2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hosley'i almis olsaydik su an gelecege dönük bir yatirim olacakti. seneye artik nah yedirirler bize onu. cok vizyonsuz isler yapiyoruz coooookk.

Deniz Baskın' Alıntı:
haklısın karıştırdım fakat lynn greer ile bench arkasındakiler arasında nasıl bağlantı kurdun anlamadım...
ayrıca lynn greer yine gelmez isterse darüşşüafakada oynasın bu senenin kalan kısmında ama seneye yine bize gelmez olay bu kadar basit...bu takımda 600.000 euro alan kaç kişi var ki tsartsaris geliyor takıma...tsartsaris gibi rol oyuncusuna nasıl o kadar para verebiliriz...efes pilsen dışında bu oyuncuları getirecek klüp tanımıyorum...ayrıca lynn greer neden uleb cup ekibine gelsin ki?lynn greer ın galatasaraya gelmesi messinin gelmesi kadar zordur...gelirse türkiye'yi sallar ama gelmeyeceği açık olduğu için konuşmanın alemi yok...dediğiniz oyunculardan hiçbirinin gelme ihtimali yoktur

[quote="Ugur Ciftci":e3hdktm9][quote="Deniz Baskın":e3hdktm9]papadopoulos filan hayaldir beyler...kendinizi kandırmayın
kirksay sene başında alınabilirdi fakat bu yaz alınması imkansız yaptığı bu piyasayla,lavrinovic kardeşler ise avrupada her zaman piyasası olan ve en kötü rus veya ukrayna klüpleriin kaptığı adamlar...lynn greer 'ı ise milwakuee den biraz zor getirirsiniz :) neal ise kontratı yaptı bonservis verilerek alındı ve öyle 2-3 seneden evvel kolay kolay gidemez başka bir takıma...malesef bahsettiğiniz adamlar hayal ürünüdür
Lebron James'i getir yinede bu koçla işimiz zor.Bu kadro Murat Özyer'in değilde Erman Kunter'in elinde olsa bugün çok daha iyi yerde olurduk.Emin olun çok daha iyi oynuyor olurduk.Erman Kunter'e el sallıyorum.Niye hala isimler üzerinde duruyorsunuz.Beşiktaş'ın kadrosu bizden daha mı kaliteli hayır ama başlarında iyi bir koç var.Bu işin başı iyi bir koç o da bizde yok maalesef...[/quote:e3hdktm9]

yönetim değişmeden erma kunter zor gelir takımın başına...[/quote:e3hdktm9]
Kurduğun cümlenin yanlışlığını belirtmeye çalıştım burada daha önce de bu tartışmalar oldu ve artık yeter.Bench arkası bağırmıyormuş yok sağ kolumun üstü bağırmıyormuşl gibi terimler yaklışmıyor.Hepimiz Galatasaray için varız elimizden geleni yapıyoruz.

Anlatmak istediğim bu.

Fatih Hısım' Alıntı:
Hosley'i almis olsaydik su an gelecege dönük bir yatirim olacakti. seneye artik nah yedirirler bize onu. cok vizyonsuz isler yapiyoruz coooookk.

Hosley gercekten Johnsen'den daha cok katki verecegi kesindi..

Bakin derim su var... Hosleyi aldigimizi farzedelim,Neal'de Karsiyakadan Barcaya gitti diyelim,Sizce KSK ne olur????

Su an uzerimize bile cikabilirler..Yani birilerinin rakibin en onemli silahi onunuze sunuluyor red ediyorsunuz,sezon sonuna dogru transfer yapilcak diyorsunuz,hani zirveye oynayan KSK'nin gucunden calmis olmaya cok yakinsiniz,bunu bence hesaba katmak lazimdi,bari Johnsen geldi,Johnsen'in 1 ay oncesi kadar Hosley gelebilirdi..Ama isteuzun vadede zamanlama hatasi maalesef bas gosterdi.

BJK CT,Oktay Mahmutinin takımından ayrılacak olan Lucas ile ilgileniyormuş.Adamlar en büyük eksiklerinide bu adamla kapatırlarsa yolu yarılamış olurlar.

