizce????

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
G.Fitch için iyi olur demekte kötü olur demekte mümkün değil yada mümkün....
Geçen sene takımda onu anlayacak ona ayak uyduracak bir tek TUFAN vardı ama şu an kaliteli bir takımımız var uzunlarımız kısalarımız hepsi daha iyiler çok güzel bir salonda oynuyoruz bunların hepsi fitch'e olumlu etki yapar kanımca ve eminim fitch'de daha başka oynar... amma canı istemesi lazım kaprisleri bırakması lazım disiplinli olması lazım lazım lazım vs... olurmu sizce????
Eyüp abi tamda demek istediğimi demişin... :)

Sercan Özbek' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":070cb]G.Fitch için iyi olur demekte kötü olur demekte mümkün değil yada mümkün....
Eyüp abi tamda demek istediğimi demişin... :)[/quote:070cb]Valla gelsinde diyemiyorum gelmesinde :( :( :(
ALLAHINDAN BULSUN :D :D :D

bence fitch gecen seneki disiplin anlayışıyla bu takımı bozar
hele ki son fener macına kulagında i-poduyla cıktıgını düsünürsek önce kendine çeki düzen vermesi lazım

bence gelmemesi cok daha hayırlı..

NBA den gelen her oyuncu kral benim havalarına kapılır o da bunun sıkıntılarını çekti,yetenekleri değerlendirildiğinde hücumsa hücüm savunmaysa savunma oyunun iki yanında da var fakat biraz fazla var:)) gecen sene takımımız rakipsizlikten 4.oldu,bence kötü bir takımız vardı,eğer ki hedef şampiyonluksa bu risk alınmalı ben fitchin bu sene takıma daha saygılı oynuyacagını düşünüyorum,solomon adam oldu da o mu olmayacak yeter ki antrönör....

Re:

Gökce Başaran' Alıntı:
Normalde 12+3 diye biliyorum.12 kişi benchte 3 kişide bencht dışı kontrat alıyor.

Aslında aradığımız adam Knicks'te var.Knicks'in baya rotasyonu şişti 20 kişiye yakın oldu.

Bu sene draft ettikleri Demetris Nicholas'ı eğer bırakırlarsa hemen kapılmalı bence.Çok büyük yarar sağlar.
New York Daily News haberine göre Demetris Nicholas'ı serbest bırakçaklarmış...Megabasket öyle diyor.

Peki beyler Laron Profit nasıl olurdu sizce???
Sanırım boştaymış ben faydalı olabileceğini düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...