2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
skorer ihtiyacımızı karşılar gibi bunun yanında üç sayı yüzdeside oldukça memnun edici hyarılısı olsun demek en güzeli su anda çünkü kimse oyuncuyu tanımıyor...

tutku-el amin ikilisi kadar verimli olurlar inşallah,ben bu oyuncunun 3 numara için değilde 2 oyun kuruculu sistem için alındıgını düşünüyorum,hadi bir süprizde 3 numara için yapalım...

Zaten beklentiler içinde bir transfer ne zaman yaptık ki bugun yapalım :? Gene eksik olan bölgeyi doldurmak yerine başka işler yapıyoruz :? Her ne kadar iyi oyuncudur bilemem fakat transfer kimseyi heyecanlandırmadı .Eğer solak basketçi arıyorlarsa bende solakım benide kadroda düşünsün hoca.

walla skorer 1 oyuncudur insallah bu son transferimiz skor gücü açisindan gerald fitchten iyi mi acaba yoksa 10 12 sayilara oynayacak bir oyuncumu insallah öle diildir ve kalite açisindan alinan oyuncu fitchten kalitelidir

Re:

Burak Barut' Alıntı:
Zaten beklentiler içinde bir transfer ne zaman yaptık ki bugun yapalım :? Gene eksik olan bölgeyi doldurmak yerine başka işler yapıyoruz :? Her ne kadar iyi oyuncudur bilemem fakat transfer kimseyi heyecanlandırmadı .Eğer solak basketçi arıyorlarsa bende solakım benide kadroda düşünsün hoca.

enteresan.. :D

Bence Murat Ozyer yine batırdı ortalıgı. Mitchell-Fitch ikilisiyle undersize idik. Dee-Hit ikiliside oyle. Adamın ise yarar ozelligi skorer sutor olması. Savunması icin olumlu olumsuz bir not bulamadım. Murat Ozyer 4 yabancı istiyordu ve acıgımızı kapatmayı yonelik diyordu. 3 numara acıgı oldugunu kendi soyledi. Yine 3 dısında biri geldi. Hocanın bu plansızlıgından gına geldi.

Slaughterın gelmesi icin Owens yada Gainesden birine kıymak lazım. Kıyar mıyım kıyarım.

Ama Slaughter ve Jackson'ı alamıyoruz galiba. Peki o zaman bu kadar beklemenin ne anlamı kaldı?? Niye bu kadar bekledik, buyuk takımlar kadrosunu doldursun diye, istedigimiz oyuncuları alamadıgımız icin 2.tercihlere kalmamak icin bekledik.. Madem yine istedigimiz oyuncuları kaptıracaktık niye bekledik?? Alamayacaksan bunun farkına daha once varamıyor musun?? Paran yetmiyorsa yada ilk tercihi sen degilsen.. Luke'a Slaughter'a yada her kimle ilgileniyorsan daha once bu oyuncularla gorusmedin mi? Nbaden kesilirlerse gelip gelmeyeceklerini anlayamadın mı?

3 beklerken Owens'ı alıyorsan, Avery'i gonderip yine 3 beklerken oncelikle 2 alıyorsan ?? Avery'den iyidir o ayrı hic olmazsa 2 numaranın hakkını verir, umarım. Ama Owens'ı ne diye aldın? 3 diye mi 4 diye mi yada Dee transferinde oldugu gibi boyle bir oyuncuyu bulmusken kacırmayalım mı dedin??

Owens tuttu o ayrı konu, anlatmak istedigim ne dusunuyorlar ne yapıyorlar her hafta plan degisiyor. Asıl alınması gereken pozisyonlara da adam alınamıyor, 1.tercihlerimiz de alınamıyor. Dee haric hangisi 1.tercihtir?? 1.tercihini alamıyorsan bari pozisyon ihtiyacına gore alırsın degil mi? O da yok..

Hayırlı olsun.

Timur abi sert çıkmışssın ama bazı bilinmeyenler var.Sonuçta vasat bir 3 numara gelmesine yerine etkili bir 2 numara gelmesi çok daha doğru hamledir.En azından Cüneyt ve Muratı aynı anda sahada görmeyeceğiz bu da bir avantaj dimi.

Slaughter ı çok büyültüyorsunuz.Tamam iyi iş yapmış olabilir ama Owens ve Gains'te en azın kadar iyi oyuncular.Ayrıca Slaughter'da bilmediğiniz şeyler var.Gören de Michael Wright'ı filan alamadık sanacak.

Hocanın istediği oyuncular olmadı ne yapacak.Tamam vizyon eksikliği olabilir hem koçun hem takımın ama gene de şu 4 transfer ortalamanın üstünde oyuncular.Hite de çok iyi çıkacak buna da eminim.

Türkiye liginde zaten direk 3 numara kim vardı.Herkes'in 3 numarası kısa.Beşiktaş'ta Apoudaca oynuyor,Fener de İbo oynuyor,Telekom da Haluk oynuyor ki sadece şut atar pek fazla içeri girmeyi denemez,Efes'te de genelde Serkan başlar.Belki Gregory var ama kaç Gregory var ki Türkiyede.Luke'u istedi hoca olmadı demek ki başka 3 numarada aklına yatmadı.

