2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
evet önümüze bakalım...kötü hazırlandığımız bir sezona cok şanslı bir kurayla başladık,fikstürümüz iyi allahtan... bu arayı fazla da uzatmadan takviyelerimizi yapsak keşke...

Valla 29 ekim'e kadar 1 veya 2 oyuncu gelecek bu kesin sıkalım dişimizi.
Benim asıl isteğim hocanın 1. tercihlerinin gelmesi...

Nba de kesilecek oyunculardan iyi birisinin bize düşeceğini düşünüyorum çünkü üst düzey takımlar oyuncu transferlerini bitirdi büyük çoğunlukla bizim gibi orta halli takımlar kaldı

Mesela Jumaine Jones gelebilir bir oyuncu ama hocamız istemedi sanırım yada 1. tercihi değil.

Re:

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Mesela Jumaine Jones gelebilir bir oyuncu ama hocamız istemedi sanırım yada 1. tercihi değil.
Zaten nerede kompe adam var onun 1. tercihi olmuyor.Bunuda ben anlamıyorum. :)

Galatasaray'da Murat Özyer, 1 yabancı isterken yönetim,2 yabancı oyuncu transfer etmek niyetindeymiş.Murat Hoca'nın söylediğine göre şimdilik bir yabancı oyuncu alıncak eğer ULEB'de gruptan çıkarsak 5.yabancı kadroya katılacak.Ayrıca Murat Özyer,NBA'de takımlar bu cuma kadrolarını açıklıyorlar bizde transferi Karşıyaka maçı öncesinde kesinleştireceğiz dedi.

Re:

Cem YILMAZ' Alıntı:
Galatasaray'da Murat Özyer, 1 yabancı isterken yönetim,2 yabancı oyuncu transfer etmek niyetindeymiş.Murat Hoca'nın söylediğine göre şimdilik bir yabancı oyuncu alıncak eğer ULEB'de gruptan çıkarsak 5.yabancı kadroya katılacak.Ayrıca Murat Özyer,NBA'de takımlar bu cuma kadrolarını açıklıyorlar bizde transferi Karşıyaka maçı öncesinde kesinleştireceğiz dedi.
İlginç ama sanırım doğru...
Yönetim 2 transfer yapmak istiyor M.Hoca 1 kişi istiyor başımıza taş yağacak valla :D :D :D

Re:

Cem YILMAZ' Alıntı:
ted macı demek istedin herhalde . ted macından 1 - 2 gün öncesinde gelse oynayamazmı acaba

Re: Re:

Emin Doğanca' Alıntı:
[quote="Cem YILMAZ":93b13]Galatasaray'da Murat Özyer, 1 yabancı isterken yönetim,2 yabancı oyuncu transfer etmek niyetindeymiş.Murat Hoca'nın söylediğine göre şimdilik bir yabancı oyuncu alıncak eğer ULEB'de gruptan çıkarsak 5.yabancı kadroya katılacak.Ayrıca Murat Özyer,NBA'de takımlar bu cuma kadrolarını açıklıyorlar bizde transferi Karşıyaka maçı öncesinde kesinleştireceğiz dedi.
ted macı demek istedin herhalde . ted macından 1 - 2 gün öncesinde gelse oynayamazmı acaba[/quote:93b13]

Hayır Ted maçı demek istemedim.Pınar Karşıyaka maçına kadar yetişecekmiş transfer.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...