2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Donell Taylor point guard daha cok oyun kuruculuk ozelligi on plana cıkarılmıs. Size olarak aradıgımız tipe uygun. Bize gercek bir 2 numara ya da 2.5 daha uygun olur. Taylor'dan daha skorer

Nbaden oyuncu alacagımız kesin ama yine de bir oneri, Petr Benda. avrupa sampiyonasında dikkatli seyredenlerin takdir ettigi biriydi. 3-4-5 oynayabiliyor. Bariz bir zayıf noktası yok. Savunması ust duzeyde sampiyonada guardları bile basarıyla tutmustu. Hucumu da iyi cussesine ragmen statik degil, sutu iyi. Pozisyon bilgisi cek ligindeki birisine gore mukemmel. Kısa olmasına ragmen -2.03m- iceriyi kapatabiliyor.
Fibanın sitesinden bir alıntı , "Benda is an inconspicuous but very effective player whose consistency is one of his best assets. In the Czech League he has been the king of rebounding for many years though he is not particularly big or strong. At 2.03 m, Benda is a natural type of player who relies on his instincts and an amazing knack for choosing the right place to be. Currently playing for the famous Brno basketball club, he doesn?t seem to have any evident weakness. He is an all-around player, useful on both the offensive and defensive end, and a solid shooter. At A Plus Brno, Benda plays more minutes than anyone on the team. He has finished first or second in rebounding and field goal percentage in the Czech League each of the last three seasons, but has never earned the MVP Trophy. Since 2004, he has averaged over 15 ppg and 11 rpg and twice has pulled down 23 rebounds in a single game"

isterseniz cevirisini de yazarım. Biz almasak bile tbl de oynaması buyuk kazanc. Fiba cupta oynacak olan banvit avrupalı uzun arıyordu bundan iyisini bulamaz. Halen cek liginden Nymburk'ta oynuyor.

Savunması zayıf ama iyi bir skorer ve sutor olan Todor Stoykov da takımın skorer ihtiyacını karsılayabilir. Biraz fantezi bir mesaj oldu neyse.

Re:

Ömer Horzum' Alıntı:
Ratko Varda geçen sezon Real'de başarılı bir sezon geçirmişti yanlış hatırlamıyorsam.

ben de yanlış hatırlamıyorsam real onu geçen sezonun başında transfer etmişti.ve sanırım 2 ay kadar bir süre oynamış disiplinsiz ve beklenenleri vermedi diye göndermişti.alınırsa muhteşem bir oyuncu ama disiplinsizliği ve formunun ve düzeyde oluşunun bilinmemesi büyük soru işareti.

arkadaşlar varda realdeydı doğru ama 2 ay sonra ciddi bir şekilde sakatlandı ve şu an boşta ama sakatlık durmu nedir bilemicem ve partizan onu çok istiyomuş

arkadaslar asıst programında murat murathanoğlu alacağımız yabancı hakkında konustu . 6 tane yabancı ile temastaymısız . sadece 3 ü ile kesin olarak ilgileniomusuz . diğer 3 ü beklemede . bu 3 yabancıdan kesilen bi yabancı olursa o oyuncuyu alacakmısız (su an nba kamplarındalar). sizin söylediğiniz luke jackson bu tarife uyuyor . benim görüsüm büyük ihtimal luke jacksonu alacaz

Re:

Emin Doğanca' Alıntı:
arkadaslar asıst programında murat murathanoğlu alacağımız yabancı hakkında konustu . 6 tane yabancı ile temastaymısız . sadece 3 ü ile kesin olarak ilgileniomusuz . diğer 3 ü beklemede . bu 3 yabancıdan kesilen bi yabancı olursa o oyuncuyu alacakmısız (su an nba kamplarındalar). sizin söylediğiniz luke jackson bu tarife uyuyor . benim görüsüm büyük ihtimal luke jacksonu alacaz
Anlaştığımız 3 oyuncu bekletiliyor.Nba kampından kesilen olmazsa anlaşılan biriyle imza atılacak.

valla beklemek ne kadar dogru bunu murat hoca tabıkı daha iyi bilir ama biran oce takıma girip hedefe gıtmelıyız ben fatihi gonderme taraftarı degılım yeteneklerı kısıtlı olsada savunmada iceriyi karartıyo vede sahada ruhu ile canı ile oynuyo bence kalmalı vede kazanmalıyız fatihi serbest atıslarınıda gelistirdi bizim için buyuk koz bence

volkana katılıyor ve ekliyorum düşünün ya seyircinin morali bozulmuş maç kötü gidiyor girona maçı.marc gasol arkasına alıyor dönüp smaç yapajak fatih buna bir blok koyuyor elini havaya kaldırıyor önce seyirci coşuyor sonra takım.bunun gibi saatli bombalar her takıma lazım bunu kabul edip fatihi dışlamayı bırakalım.