Sahada önce takımı görelim sonra okları bir yöne doğru göndeririz.Azıcık sabır lütfen.

Re:

Gökce Başaran' Alıntı:
Timur abi sert çıkmışssın ama bazı bilinmeyenler var.Sonuçta vasat bir 3 numara gelmesine yerine etkili bir 2 numara gelmesi çok daha doğru hamledir.En azından Cüneyt ve Muratı aynı anda sahada görmeyeceğiz bu da bir avantaj dimi.

Slaughter ı çok büyültüyorsunuz.Tamam iyi iş yapmış olabilir ama Owens ve Gains'te en azın kadar iyi oyuncular.Ayrıca Slaughter'da bilmediğiniz şeyler var.Gören de Michael Wright'ı filan alamadık sanacak.

Hocanın istediği oyuncular olmadı ne yapacak.Tamam vizyon eksikliği olabilir hem koçun hem takımın ama gene de şu 4 transfer ortalamanın üstünde oyuncular.Hite de çok iyi çıkacak buna da eminim.

Türkiye liginde zaten direk 3 numara kim vardı.Herkes'in 3 numarası kısa.Beşiktaş'ta Apoudaca oynuyor,Fener de İbo oynuyor,Telekom da Haluk oynuyor ki sadece şut atar pek fazla içeri girmeyi denemez,Efes'te de genelde Serkan başlar.Belki Gregory var ama kaç Gregory var ki Türkiyede.Luke'u istedi hoca olmadı demek ki başka 3 numarada aklına yatmadı.

Sahada önce takımı görelim sonra okları bir yöne doğru göndeririz.Azıcık sabır lütfen.

eyvallah kardeşim. Saoll. sölemek istediklerimi sen yazmışsın

BJK de Shumpert var. fener de White ve Preldzic. Efes de Gregory ve Mustafa Abi. Karsiyaka da Hosley. Telekom da Haluk ve Bekir. Haluk hem sut atiyor, bol bol asist yapiyor, iceriye drive ediyor, rebound aliyor, takimi yönetiyor. bu yastan sonra oyununu gelistirdi resmen. bence ligin en iyi SF'i. keske bizim de onun gibi bir oyuncumuz olsa.

Re:

Fatih Hısım' Alıntı:
BJK de Shumpert var. fener de White ve Preldzic. Efes de Gregory ve Mustafa Abi. Karsiyaka da Hosley. Telekom da Haluk ve Bekir. Haluk hem sut atiyor, bol bol asist yapiyor, iceriye drive ediyor, rebound aliyor, takimi yönetiyor. bu yastan sonra oyununu gelistirdi resmen. bence ligin en iyi SF'i. keske bizim de onun gibi bir oyuncumuz olsa.
EE bizde de Erdem ile Tufan var. :)

Hayırlı olsun ,öncelikle.3 numara oyuncu beklerken,guard ve skorer guard oyuncu geldi.Murat hocamızın kesinlikle ilk tercihi olduğunu düşünmüyorum.Bu oyuncuyla 10 gün önce anlaşılmış olup,bekletildiğini düşünüyorum.Eksikliklere rağmen,başarılı bir sezon geçireceğiz.Bu arada ;Charles Gaines,3 numara hiç mi oynayamaz.Ben,az da olsa denenmesi gerektiğini düşünüyorum.

Biraz sert oldu ama beklenti meselesi neyse Cuneyt Murat Avery uclusunun intihar oldugunu defalarca bircok arkadas belirtti. Avery gitti Cuneyt daha yeni geldi ama Murat icin mazeret yok. Bunların yerine adam gibi bir 2 numara gerekliydi. Katılıyorum. Ama kendi agzıyla da soyledi ve kadroya baktıgımızda da 3 eksikligi bariz. Yine belirttigim gibi tbl 3 numarası zaten nba'in iri sg'leri oluyor. Frahm gelse daha iyiydi. Savunması iyiyse yine acık kapatır ama hala undersize durumdayız dısta. Erdem cok sure alamaz cunku.

Owens ve Gaines iyi basladı tamam. Tek eksik iceriyi kapatamıyoruz. Tek umidimiz Fatih'in takıma oyun anlamında adapte olması.

Sabır, takım kimyasının oturması oyuncuların kaynasması icin tabi ki gerekli. Ben de aynı fikideyim. Ama transferde sabır demek yanlıs. İyi oyuncular icin bu son sansımız. Su 1-2 haftadan sonra d-liginden oyuncu getirmeye kalırsın. Onun da istatistik liderleri gelmez. Graves Brown ayarında oyuncuları ancak alırsın.

murat hoca ülkeri stefonav ve cüneyti 1-2 oynatarak hızlı oynatarak şampiyon yaptı şuan bizde dee robert cüneyt var başka birşey demiyorum .oyuncuyu bi kere izledim ezik değil bunu bilin en azından sağlam oynuyor ve keskin bir şutör abartmıyorum ibodan daha iyi.istatistiklerini bilmiyorum şuan haberi buraktan aldım dersanade rehberlikçinin odasından yazıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...