Bizimde skorer açığımızı kapatmak için RADİKAL kararlar almamız gerekiyor hemde acil!!!!!!!

hosley alınmalıydı buyuk hata yapıldı orda sımdı almamız ımkansız gıbı bısıy su brıttonu murat hoca cok mu aramıs ya onun gıbı Turkıyede cok oyuncu bulunur

Murat Celep' Alıntı:
hosley alınmalıydı buyuk hata yapıldı orda sımdı almamız ımkansız gıbı bısıy su brıttonu murat hoca cok mu aramıs ya onun gıbı Turkıyede cok oyuncu bulunur
Son derece haklısın Hosley gibi yada Nicholas gibi iyi skorerler lazım !!! Transfer şart !!

Britton un katkı vermedigi ortada şampiyonluk istiyorsak takımda bariz görülen skorer eksikligin gidermeliyiz takımda skorer olabilcek tek oyuncu , Hite oda statik çok iyi şutör onun üstünden daha fazla set oynamalıyız ondan daha fazla yaralanmak için .
Bildigim kadaryıla bir sezonda 8 yabancı oyuncu ile sözleşme yapılıyor biz şu ana kadar Avery ,Greene ,Gaines ,Hite ,Dee ,Owens ve Britton ile sözleşme yaptık 7 oyuncuyla sözleşme yaptıgımız için sadece bir yabancı hakkımız kaldı onun için Owens ve Britton un ikisinin birde degiştiremeyiz .
Owens formsuz olabilir ama formda oldugu zaman bize çok maçlar kazandırdı ,Britton iyi bir oyuncu olsada bizim bekliycek zamanımız yok . onun ,için bir yabancı degiştireceksek bu Britton olmalı .
Britton u degiştireceksek alıcagımız oyuncu yine NBDL den olur büyük ihtmial posizyon için skorer bir 3 numara gerektiginde 4 de oynayabilcek biri veya 4-5 oynayabilen bir oyuncu .

3-4 için adaylarım

DerMarr Johnson : 2.06 cm boyunda 2-3 oynar şutu çok iyi , fizigi ince olsada boyu sayesinde 4 numarada kullanılabiliriz , Britton ile yaratamadıgımız eşleşme problemini Johnson ile yaratırız
Bu seneki NBDL istatistikleri : 17.4 sayı 4.8 ribaunt 1.4 asist

Sean Banks : 2.03 cm boyunda 3-4 numara oynar , iyi penetricidir şutu biraz istikrarsızdır ama dışarıda boş bırakılmaya gelicek bir oyuncu degildir ,ayakları çok çabuktur savunmacısı rahat geçer , iyi pasördür .
Bu seneki NBDL istatistikleri : 21.7 sayı 5.6 ribaunt 3 asist

Mike Hall : 2.03 cm boyunda 3-4 oynar , çok kuvetli bir oyuncu , savunmada çok sert ,
iyi ribauntçu ,dışardan iyi bir şutör ve iyi pasördür .
Bu seneki NBDL istatistikleri : 15.3 sayı 7.1 ribaunt 2.7 asist

4-5 için adayım ise

Elton Brown : 2.06 cm boyunda 5 numara için boyu biraz kısa olsada 5 numara da oynayabiliyor pota altında son derece skorer , çok iyi ribauntçu ,sezona NBDL de başladı ama şu an boşta sanırım kaçırılmaması gereken bir oyuncu .

owens bile ligde bu kadar eşleşme problemi yaratıyorsa dermarr johnson'ın yaratacağı match up ları düşünemiyorum bile...fakat britton filan gönderilmeyecek bu çok açık ya neyse

Deniz Baskın' Alıntı:
owens bile ligde bu kadar eşleşme problemi yaratıyorsa dermarr johnson'ın yaratacağı match up ları düşünemiyorum bile...fakat britton filan gönderilmeyecek bu çok açık ya neyse

Seneye takimi kurarken,umariz sezon oncesi acilisini erken yapariz.Artik NBA gelisim ligi,yaz ligi bunlari birakmamiz lazim..Orada zaman kaybi yasiyoruz,haa gelecek ha gelmeyecek derken sezona gec giriyoruz.GS'da basketboldan sorumlu yonetimin,hatta ve hatta yeni baskanin bu ise yakindan bir el atmasi lazim..Sadece tribunden izlemekle yetinilmemeli..!