elbette fatihin katkısı yatsınamaz sakatlıgı gecınce aldıgı surelerın hakkını verecektir unutmayalım zor durumlarımızda teklıfler almıs olmasına ragmen o hala burada saygılar

Takıma beş numaranın gerekli olup olmadığı konusunda ciddi tereddütlerim var. Şu an için 3 yabancımız var. ve eğer 5 yabancı ile oyanaycaksak (ki hedef şampiyonluksa 5 yabancı tercih etmeliyiz.) 2.g ve s.f olmak üzere iki kısa yaabncı ile anlaşmak bana daha mantıklı geliyor. aynı tip iki dört numara almanın handikapını 5 numara transferi ile kapatmaya çalışıyoruz. 4 nuamralardan birisinin yerinde Hutson fiziğinde ve yeteneğinde bir oyuncu olsa, sorun olmazdı...

Lige ilişkin de bir kaç şey demek istiyorum. şu an için 3 tane namağlup takım var. haftaya bu sayı 2'ye inecek. Eefs telekom'u yenecektir. Böylece iki namağlup takım kalacak. biz ve kafkaf. Ve o hafta kafkafla oynayacağız. beklediğimiz üç numaranın bu maça yetişmesi çok önemli. Namağlup devam eden tek takım biz kalmalıyız. Kafkaf bu sene ilk 6'yı hata ilk beşi gözüne kesitrdi. beşiktaş'ı yenerek de ne kadar iddialı olduklarını gösterdiler. Kafkafı mutlaka yenmeliyiz.

Şöyle huyu suyu Dee'ye benzeyen bir 3 numara gayet yeterli olur bizim için.Çok iyi bir 5 bulunduysa gelsin,diğer türlü Owens-Gaines seviyesinde bir adamın sadece şişkinlik yapacağını düşünüyorum.

Sabredelim beyler.29 Ekimde kadrolar veriliyor.Bir hafta kaldı.Oradan da 2-3 gün kaybetsek en kötü KSK maçında takımla olacaktır.Sabredelim az kaldı,uğraşılıyor...

Re:

Gökce Başaran' Alıntı:
Sabredelim beyler.29 Ekimde kadrolar veriliyor.Bir hafta kaldı.Oradan da 2-3 gün kaybetsek en kötü KSK maçında takımla olacaktır.Sabredelim az kaldı,uğraşılıyor...
o zaman her an oyuncu gelebilir

Yanılmıyorsam Burak Abi'nin doğumgününde transfer gerçekleştirmiştik.

Şimdi de benim doğumgünüme denk gelir.(29 Ekim)

Elbet olacaktır birşeyler..

Beklemedeyiz.

Gelecek oyuncu inşallah takıma çabuk uyum sağlar.Faydalı olması çok önemli.

luke jackson ismini ilk ben ortaya atmıştım.fakat bu kadar da tutulacağını bilmiyordum...gerçi hücumun her yönünü oynayabiliyor...hem çerden hem dışardan oynayabiliyor ve sorumluluk alabilecek bir oyuncu...zaten dandik bir adam olsa cleveland 11. sıradan seçmezdi onu...pivot olarak vard bağlanabilir...gerek ligi tanıması açısından gerekse yeteneği açısından müthiş transfer olur...luke ve varda gelirse ne olur...şampiyon oluruz...çünkü hüseyin az ama öz oynayacak ve yüksek katkı verecek...luke geldiğinde tufan daha raht oynayacak ve dee de vardaya harika asistler yapacak luke'a harika pozisyonlar yaratacak...gerçekten müthiş olacak...

Re:

Batuhan Varolsun' Alıntı:
Yanılmıyorsam Burak Abi'nin doğumgününde transfer gerçekleştirmiştik.

Şimdi de benim doğumgünüme denk gelir.(29 Ekim)

Elbet olacaktır birşeyler..

Beklemedeyiz.

Gelecek oyuncu inşallah takıma çabuk uyum sağlar.Faydalı olması çok önemli.

1 Ekim Christpoer Owens gelmişti :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...