2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Timur Saglam' Alıntı:
Genclerden bırakılırlarsa,
2 Alando Tucker
4/5 Jason Smith
3 Jared Dudley
3 Derrick Byars
Derrick Byars hariç yukarıdaki isimlerin hepsi bu sene draftda ilk turda seçilmiş oyuncular.O yüzden hiçbirini bırakacaklarını sanmıyorum.Byars da normalde tahminlerde ilk turdaydı böyle bir oyuncununda NBA 'yı zorlamadan Avrupa'ya geleceğini sanmıyorum.Bu liste biraz fazla hayali olmuş bence.

Bence de ama birilerini bırakmak zorundalar sınırın ustundeki yıldız adayı olabilecek oyuncular bunlar ve bunların sayısı hiç de az degil. Avrupaya gelirler mi zor. Olmadı takımlarının d-ligi takımlarına kayarlar. Umudum belli bir seviyenin ustundeki oyuncu sayısının çoklugundan. Biri(leri) olur herhalde..

arkadaşlar ben hala 5 yabancı konusunda ısrarcıyım ve bunlardan birisini 3 numaraya diğerininde pivota olması gerektiğini düşünüyorum.tamam hüseyin bizim dee ile birlikte bu sezon en flaş transferimiz ama özellikle üst düzey maçlarda hüseyin e çok yük binecek ve ben fatih le cemal in bu yük altından kalkabileceği konusunda ciddi endişelerim var.o yüzden nba dan yeni kovulanlardan esteban batista bizim takımımıza çok katkı sağlar gelecek 3 numarayla birlikte ama benim bu düşündüklerimi murat hoca ne kadar düşünüyor.inşallah bu sezon özlenen başarılar gelecek

Şu an Murat Özyer Radıosport'ta canlı yayında.

Illınıos mezunu bir oyuncuyla ilgilendiklerini söyledi.Hatta Murat Murathanoğlu'ya yayından sonra konuşmak istediğini bu oyuncu hakkında fikrini öğrenmek istediğini söyledi.Dee Brown'dan 1 dönem önce mezun olduğunu söyledi bu oyuncunun Murat Özyer...

Frank Williams 27 yasında o olabilir mi?
W.Avery ve S.Pavic AEK'ya transfer olmus. Kaynak: mega basket

Bizim icin de Banvit İcin de hayırlı olsun.

luther head de olabilir onun iststistikleri çok daha iyi. o da 1 2 hatta 3 oynamış

Luther head'in takımıyla bir sorunu yok bildiğim kadarıyla sözleşmesi var. İstatistikleri de gayet iyi.

Rookie season
In the 2005-06 NBA season, Head played in 80 games, starting 27. He finished the season averaging 8.8 points and 2.7 assists per game. After the season, Head was named to the NBA All-Rookie Second Team.[1]

[edit] Second season
In the 2006-07 NBA season, he is currently averaging 10.8 points, 3.2 rebounds, and 2.4 assists as of April 15, 2007, and is proving his worth as a valuable reserve player for the Houston Rockets,[2] especially in light of the absences of Tracy McGrady and Yao Ming due to injuries. He had a streak of hitting at least one three-pointer in 37 straight games this season, and has established himself as a reliable clutch shooter, making several game-clinching shots late in games. He is currently 6th in the NBA in 3-point shooting percentage at 43.9%. On April 4, 2007, with Tracy McGrady and Yao Ming absent, Head had a career night, scoring 30 in a loss to the Golden State Warriors. Head was 10-13 from the floor, 7-9 from the 3-point line, and 3-3 from the free throw line.

Jack Ingram Pivot. geç.
Nick Smith Pivot. onuda geç.
Luther Head guard. 6-3 boyu. Bilinen en önemli özelliği 3lük atışları.Hani belki 2 için :)

Ve Roger Powell Jr.
Forvet. 6-6 (yeah)
Ama şutör özelliğinden çok riband özelliğiyle ön plana çıkıyor.

Kaçırdığım başkası varmı bilmiyorum.

nick smith'in olacağını sanmıyorum o 5 numara. Jack ingram da 4/5 oynuyor. ya Luther Head ya da Roger powell. Bence çok büyük ihtimalle R. Powell.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...