2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arda Öztürk' Alıntı:
[quote="Uğur YILMAZ":e6cb7]Gelabele dediğiniz gibi üst düzey bir oyuncu.
Bu şampiyonada Fransa onun eksikliğini çekti o şutları drivelerı... Şampiyonaya NBA'den kontrat almak için gelmemişti. Bu sene NBA'den ayrılmaz. Novak ise gerçekten büyük bir şutör ama büyük takımda sorumluluk alır mı kritik anlarda bilemem. Luke Jackson Arda Abi gibi benimde hayalim...

hiç bir duyumum yok ama ne bilim luke jackson gelecek hissediyorum :)[/quote:e6cb7]
Abi sende yoksa Burak Abi gibi rüyaya yatıyorsun... birde ona sormak lazım. şaka bir yana Luke(luk) cuk gibi oturur. Şut, drive ve de beyaz bir yabancımız olur...

Gökce Başaran' Alıntı:
[quote="Arda Öztürk":e4056][quote="Uğur YILMAZ":e4056]Gelabele dediğiniz gibi üst düzey bir oyuncu.
Bu şampiyonada Fransa onun eksikliğini çekti o şutları drivelerı... Şampiyonaya NBA'den kontrat almak için gelmemişti. Bu sene NBA'den ayrılmaz. Novak ise gerçekten büyük bir şutör ama büyük takımda sorumluluk alır mı kritik anlarda bilemem. Luke Jackson Arda Abi gibi benimde hayalim...

hiç bir duyumum yok ama ne bilim luke jackson gelecek hissediyorum :)[/quote:e4056]
Luke Jackson Nba de kontrat bulamazsa %90 bizde :)

Bu da benden kıyak olsun. :)

Ama Toronto'nun bırakacağını pek sanmıyorum.[/quote:e4056]
toronto'ya da el altından para versek mi??? Luke Jackson bu takıma müthiş olur. Hem takım oyuncusu hem de kritik anlarda takımı sırtlayabilir... Şutları keskin ama içeri penetreside oldukça iyi. Yorumlarda siyahi olsa NBA'de çok daha iyi yerlerde olur deniyordu... Umarım bize gelir...

luke jackson ve frank williams bize bi gelse .............. gerisini siz düsünün

A.Dedehayırın açıklamalarını dinleme fırsatını az önce buldum...
Çok önemli şeyler söyledi umarım gerçekleşir.... '3 ve 5 numara transfer edeceğiz şampiyonluk mücadelesinde bizde varız taraftarımız salonumuzu doldursun'

Re:

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Çok önemli şeyler söyledi umarım gerçekleşir.... '3 ve 5 numara transfer edeceğiz şampiyonluk mücadelesinde bizde varız taraftarımız salonumuzu doldursun'
nerede dinledin

Re:

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
3 ve 5 mi ?
3 numaraya gelicek small forvet transferi malum ama..5 numara transferi düşünülüyorsa şimdiden Cemal ve Fatih bavulları toplasın ve gitsin .. 5 numara transfer edilirse Fatihin durması lüks olur.. hatta gereksiz

Re: Re:

Emin Doğanca' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":46f1c]A.Dedehayırın açıklamalarını dinleme fırsatını az önce buldum...
nerede dinledin[/quote:46f1c]Gs tv.

İlginç şu anda kimsenin beklemediği bir haberdi bu 5 numara açıklaması.Ahmet Dedehayır geçen sene bizlere verdiği sözü tutmak için gerçekten çaba harcıyor en azından ben öyle görüyorum malum klup içinde basket şubesiyle ilgili pek haber kaynağımın olmaması gözlemlerimin ön plana çıkmasında etkili oluyor tabi

bence gayet mantıklı fatihin durumu belli değil.hüseyin maksimum oyununu 20 dakikadan fazla veremez.cemal ilerleme kaydedemedi.owens ve gaines i 4-5 oynatmak olası bir faul probleminde bize hezimet yaşttırır 5 numaraya yapılacak takviye gerekli olabilir bu nedenlerle.şampiyonluk için oynayan bir ekibiz ve bu nedenle lüks filan değil.bakınız efes pilsen wright,ender,penn bazende nicholas 1 numarada oynuyor.ama 2 transferide 3 numaraya yapılsa itrazım olmazdı.

