2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Carl English basli basina bir takim gibi resmen.....

Ne isi var demezler mi adama,Ispanya liginin kiytirik takiminda?????

Gelsin seneye takimimiza bence tam aradigimiz sutu olan,birebir de mukkemmel bir oyun kurucu.

Bence Carl English çok iyi bir oyuncu süper bi skorer bizim takımada çok uyacağını düşünüyorum umarım seneye takımızda böyle bi skorer oyuncu görürüz...

bence seneye hüseyin beşoku yedeklemesi için asım parsın alınmasını istiyorum bu sene karşıyaka süper oynuyor bence o alınırsa içeride sorunumuz kalmaz

Carl English konusunda bende takıma düşünüyorum kendisini.. Taraftara oynamayı seven, maçı bir anda lehimize çevirebilecek bir oyuncu..

Fakat Savane bizde olsa hiçte fena olmaz.. Pota altında oldukça hırslı, savaşçı bir oyuncu... Charles ile pota
altını domine ederler diye düşünüyorum. Owens bazen formsuz veya düşük performanslı oynayabiliyor. Savane o zaman devreye girebilir.

Barış Çamur' Alıntı:
[quote="Murat Gonyeli":8v0lnjb9]Bence Carl English Turkiye'de kesinlikle show yapar..

Tipik bir taraftar oyuncusu zaten.. Bizim tribünleri görünce her maç şov yapacağına kanaat getiriyorum.
Hem Avrupa tecrübesi olan bir oyuncu.. Her an herşeyi yapabilir.[/quote:8v0lnjb9]
Çok haklısın Barış. O adama içerden pas gelince kaçırmıyor. Hemde Canaria takımında oyun kurduğu zamanlarda yorgun düşüo Dee oyunu kurar English 2 numara oynar.

mustafakaya' Alıntı:
Barış Çamur' Alıntı:
[quote="Murat Gonyeli":3l89s4xu]Bence Carl English Turkiye'de kesinlikle show yapar..

Tipik bir taraftar oyuncusu zaten.. Bizim tribünleri görünce her maç şov yapacağına kanaat getiriyorum.
Hem Avrupa tecrübesi olan bir oyuncu.. Her an herşeyi yapabilir.
Çok haklısın Barış. O adama içerden pas gelince kaçırmıyor. Hemde Canaria takımında oyun kurduğu zamanlarda yorgun düşüo Dee oyunu kurar English 2 numara oynar.[/quote:3l89s4xu]
hite dururken ihtiyaç varmı..

Bildiğim kadarıyla transfer sezonu henüz bitmesi. Daha bugün BJK ttansfer yaptı.
takım belli seviyeye geldi. yapılabilecek bir oyuncu transferi ibreyi tamamen biz çevirebilir diye düşünüyorum.

Johnsen'in yerine bir transfer yapılabilir mi? Maddi kaynak derseniz? Yeni yönetime girecek bir yöneticinin katkısıyla neden olmasın derim.

Saygılar

Bjk cola turka brian chase transferini bitirmiş bugün gelecekmiş oyuncu.İnşallah bizimkisi de yakında gelir.
Murat hoca kanal 24'te britton johnsen için omuzundan ameliyat olmuştu,düzeldikten sonra 8 maç oynayıp bize geldi..Daha tam hazır değildi dedi.ya kardeşim bile bile lades olur mu bu kadar,biz rehabilitasyon merkezimiyiz.takımında bu kadar eksik olduğu dönemde hazır oyuncu alınması gerekmezmiydi.yabancı oyuncu ne için alınır,takımı bir seviye ileri götürmesi için ama britton'u biz kendi seviyemize çıkarmaya çalışıyoruz.alma kardeşim ozaman bu adamı almak için adam alınır mı.tamam geçtiğimiz iki sene alicante ve pau orthez de 11 sayı ortalama ile uleb ve euroleague de oynamış iyi bir oyuncu.ama kardeşim hazır değil
sene başı yapsan transferi bir nebze olsu anlarım,ligin ortasında aklım fikrim ermiyor bu işe....

