2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Murat hoca ve teknik ekibi hata yapıyor.
taraftarın daha sezon başlamadan umudunu kırdılar artık kimse t.t, ep, ülker geçebileceğimize inanmıyor.
hatta bjk ve banvit'i geçebilirmiyz bu bile kesin değil.
oysaki düzenli olarak yapılanlarla ilgili bilgi verilseydi hedefler daha açık ve net anlatılsaydı inancımızı kaybetmezdik, çok büyük bir iletişim hatası yapıldı.
oysaki geçen sene m.hocanın yaptığı en iyi şey taraftarla kurduğu iletişimdi çoğu maçtan önce verdiği demeçler bizim üzerimizde etkili olmuştu tribünleri doldurmuştuk.
Şimdi ise bunun tam tersi yapılıyor!!!
YİNEDE SABREDELİM DİYORUM!!!

Re:

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
oysaki düzenli olarak yapılanlarla ilgili bilgi verilseydi hedefler daha açık ve net anlatılsaydı inancımızı kaybetmezdik, çok büyük bir iletişim hatası yapıldı
quote]

Abi bu yorumuna kesinlikle katılmakla birlikte sormak istediğim bir kaç soru olacak.
Birincisi Murat Hocayla roportaj yapılabilir mi ?
İkincisi ise Recep Şen neden açıklamalarda bulunmuyor?

Herkesin çok şey beklediği Gs basketbol takımı malesef umutlarımızı kırdı.Umarım haksız ben çıkarım.

Burak selam.
M.hoca'ya kimse ulaşamıyor.
Geçen sene ne yapıyorsa bu sene tam tersini yapıyor taraftar konusunda.

İlginç bu tavrı bizi hem ondan hemde salonlardan uzaklaştıracağını hiç mi akıl etmiyor anlamıyorum :?
Bu kadar belirsizliğe rağmen kombine alın denmesi daha da komikleşiyor.
Bir an önce açıklama yapmalı ABD'de ne yaptı? Takımın hedefleri ? Aranan oyuncuların özellikleri ? Bizi bu kadar umutsuzluğa düşürmeye hakkı yok .

Re: 2007-2008 Transfer Sezonu.

Bence nasıl futbolda teknik direktörümüz haftada bir basın toplantısı yapıyor. Basketbolda da Murat Hoca veya Recep Şen en azından başka bir yönetici çıkıp bir bilgilendirme yapmalı. Kimsenin hiçbirşeyden haberi yok...

Arkadaşlar bu gidişat iyi değil belkide bütçemiz 6,5 milyon $ değil o zaman murat hoca'ya kızmamamız lazım.Çünkü biz eleştiri yaparken genelde 6,5 milyon $'lık bütçemizin olduğunu varsayıyorduk.Ama bir konuda Murat hocaya kızmakta yerden göğe kadar haklıyız.Murat hoca çıkıpta takımın ne kadar bütçesi olduğunu açıklamadı oysa ergin ataman takımının bütçesini hedeflerini bir bir açıklamıştı.

Dün gece Nba , Yunanistan, Almanya ligi gibi önemli liglerde oynayan bir point gardla sözleşme imzalanmış. Şimdilik hocadan izin almadığım için isim söylemem çok doğru olmaz, ama birkaç güne kokusu çıkar. Umalım ki hayırlısı olsun. Biraz sakin olun, çok acele etmeyin.

ya daha idmanlar başlamadı nba deki takımlar takımdan yollycağı adamları seçmedi belirlemedi herkes tutuşmuş ya sakin olalım biraz güvenin daha dün murat özyer final oynıyacak bi takım yaratajam diye demeç verdi niye acele ediyosunuz biraz güvenin tahminime göre piyasının en pahalı olduğu dönemlerdeyiz biraz beklemek daha mantıklı şimdi beklersek nerde oyuncu bulucaz diyceksiniz geçen sene takımı sırtlıyan fitch ligin ilk haftasında geldi biz tek fitchle fenere 2 play off maçındada son anlarda teslim olduk şimdi kaç tane fitch alacak paramız var ona bakın bir sakin olun.

Ünsal Y.' Alıntı:
Dün gece Nba , Yunanistan, Almanya ligi gibi önemli liglerde oynayan bir point gardla sözleşme imzalanmış..

Gökçe araştırmalara başla ne dersin :)
Kimdir bu şahıs 3 önemli ipucu var elimizde.
Mitchell gidici olduğu görülüyor.

Ayrıca abi liglerin önemli olması değil Point Guard'ın önemli olmasını tercih ederim :)

Valla Ünsal abi diyorsa doğrudur.Bulmak zor adamın kim olduğunu.Ama Mitchell'ın gitmesi iyi oldu.İyi bir hamle.Almanya ve Yunanistan da kalbürüstü liglerden ikisidir.Güzel haber.