Eğer 5 numaraya adam gibi biri gelecekse tabiki isterim.Fatih gibi sadece oyunun tek yönünü oynayabilen birinin bu takımda görev yapması şampiyonluğu etkiler.Ama transfer yapılmazsa Fatih'de bir alternatiftir.Ama Hüseyin nekadar az oynarsa 15-20 dakika o kadar ilerisi için önemli olur.Bekleyip görecez.

Luke Jackson better show up in a big way in the final two preseason games, or he'll be shown the door.

Haydi bakalım.Son 2 maçtada kötü oynarsa Luke kapı gözükecek deniliyor.Kötü oyna Luke. :)

Re:

Gökce Başaran' Alıntı:
Luke Jackson better show up in a big way in the final two preseason games, or he'll be shown the door.

Haydi bakalım.Son 2 maçtada kötü oynarsa Luke kapı gözükecek deniliyor.Kötü oyna Luke. :)

Tam onu yazmak için girmiştim bende :)

Kesilemez demişsin ama Gökçe Jamario Moon veya Luke Jackson kesilecek.

Hatırladığım kadarıyla Jamario Moon hücumdan çok savunmacı bir oyuncuydu ve Sf pozisyonunda Toronto'nun şutör çok oyuncusu var.Jamario Moon'la bu yüzden son adam olarak imzalayabilirler sertlik getirmesi için.

Hadi bakalım Luke,senden bu 2 maçta kariyerinin en kötü oyunlarını bekliyoruz :)

1) duyum nedir? elle tutulur mu? bakkalda satilir mi? (neyseki futbolda transfer donemi bitti, baskette de bitince azalir duyumlar)
2) 2 yabanci almanin bizi sekteye ugratabilecegi dusuncesindeyim. Yavas yavas oturan bir duzen var, buraya 2 isim sokmak bu sureci uzatacaktir ama uzun vadede karakterli oyuncular gelicekse faydasi agir basabilir.
3) Frank Williams iyi guzel de bildigimiz guard, 3 numara aciliyetimiz.
4) Fatih'in gereksiz olduguna katilmiyorum, Banvit macinin 3. ceyreginde Fatih olsaydi macin dar bogaza girmeyecegini dusundugumu belirtmistim, yabanci gelecekse de Fatih islevlerini goren biri gelmeli, o durumda da Cemal sure alabilecegi bir takima kiralanmali - mesela Beykoz.

Cemal oynadığı maçlarda berbattı..Fatih takımda kalır Cemal yollanır eğer 5 numara gelirse ki ben de isterim..Ama kalın bir oyuncu olması lazım..Adeleke Kinloch gibi adamlar fizik olarak çok üstünlük sağladılar bize..

Arkadaşlar beş numara alınacak dendiyse eğer. Hemen aklıma Murat Murathanoğlu'na Dee 'den bir sezon önce mezun olan İllinois oyuncusu sorulduğu geldi o sezon mezun olan iki tane beş numara var. Hemen o sezonki kadroya bakalım:

Dee Brown (Jr), shooting guard/point guard, 46th pick in 2006 NBA Draft, plays for the Utah Jazz
Deron Williams (Jr), point guard, 3rd pick in 2005 NBA Draft, plays for the Utah Jazz
Luther Head (Sr), shooting guard, 24th pick in 2005 NBA Draft, plays for the Houston Rockets
Roger Powell, Jr. (Sr), small forward, played for the Utah Jazz, currently plays for the Arkansas Rimrockers of the NBDL
James Augustine (Jr), power forward, 41st pick in 2006 NBA Draft, plays for the Orlando Magic
Bench:

Jack Ingram (Sr)
Brian Randle (Fr)
Warren Carter (So)
Nick Smith (Sr), center, 7'2", tallest player in University of Illinois basketball history
Rich McBride (So)

O kadroda jack ingram ve Nick smith var Smith tam bir beş. İngaram hem dört hem beş oynayabiliyor. Bu oyunculardan biri olabilir mi söz konusu beş numara? Bu oyuncuların şu anki durumu hangi takımda olduklarını bilen var mı aranızda?

Şİmdi bir şey daha geldi aklıma. BJK oyuncularına taksitleri yine ödeyememeye başlamış. Nicevic bir takımla anlaştığını ve eğer 3 hafta içinde taksit yatmazsa BJK yi bırakıp bu takıma gideceğini söylemiş yönetime. Bu takım Galatasaraysa çok gülerim :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...