2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cihat Cetin' Alıntı:
Basketbol şubesinin 4 Nisan?a kadar transfer hakkı var. Potada şampiyonluk ve Torino?daki 8?li final için flaş bir isim alınacak.GÖKMEN ÖZDENAK
bu yazı adnan polatın yapmayı düşündügü şeyleri anlatan gökmen özdenak ın yazısından alıntıdır.burda tabii ki futbol da dahil bir çok şey anlatılmıs fakat basketbolü ilgilendiren bu kısımı paylaşmak istedim.Umarım dogrudur bu düsünce..
İnşallah alınır ama artık Britton hakkında hiçbir kötü düşünce sarf edemem Kepez maçında adam kendi kendini yedi oynamak için bence onu yolluyup transfer yapılacak ama iyi ve istikrarlı bir skorer şart !

2084.jpg

Eyer Delonte Holland gelirse bu sene şampiyon biziz ! Adam Eurolig de 20 sayı ortalama yapmış bir oyuncu dış atışlarıda iyi saha içi yüzdeside çok yüksek bir oyuncu alınırsa süper olur !

Fatih Hısım' Alıntı:
belki biraz erken ama seneye dair bir kac fikrimi paylasmak istiyorum:

-kadronun iskeleti korunmali, bana göre bu takimin en önemli dislileri: Cücü, Dee, Gaines, Hüseyin, Tufi ve Murat

-Eger Hite'dan iyisi bulnabilirse alinsin yoksa Hite da kalabilir. Hite dan iyisi: savunmasi Hite kadar süper, driplingi olan skorer bir 2 numara.

- Yabancilardan Owens ve Britton gidebilir.

- onlarin yerine düsündügüm oyuncular: Aris'den Massey, KSK'dan Hosley. Massey olmasza Le Mans dan Sam Clancy veya Asvel den Troutman düsünelebilir.

-Hüseyin'i yedekleyecek veya onun yerine oynayabilecek iyi bir türk uzun lazim: FB Ülker de üvey evlat muamelesi gören Oguz Savas düsünülebilir. Olmasza Ermal Kuqo'ya teklif yapilabilir.

-Murat Özyer'in yerine Erman Kunter olabilir. olmasza da Murat hoca kalsin.

rotasyon:

PG: Dee/Cücü/Murat
SG:Yabanci(Hite), Tufan
SF: Hosley/Erdem
PF: Gaines/Massey
C:Hüseyin/Oguz(kuqo)/Fatih

Fatih Abi iskeletin korunması konusunda haklısın. Bence kesinlikle takımın başında Murat Hoca kalamalı. Her sene belli hedeflerle yürüyoruz o da bizle beraber gelişiyor. Birbirimizi tamamlıyoruz. Dee ve Gaines bu takımda kalması gereken yabancılarımız. Dee seneye gerçek performansını gösterecektir ve hatta ondan sonraki senelerde Avrupa'da kalırsa aranan ilk 5 guarddan biri rahatlıkla olur. Gaines Avrupa'yı tanıyan ve mücadeleyi seven biri. Pota altında her zaman böyle cengaverlere ihtiyacımız var. Hite ise daha iyisi bulunursa yollanabilir. Britton2dan söz eden bile yok zaten. Owens ise istikrarsızlığına rağmen oldukça yetenekli bir adam. Bence onun yerine undersize olmayan daha kuvvetli yine orta mesafe şutu olan biri alınmalı. Troutman önerisi için bence Gaines tipi bir adam. Bütün işi boyalı alnada boş boş gezinip önüne düşen topları atmak. Yani yetenekleri üst düzey bir adam değil. Fatih her ne kadar savunmada iyi olsada hücum kısıtlılığı yüzünden Murat Hoca da sıkıntıda kalıyor. Bu yüzden Ermal bence tam olur. Hem gerektiğinde savunması Euroleague düzeyinde bir adam hem de hücumu olan bir isim. Neyse şimdilik bunlar için erken ama bu seneye yönelik play-off'lara kadar Britton'ın yerine bir oyuncu alınması en mantıklısı olur...

Uğur YILMAZ' Alıntı:
[quote="Fatih Hısım":1voissiq]belki biraz erken ama seneye dair bir kac fikrimi paylasmak istiyorum:

-kadronun iskeleti korunmali, bana göre bu takimin en önemli dislileri: Cücü, Dee, Gaines, Hüseyin, Tufi ve Murat

-Eger Hite'dan iyisi bulnabilirse alinsin yoksa Hite da kalabilir. Hite dan iyisi: savunmasi Hite kadar süper, driplingi olan skorer bir 2 numara.

- Yabancilardan Owens ve Britton gidebilir.

