2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sadece bir transfer yapılacağını düşünüyorum.O da 2-3 numara oynabilen bir adam olacaktır.

Avery de oynamadı bugün maçı izledi.Yolcu heralde.

arkadaslar ben size pazar günü 5 tane nba den son anda kovulan isimler vermistim . aralarında 2 ve 3 numara pozisyonunda oynayan oyuncular vardı . acaba teknik heyet bu 2 oyuncuyu mu dusunuyordur

Bir tane attığını sokan, içeri drive edip sayı bulabilen bir 3 numara şart.
Avery yerine de 2-3 oynayan bir isim alınırsa o zaman şampiyonluk için ümitlenebilirim.
Ama her sene lig başladıktan sonra transfer yapmasak, aldıklarımızı 3-5 maç sonra göndermesek çok daha iyi olacak.

Bir tane 3 numara alınması artık şart... Yoksa arzuladığımız büyük hedeflere ulamamız zor... Fitch konusunda her ne kadar onu sevsemde bu takımı bozar mı diye şüphelerim var. Detroitte serbest bıraktı ama bilinmez...

3 numarada eksikliğimiz çok açık göze çarpıyor.Bu oyuncunun çok yetenekli olması gerekiyor.Gs takımında gözüme çarpan en büyük sorun maça iyi başlamamıza rağmen ara ara basketbolu unutuyoruz.Bu sürede ne defansta ne hucümda hiçbişey veremiyoruz.Buralarda oyunun kilidini açacak bir oyuncuyla anlaşırsak o zaman gerçekten zirveye oynayabiliriz.

Fitch geliyor Fitch.

Kaynak:Gelirse söleyeceğim :D (Sevdiğim bir abim) :)

Valla gelme ihtimali varmış ama birkaç kulüp daha peşindeymiş şaun.Murat hocanın istediği adamlar var ama gelirse şaşırmayın.Çünkü Fitch'in gelişi bilimnmedik birinin gelişinden çok daha etki edecektir her bakımdan...

Arkadaşlar gece gece size iki güzel haberim var. ;)

Ahmet Dedehayır Gs Tv'yer yaptığı açıklamada Avery'i göndereceklerini ve NBA'DEN 2 TANE ÇOK SES getirecek oyuncu alacaklarını söyledi.Bu oyuncular Dee Brown'dan bile ses getirecek dedi.
Ayrıca Avery'nin iyi oyuncu olduğunu fakat burada uyum sağlayamadığını söyledi.Ayrıca yeni gelecek 2 oyuncumuzla birlikte hedefimizin en kötü Final olduğunu bunun dışında hiç bir dereceyi başarı kabul etmeyeceğini söyledi.

2 oyuncu transfer edilecek arkadaşlar Ahmet Dedehayır öyle buyurdu :) Baktılar durumlar kötü :) Hedef şampiyonluksa 125 bindolar fazladan verilecek anlaşılan.Büyük olasılıkla gelen oyuncular 2 ve 3 numara olurlar.

Zaten şu aşamadan sonra Fitchi geri getirmekten başke mantıklı yol gözükmüyor

ama yinede Murat hocanın istemediğini bildiğim için hala düşük bir ihtimal olarak görüyorum geri dönmesini

Re:

Burak Barut' Alıntı:
Arkadaşlar gece gece size iki güzel haberim var. ;)

Ahmet Dedehayır Gs Tv'yer yaptığı açıklamada Avery'i göndereceklerini ve NBA'DEN 2 TANE ÇOK SES getirecek oyuncu alacaklarını söyledi.Bu oyuncular Dee Brown'dan bile ses getirecek dedi.
Ayrıca Avery'nin iyi oyuncu olduğunu fakat burada uyum sağlayamadığını söyledi.Ayrıca yeni gelecek 2 oyuncumuzla birlikte hedefimizin en kötü Final olduğunu bunun dışında hiç bir dereceyi başarı kabul etmeyeceğini söyledi.

2 oyuncu transfer edilecek arkadaşlar Ahmet Dedehayır öyle buyurdu :) Baktılar durumlar kötü :) Hedef şampiyonluksa 125 bindolar fazladan verilecek anlaşılan.Büyük olasılıkla gelen oyuncular 2 ve 3 numara olurlar.
Ben hatırlıyorum su lafı.

Lincoln'de kim ondan çok daha iyisi gelecek diyen de bu kulüpten biriydi. :)

Nonda kötü mü :D Gelecek oyuncu Nonda kadar iş yapsa yeter :) Hemde 2 tane gelecek :) Valla takımda bazı şeylerin ters gittiğini görünce doğru hamleler yapılmaya başlandı özellikle de bugün Avery'i kulubede görmemek mutluluk verici.Herkes lige başladı bizde transfer bitmedi sabır yarabbi :?

Fitch'in geri gelmesini isterim.Geçen sene yetersiz kadroda tek başına hem pozisyon bulup hemde onu değerlendirmekle sorumluydu şimdi ise hazır pozisyonlara konacak.Açıkcası gelmesini çok isterim. 2 numara için ;) 3 numara için Luke Johnson gelirse sanırım bizimde şampiyonluk söylemlerimiz başlayabilir.8.haftaya kadar herşeyin düzelmesi şart.

Re: Re:

Gökce Başaran' Alıntı:
[quote="Burak Barut":742ac]Arkadaşlar gece gece size iki güzel haberim var. ;)

Ben hatırlıyorum su lafı.

Lincoln'de kim ondan çok daha iyisi gelecek diyen de bu kulüpten biriydi. :)[/quote:742ac]

Gökçe o sadece bir rivayetten ibaretti hiçbir yöneticinin ağzından öyle birşey çıkmamıştı aslında

ne diyelim umarım gelecek oyuncular istediğimiz katkıları yapar ki gelecek kişilerin kurtarıcı olarak görülmesinden olsa gerek iyi isim sahibi oyuncular olacağını düşünüyorum

hayırılısı

Aslında 5 yabancı sorun yaratabilir.3 ünün sahada kalması ve en az 25 dakika sahada olacağını düşünürsek diğer iki yabancının sürelerini otomatikman kısıtlanacak.

Murat hocaya çok büyük iş düşüyor bu konuda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...