2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence Nicholas şimdi alınmassa daha sonra hayal olur bu adamı bonservissiz alalım ne güzel 1 skorerimiz daha olur Hite olmassa Drew olur yani takımda oyunculara binen yük hafifler daha kaliteli bir kadromuz olur hemde sanırım bu onun 4 . yılıydı seneye Türk yapar yabancı kontejyanı olmadan oynatırız !

bu daha nicholas'ın 2. yılı değil mi?ilk yılında jenkinsli kadro vardı bu sene de bu kadro var...daha 2. yılı bu ama 3 de olabilir emin değilim....
zaza 'nın 4 milyon dolarlık garanti kontratı varken gelmez hayatta...yani ben olsam ben de gelmem :)

Deniz Baskın' Alıntı:
bu daha nicholas'ın 2. yılı değil mi?ilk yılında jenkinsli kadro vardı bu sene de bu kadro var...daha 2. yılı bu ama 3 de olabilir emin değilim....
zaza 'nın 4 milyon dolarlık garanti kontratı varken gelmez hayatta...yani ben olsam ben de gelmem :)
Tam emin değilim ama 4 sanıyodum en azından 3 senedir burada !!

nicholas maccabi yle anlaştı

rakibimiz bjkcc de brian chase le anlaştı

ligde işler zaten kötü gidiyor.avrupada bu turu geçersek diğer turda bjk le onu nasıl geççez bakalımm

Semih TİYANŞAN' Alıntı:
nicholas maccabi yle anlaştı

rakibimiz bjkcc de brian chase le anlaştı

ligde işler zaten kötü gidiyor.avrupada bu turu geçersek diğer turda bjk le onu nasıl geççez bakalımm
Brian Chase Geldigine Göre, Apodacaya yol Verirler Heralde ...

apodaca'dan ziyade drobnjak'ın türk statüsüne geçişi yakın zamanda olacak gibi gözüküyor apodaca son zamanlarda form grafiğni yüksletti ama belli olmaz tabi

Arkaşımızın dediği gibi Brian Chasele büyük oranda anlaştık,ÇArşamba günü buraya gelecek bildiğim kadarıyla,ayrıca Apodacanın bu kadar formdayken gönderilmesi mümkün değil ve öyle bir şeyde sözkonusu değil,Drobnjak Türk statüsüne geçtiğinde(1 ay içinde olacak diyorlar),yeni transferle dönüşümlü oyanyacaklar ligde.

benim görüşüle paralellikte bir yorum bjk bu hamleyle aynı zamanda dalmau'yu 2 numarada da daha sık kullancaktır buda onların kadro derinliği açısından iyi oldu bizde piyasayı kolaçan etsek hiç fena olmaz iyi oyuncular mevcut hala.

Bizim murat hoca açsın ağzını britton'a belki oynar diye....
transfer döneminin başından beri 3 numara alacam diyen hocamız,ne hikmetse 5 yabancı aldı ama biri 3 numara değil.3 tane 4 numara neyimize kardeşim demiyorlarmı adama ...
ha bide britton 3 numarada oynar demeyin sakın bana adam gaines'in yokluğunda 4 numarada bile oynayamadı... allah aşkına göndersinler şu adamı alsınlar skor tehditi olan bi adam ya.takımın set hücümü bile yapamıyor.koş koş at,kimin eline gelirse at böyle oyun mu olur....

nicholas korkudan deplasmana gitmeyip maccabi ye gitmesi de çok enterasan geldi:D:D
bjk şuan süper bi rotasyon sağladı kısalarda aldıkları oyuncuda çok yüzdeli bi atıcıdır

chalmers dediler,spencer dediler ama chase ile anlaştılar...feci yatırdılar köşeye herkesi...artık biz de şartları zorlamalıyız yoksa canaria'yı geçsek bile işimiz zorlaşır...gerçi ben yine de redstar deplasmanından bjk'nın çıkamayacağını düşünüyorum

Barış Çamur' Alıntı:
Britton yerine skor gücü yüksek, dış şutları tehlike yaratabilecek bir oyuncu olmamız gerekir.. Kimse bana o adamı savunmasın...!
Çok haklısın bence tam bu zmanlar olması lazım Play-Off lara kadar adam iyice ısınır !!

Brian Chase, Cola Turka'nın kadrosuna güç katacaktır.. Bu arada bugün çok sağlam bir kaynaktan alınan habere göre bir yabancılarını gönderip, bir yabancı daha alabilirlermiş.. Konuşulan, söylenen bugün böyleydi.

Bu arada bir kaç mesaj yukarda birisi
Brian Chase ile anlaşTIK
demiş..?

ANLAŞTIK ??? :roll: :shock:

Barış Çamur' Alıntı:
Brian Chase, Cola Turka'nın kadrosuna güç katacaktır.. Bu arada bugün çok sağlam bir kaynaktan alınan habere göre bir yabancılarını gönderip, bir yabancı daha alabilirlermiş.. Konuşulan, söylenen bugün böyleydi.

Brian Chase ile anlaşTIK
demiş..?

Arkadaş Beşiktaş'lı da

Bu arada hani ödeme yapamıyorlardı bir oyuncu üstüne bir oyuncu daha :shock:

Barış Çamur' Alıntı:

Brian Chase ile anlaşTIK
demiş..?

Barış inş. Britton göderilip daha iyisi alınır. Sana güveniyorum sağlam dediyse olabilme ihtamali % 50 yi geçik :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...