2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
oyuncuyu çok iyi tanımamakla beraber eğer böyle bir transfer olmuşsa sırf murat hoca nın çift guard rotasyonu kurmak ve tufanı 3 numarada deneme sevdasından kaynaklanacak.robert hite belki inanılmaz bir skorer müthiş bir oyuncu olabilir ama grip olan bir hastaya kemo terapi uygulanmış olur

benim 2 tahminim vardi biri robert hite digeri hassan adams robert hite yeni transferimiz olmus luke beklerken robert geldi arkadaslar oyuncuyu iyi taniyan arkadaslarimiz ayrintili bilgi verebilir mi sanirim bu konuda ünsalin bize bayagi yardimi olabilir

Kolejdeki şut yüzdesi gayet iyi gözüküyor ama bence asıl önemli olan savunması. Umarım iyi bir savunmacıdır. Değilse faydalı olabileceğini düşünmüyorum.

Heat rookie Robert Hite was charged with driving under the influence early Sunday, and missed Miami's game against Dallas.

According to the Miami Beach Police report, an officer detected a "strong odor of an alcoholic beverage on his breath" after he was stopped for speeding. The report also said Hite's eyes were bloodshot and his speech slurred. "I don't know anything about it. I don't know where he is," Heat interim coach Ron Rothstein said. "I'm concerned but as of right now I don't know what the deal is." Hite had no fantasy value before this incident, and certainly has less now.

Alın size benden kötü bir olayı :)

1.88 (6-2) adamımız.kolejde 2-3 oynamış.ama uzun 3 numara isteğimizin yanına yaklaşamaz.En büyük özellikleri solak olması,şutör olması ve yine top çalıp gidebilmesi.

eyüp abi murat özyer sürekli 1. tercihimizi almaya çalisioruz falan gibi sözler söylüyordu robert hite bizim 1. tercihimizmiydi

Bu forumda anlamadığım bir şekilde kimse hiçbir şeyden hoşnut değil :) Yani bu adam yeni gelmiş veya gelecekmiş, hakkında sanırım pek bilgisi olan yok , izlenen bir kaç video veya bir iki duyum neticesinde neden böyle acımasız yorumlar yapılıyor ki ? Gaines ve Owens geldiğinde de böyle oldu ve şu an Gaines de Owens da son derece iyi basketbol oynuyorlar.Adamın boyuna bakarak bu adam olmaz diyeceksek ; Slam Dunk şampiyonu ve Summer League MVP'si Nate Robinson'ın 1.75 olduğunu unutmamak gerek.Gelen her oyuncuya ben ilk olarak olumlu bakma taraftarıyım, Murat Özyer'in bir bildiğinin olduğunu düşünerek yapıyorum tüm yorumlarımı ama oof yandık bu ne ya 1.88 adam mı olurmuş ne işi var bunun uzun adam istiyorduk falan gibisinden yorumlar için biraz erken gibi geliyor bana.

yani bu dakikaya kadar bütün transferleri anlayabilirim hepsi çok yararlı ve tecrübeleriyle takımımızın iyi bir doğrultu da gideceği sinyalini veriyoduk.yalnız tek eksik olarak istikrarlı eşleşme sorunu yaratabilen bir 3 numara ya da 2.5 numaraydı.şimdiden karamsar olmak istemiyorum ama robert hite transferiyle bunlardan hangisini amaçlayabiliriz.tufan 3 e kaacak tamam boy olarak kısa bir isim değil tufan ama fizik dezavantajları var.yine de takımımıza luke jackson dan daha faydalı olacaksa onun alınması daha iyi olmuştur.

Re:

Can Akan' Alıntı:
eyüp abi murat özyer sürekli 1. tercihimizi almaya çalisioruz falan gibi sözler söylüyordu robert hite bizim 1. tercihimizmiydi
Hocamıza bunu soramadım...
Bence 1. seçenek Luke idi ama o italyayı istedi, tahminim bu şekilde.

ıyı hosda bız 2.5 numara beklerken bu oyuncunun gelmsi sasırttı tabıkıde ıyı oyuncu olabılır ama kısa kalıcak gıbı uzun forvetlerın karsısında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...