- onlarin yerine düsündügüm oyuncular: Aris'den Massey, KSK'dan Hosley. Massey olmasza Le Mans dan Sam Clancy veya Asvel den Troutman düsünelebilir.

-Hüseyin'i yedekleyecek veya onun yerine oynayabilecek iyi bir türk uzun lazim: FB Ülker de üvey evlat muamelesi gören Oguz Savas düsünülebilir. Olmasza Ermal Kuqo'ya teklif yapilabilir.

-Murat Özyer'in yerine Erman Kunter olabilir. olmasza da Murat hoca kalsin.

rotasyon:

PG: Dee/Cücü/Murat
SG:Yabanci(Hite), Tufan
SF: Hosley/Erdem
PF: Gaines/Massey
C:Hüseyin/Oguz(kuqo)/Fatih

Fatih Abi iskeletin korunması konusunda haklısın. Bence kesinlikle takımın başında Murat Hoca kalamalı. Her sene belli hedeflerle yürüyoruz o da bizle beraber gelişiyor. Birbirimizi tamamlıyoruz. Dee ve Gaines bu takımda kalması gereken yabancılarımız. Dee seneye gerçek performansını gösterecektir ve hatta ondan sonraki senelerde Avrupa'da kalırsa aranan ilk 5 guarddan biri rahatlıkla olur. Gaines Avrupa'yı tanıyan ve mücadeleyi seven biri. Pota altında her zaman böyle cengaverlere ihtiyacımız var. Hite ise daha iyisi bulunursa yollanabilir. Britton2dan söz eden bile yok zaten. Owens ise istikrarsızlığına rağmen oldukça yetenekli bir adam. Bence onun yerine undersize olmayan daha kuvvetli yine orta mesafe şutu olan biri alınmalı. Troutman önerisi için bence Gaines tipi bir adam. Bütün işi boyalı alnada boş boş gezinip önüne düşen topları atmak. Yani yetenekleri üst düzey bir adam değil. Fatih her ne kadar savunmada iyi olsada hücum kısıtlılığı yüzünden Murat Hoca da sıkıntıda kalıyor. Bu yüzden Ermal bence tam olur. Hem gerektiğinde savunması Euroleague düzeyinde bir adam hem de hücumu olan bir isim. Neyse şimdilik bunlar için erken ama bu seneye yönelik play-off'lara kadar Britton'ın yerine bir oyuncu alınması en mantıklısı olur...[/quote:1voissiq]
Sana katılıyorum Uğur.İskelet korunmalı.Birkaç Türk oyuncuda değişimler olabilir.Ben Hite'ın kalmasını isterim ama daha iyisi varsa Hite gönderilebilir.Owens istikrarlı bir grafik çizerse kesinlikle bu takımda kalır.Gerçekten çok yetenekli ve iyi bir oyuncu.Cemal Kaya'ya gelince.Cemal'de iyi bir oyuncu ama çok ama çok çalışması lazım.Ama Galatasaray'ın onun gelişmesini izlicekmi yoksa gönderecekmi bilinmez.

Eser Atalay' Alıntı:
bi yerde okudum gordan giricek bi sene avrupa da oynayabilirim demiş....yakışır gordan yağmur gibi atar valla
Eğer o bir sene avrupa'ya gelirse şampiyonluk yaşamak için bir Euroleague takımına gelir. Bizden önce alacak olan tonla kulüp vardır... Onun gibisini bulmak zordur...

Bakın skorer isim derken 30 topun 19-20'sini kullanacak isim değil o zaman ne anlamı kalır Fitch-Dixon göndermenin.Onlar her ikisi için konuşuyorum savunma ve takım ruhu açısından eksi yönleri vardı.Şimdi alacağımız ya da öyle bir düşünce içinde isek daha farklı türde oyuncu bulmalıyız.Kaldıkı bu saatte bulmak zor ama Nicolas tarzı oyunun belirli ve canalıcı bölümlerinde rol alacak WİNNER oyuncu gerekiyor.Umarım bu yönde bir adım atarız. O zaman şampiyonluk için çok önemli bir aday oluruz.

Cihat Cetin' Alıntı:
Basketbol şubesinin 4 Nisan?a kadar transfer hakkı var. Potada şampiyonluk ve Torino?daki 8?li final için flaş bir isim alınacak.GÖKMEN ÖZDENAK
bu yazı adnan polatın yapmayı düşündügü şeyleri anlatan gökmen özdenak ın yazısından alıntıdır.burda tabii ki futbol da dahil bir çok şey anlatılmıs fakat basketbolü ilgilendiren bu kısımı paylaşmak istedim.Umarım dogrudur bu düsünce..
Bu yazıyı okumak için link verebilirmisin cihat kardeşim.heyecanlandık şimdi....