Ayrıca dün gece yaz liginden bir maç izledim.Thomas Gardner adında bir delikanlı vardı.Çok beğendim.Belçikada oynamış geçen sene.1.95 boyu var.3 numara oynabilecek kapasitede.Savunması da etkili.Şutları da iyi.Ünsal abi ne dersin bu adama :)

Mitchell'ın opsiyonunu kullanma süresi geçti diye biliyorum.Mitchell şu an istediği kulüp ile sözleşme imzalayabilir.İlk yabancı transferi yapmışız gözüyle bakıyorum,Ünsal abiye güveniyoruz.İnşallah hayırlı ve uğurlu olur.

Re:

Gökce Başaran' Alıntı:
Ayrıca dün gece yaz liginden bir maç izledim.Thomas Gardner adında bir delikanlı vardı.Çok beğendim.Belçikada oynamış geçen sene.1.95 boyu var.3 numara oynabilecek kapasitede.Savunması da etkili.Şutları da iyi.Ünsal abi ne dersin bu adama :)

Gardner herkesi çok eğlendirir, çok daha başka bişi olmaz, Nouma kıvamında bir adamdır,...

Abi bu point guard ne zaman oynamış Nba,Yunanistan ve Almanya liglerinde ?
Bu bilgiyle beraber yaşını ögrenebiliriz belki :)
Abi bu kadar soru soruyoruz kusura bakma heyecanımıza yenik düşmemizi mahzur gör :?
Yeni guard ve Cüneyt nasıl olurlar diye de bir soru sormak aklımdan geçiyor ama cevap verir misin bilmiyorum :)

Arda Öztürk' Alıntı:
ya daha idmanlar başlamadı nba deki takımlar takımdan yollycağı adamları seçmedi belirlemedi herkes tutuşmuş ya sakin olalım biraz güvenin daha dün murat özyer final oynıyacak bi takım yaratajam diye demeç verdi niye acele ediyosunuz biraz güvenin tahminime göre piyasının en pahalı olduğu dönemlerdeyiz biraz beklemek daha mantıklı şimdi beklersek nerde oyuncu bulucaz diyceksiniz geçen sene takımı sırtlıyan fitch ligin ilk haftasında geldi biz tek fitchle fenere 2 play off maçındada son anlarda teslim olduk şimdi kaç tane fitch alacak paramız var ona bakın bir sakin olun.
Arda cok dogru bir yere temas etmis..Aslında herkes de az bucuk bunun farkında ama bu telasın altında yatan biraz da takıma olan guvensizlik..Banvit Chris Hill'i almıs,M.Perry kalmıssa iyi bir ikili olurlar.Ligde iki 3lü grubun mucedelesini bekliyorum.Efes-Fbulker-Telekom ve Bjk-Banvit-Gs kendi aralarındaki cekisme zevkli olacak gozukuyor.
Kaptan Burak kalıyor bildigim kadarıyla..Muhtemel kadro: Mithat,Cuneyt,Murat,Tufan,Erdem,Burak,
Cemal,Fatih + 4 yabancı oyuncu ( 1-2/3/4/5 numaralara )

pek bi alakası yok ama sözleşme imzalanan adam siyahi bi oyuncu mu :D
ülke olarak bu tip oyuncular bize daha bi sempatik geliyo o bkmdan yanlış anlamayın :D

Yaz Liginden beklenti nedir ki ? Zaten iyi olanları Nba takımları kapıyorlar.Orta Sınıf oyuncular kalıyor açıkta.Böyle olunca seçilecek alternatif kalmıyor çünkü herkes bu pastadan pay almak istiyor.
Eee o zaman ya Nba'den alacaz ya da biraz daha paraya kıyıp üst düzey Avrupa'daki Amerikalılardan alacaz.

Ne gerek vardı ki bu kadar tepki göstermeye.Alın işte yapılıyor transferler.Ayrıca Murat hocanın tavrının değişmesini de ben anlamadım.Ulaşmak isteyen oldu da hoca mı takmadı?
Bu konuya hakim 2-3 insandan biri Ünsal abi.Israrla yazıyor sakin olun,yan gelip yatılmıyor diye.Sezonun başlamasına 2 aydan fazla varken bu sezon için umudum bitti yazmayalım,komik duruyor.
Transferler yapılsın,beklediğimizin altında bir takım ortaya çıkarsa o zaman asıp kesilir Murat hoca.Ama şu anlık suni gündem yaratmanın manası yok.

Onur UNCU' Alıntı:
Ne gerek vardı ki bu kadar tepki göstermeye.Alın işte yapılıyor transferler.Ayrıca Murat hocanın tavrının değişmesini de ben anlamadım.Ulaşmak isteyen oldu da hoca mı takmadı?
Bu konuya hakim 2-3 insandan biri Ünsal abi.Israrla yazıyor sakin olun,yan gelip yatılmıyor diye.Sezonun başlamasına 2 aydan fazla varken bu sezon için umudum bitti yazmayalım,komik duruyor.
Transferler yapılsın,beklediğimizin altında bir takım ortaya çıkarsa o zaman asıp kesilir Murat hoca.Ama şu anlık suni gündem yaratmanın manası yok.
Onur sende dün geceden sonra 180 derece döndün be kardeşim.Hadi 90 olsun. :D

Ayrıca Barkley olduğunu düşünmüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...