Deniz Baskın' Alıntı:
Bence gönderilmesi lazım yani artık yeter taraftarında canına tak etti yönetim zaten uyuyor !!

benim gonlumde yatan aslan prkacin nedense. anlatmaya gerek yok prkacin'i herkes taniyor. bizim derdimiz top pota altina indikten sonra orada ezilmemiz bence, huseyin de olmayinca ic-dis dengesi kurulamiyor. ya hep iceriden ikinci sans sayilari buluyoruz ya da yuzdeli 3luk gonderiyor, oyunda kaliyoruz. huseyin'in yedekleri cemal ve fatih kendilerine bos pozissyon hazirlamazsan hucum gucu cok zayif kalan ooyuncularimiz, her ne kadar pota alti savunmasinda cok basarili olsalar da. huseyin'in akibeti belirsiz, bence 3 numaradan once saglam bir 5 numara alinmali, o da ligimizi taniyan prkacin olmali. hem yasli oldugu icin cok para da isteyemez. istese de hakkini verir, tufan'a, hite'a, kaptan'a ve murat'a cok iyi paslar cikarir, ki en onemli ozelligi bu; reverse hareketleri cok iyi euroleague'de durduramazlardi onu,bizim ligde imkansiz; 4-5 paslasmasinda da cok iyi, owens ve gaines'ten mukemmel smaclar goruruz. ayrica bitaz cirkef olsa da cok tecrubeli oldugu icin hem rakibi hem hakemleri baskilar, bizim de yardimimizla, her maca 10 sayi onde baslariz. dolu tribunler onunde de ekstra katki verir.
bilmiyorum ne durumda, hic takip etmedim sakat mi degil mi ya da transfer olma sartlari nelerdir.
ama gelirse super olur, ne dersiniz?

Eğer böyle bir transfer yapılacaksa bu isim Britton'dan başkası olamaz. Bende artık bekleyelim modundan çıktım. Bundan sonra bizi bir kademe yukarı çıkaramayacak bir oyuncu olduğuda çok aşikar. böyle birşey olacaksa o gitmeli. Benim Owens'a karşı her zaman bir sempatim var. Ve takımda Hüseyin ile beraber en sevdiğim oyuncu. Şu sıralar formsuz fakat o da kendine gelecektir. En azından yeteneklerini bildiğimiz ve kendini gösterdiğinde neler yaptığını bildiğimiz bir oyuncu... Ancak ben böyle bir transfer olacağına pek ihtimal vermiyorum...

Nikola prkacin iyi bir tercih ama yeni panathiakosa transfer oldu.sezona dınamo moskovada baslamıstı.
el 'de 2 maçta 3 dakika 3 sayı 0.5 ribaund ortalamayla oynuyor.istatistikleri iyi değil,aldığı süre az falan ama gelebileceğini hiç sanmıyorum....

Kenan Inan' Alıntı:
4-5 için adayım ise

Elton Brown : 2.06 cm boyunda 5 numara için boyu biraz kısa olsada 5 numara da oynayabiliyor pota altında son derece skorer , çok iyi ribauntçu ,sezona NBDL de başladı ama şu an boşta sanırım kaçırılmaması gereken bir oyuncu .

Elton Brown diyorum başka bir şey demiyorum ! Bu adamın boşta olması çok büyük bir fırsat, çok kaliteli bir oyuncu teklif gittiğinde gelmeyeceğini zannetmiyorum kesinlikle düşünülmeli Elton Brown.

Bence takıma bir uzun katkısı daha iyi olur neden derseniz çünkü takımda skoru taşıyabilecek kalitede oyuncular var fakat uzunlara baktıkmı ne kadar sevsemde ne kadar iyide olsa Hüseyin Beşok sık sık sakatlanıyor,bunlara birde Cemal Nalga ve Fatih Solak'ın yetersizliği ekleniyor.Birde Chris Owens malesef sezon başındaki performansından çok uzak o yüzden bence takıma bir uzun takviyesi daha yararlı olacaktır...

prkacin hayal...baya iyi bir ücrete oynuyor şu anda ve gelmek de istemez pana'dan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...