Murat Gonyeli' Alıntı:
Delonte Holland(Kume dusen Vareseden) alinirsa sasirmam........
abi iyi oyuncudur tamam ama bu takımda ipleride ona veremeyiz sonuçta bize çok şut atandan ziyade sıkıştığımız anlarda sayı atabilecek oyncu lazım dersin bu holland'dır ona lafım yok ama böle skorerler 2 tarafı keskin bıçak bunu sen daha iyi bilirsin saygılar.

Sertaç Kütükcüler' Alıntı:
Cihat Cetin":1y50oxjq]Basketbol şubesinin 4 Nisan?a kadar transfer hakkı var. Potada şampiyonluk ve Torino?daki 8?li final için flaş bir isim alınacak.GÖKMEN ÖZDENAK bu yazı adnan polatın yapmayı düşündügü şeyleri anlatan gökmen özdenak ın yazısından alıntıdır.burda tabii ki futbol da dahil bir çok şey anlatılmıs fakat basketbolü ilgilendiren bu kısımı paylaşmak istedim.Umarım dogrudur bu düsünce..[/quote] Bu yazıyı okumak için link verebilirmisin cihat kardeşim.heyecanlandık şimdi....[/quote:1y50oxjq] [url="http://www.spor3.com/haber.php?haber_id=350878' Alıntı:
http://www.spor3.com/haber.php?haber_id=350878[/url]

bu linkten okuyabilirsin orda aralarda arkadaşın dediği yazıyor.

Yasin KÜPELİ' Alıntı:
Sertaç Kütükcüler":13qmdrug][quote="Cihat Cetin":13qmdrug]Basketbol şubesinin 4 Nisan?a kadar transfer hakkı var. Potada şampiyonluk ve Torino?daki 8?li final için flaş bir isim alınacak.GÖKMEN ÖZDENAK bu yazı adnan polatın yapmayı düşündügü şeyleri anlatan gökmen özdenak ın yazısından alıntıdır.burda tabii ki futbol da dahil bir çok şey anlatılmıs fakat basketbolü ilgilendiren bu kısımı paylaşmak istedim.Umarım dogrudur bu düsünce..[/quote] Bu yazıyı okumak için link verebilirmisin cihat kardeşim.heyecanlandık şimdi....[/quote:13qmdrug] [url="http://www.spor3.com/haber.php?haber_id=350878' Alıntı:
http://www.spor3.com/haber.php?haber_id=350878[/url]

bu linkten okuyabilirsin orda aralarda arkadaşın dediği yazıyor.[/quote:13qmdrug]
Dediğimiz haberi okudum Adnan baba diyorsa yapar bence transfer yakın arkadaşlar hemde bizi tatmin edecek bir transfer olacak !

bence yurtdısından kalıtelı bır oyuncu almak cok zor hıc bı takım ıyı oyuncusunu sezon ortasında baska takıma vermek ıstemez bence adnan polat hosley ı almak ıcın ugrasacak belkı 500 bın euro falan verıp alabılırler

Arda Öztürk' Alıntı:
Emrah Altıparmak":36z88f41]Yalnız o yazıyı Gökmen Özdenak değil Gökmen Özdemir yazmış.Bu da tam linki : [url="http://www9.gazetevatan.com/haberdetay.asp?tarih=15.03.2008&Newsid=167194&Categoryid=5' Alıntı:
http://www9.gazetevatan.com/haberdetay. ... tegoryid=5[/url]

:? gökmen özdemir ismini duyunca acabalar oluştu kafamda.çünkü gökmen özdemir murat hocaya yakınlığı ile bilinen bir gazetecei.asvel maçında filan fransada takım ile beraberdi.bekleyip görmekte fayda var...[/quote:36z88f41]
Arda abi sence hangi oyuncu alınsın yabancı olarak ?

Yanlış bilmiyorsam şimdi yapacağımız transferi torino'da oynatamıyoruz...(inşallah ben yanlış biliyorumdur)

Alırsak sadece ligde oynayacak.son kadrolar uleb'e bildirildi biliyorum.İsmet badem geçen bjk 'nin brian chase transfer söylentileri için de aynısını söyledi bi programda...
Torino ve lig için süper yabancı alacağız diye Adnan polat dediyse,gökmen özdemir'de Murat hocaya bu kadar yakınlığına rağmen yazdıysa,bu yazının doğruluğundan emin değilim arkadaşlar.....

akla hemen gelen ilk isim nicholas boşta ve hangi durumda olursa olsun bir süperstar.çünkü play-off başlangıcına yakın başka takımlardan üst düzey bir transfer yapmamız zor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...