Arkadaşlar evet Brian Chase transferi kesinleşti ama maalesef Ulep cupta oynatılamıyor,bire bir klüpten aldık bu haberi yani alsanız bile Torinoda oynayamayacak.(transfer süresi 18 Şubatta bitmiş söylenilene göre)

Sertaç Kütükcüler' Alıntı:
Bjk cola turka brian chase transferini bitirmiş bugün gelecekmiş oyuncu.İnşallah bizimkisi de yakında gelir.
Murat hoca kanal 24'te britton johnsen için omuzundan ameliyat olmuştu,düzeldikten sonra 8 maç oynayıp bize geldi..Daha tam hazır değildi dedi.ya kardeşim bile bile lades olur mu bu kadar,biz rehabilitasyon merkezimiyiz.takımında bu kadar eksik olduğu dönemde hazır oyuncu alınması gerekmezmiydi.yabancı oyuncu ne için alınır,takımı bir seviye ileri götürmesi için ama britton'u biz kendi seviyemize çıkarmaya çalışıyoruz.alma kardeşim ozaman bu adamı almak için adam alınır mı.tamam geçtiğimiz iki sene alicante ve pau orthez de 11 sayı ortalama ile uleb ve euroleague de oynamış iyi bir oyuncu.ama kardeşim hazır değil
sene başı yapsan transferi bir nebze olsu anlarım,ligin ortasında aklım fikrim ermiyor bu işe....

Ne yazikki,kisa vadede,alinan kotu skorlarin da etkisiyle boyle aceleci transferler yapmak zorunda kaliyoruz..Yani bastaki transfer mekanizmasinin uzerinde yukluce stres olunca oyuncu secimlerinde hata ustune hata yapiliyor,onumuzdeki gunlerde alacagimiz yabanci yeni bir 4 numara olursa kimse sasirmasin derim...

tek kelimeyle bjk bu isi biliyor brian chase goruceksiniz cosucak bjk ta bizim gibi gelistirme liginin bile 2 sinif oyuncularini almiyorlar en azindan neymis avrupa basketbolu biliyormus hite bilmiyorda ne oluyor ergin ataman dun canli yayinda bu transferden bahsetmedi hatta bu oyunculari elimizde tutabilmek icin sponsordan destek bekliyoruz dedi ama biz daha cemali yetistircez cenki forma sokucaz johnsenin sakatligini asicaz bu hafta yebilip antalya ve ksk yenerse biz ondan sonra ne yapicaz onu dusunelim aslinda transfer yapsak bile yine 2. sinif bir oyuncuyu getiririz ahmet dedehayir adam kendini parcaladi trandfer yapalim diye teknik heyet bekliyor bekleyelim bakalim zaten artik secim donemide kimse transferle ugrasmaz ama kafalarini calistirip 3 ve 4 oynayan iyi bir oyuncu alsalar hem avrupada hem ligte iyi bir yere gelicegimiz gozumuzun onunde yaaa en kotu ihtimal gidip su dackada oynayan fulker macinin hatta bizim amcin yildizi olan abd liyi alsak 1 kademe ileri atlariz ksk hosleyi sezon sonu elinde tutamayacagini biliyor ver 100 bin dolar al iste adamlar o fiyata incekleri gun gibi ortada .

Sertaç Kütükcüler' Alıntı:
[quote="Oral Orhon":2ngzdxe8]Arkadaşlar evet Brian Chase transferi kesinleşti ama maalesef Ulep cupta oynatılamıyor,bire bir klüpten aldık bu haberi yani alsanız bile Torinoda oynayamayacak.(transfer süresi 18 Şubatta bitmiş söylenilene göre)
Arkadaşım sen kendi forumunda yazsana ...[/quote:2ngzdxe8]
Rakiplerimizin forumlarında bize hoşgörülü yaklaşmıyorlar diye biz de mi aynı hatayı yapalım?

Beşiktaşın 6. yabancısı oldu ben şahsen sahadaki 3 yabancıyı ve sürelerini nasıl ayarlıycaklar merak ediyorum.Bence takımdaki dengelerini bozcak çünkü çok kaliteli yabancıları vardı zaten.Bu saatten sonra iyi bir yabancı bulmak zor anlaşılan bu kadroyla mucale edecez.Ben takımımıza güveniyorum bu aslanlar bize mutlu anlar yaşattı kupalarıda getirecektir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...