2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim ruhsuz dıyısım slomon la kalite olara veya mrsıc denk tutmuyorum karıyer vede yas olrak ama onlardakı kazanma hırsı azmi mitcell da varmıydı sole son macı tv den seyretmek zorunda kaldım bızım turkler aslan gıbı savasır ken mitcell umursuzca tırnak yıyodu ayrıfa fitcle mitcell ayırda edecek kadar zekiyim ....

Re: 2007-2008 Transfer Sezonu.

Kerem tunçeri bir zamanla gerçek galatasaraylıydı ama iki sene önce bjk maçında ona edilen hakaret ve küfürler sonucu ben bunları haketmiyorum ben bu klubun bağrından yetiştim ama şimdi bjk de oynuyorum ve bjk oyuncusuyum ne yapayım çıkıp oynamayayım mı diye isyan etmişti onu hatırladım galiba ona hakısızlık yaptık gibi geliyor

bence eğer araştırıp bulamıyorsan mitchelli gönderip,bildiğin her ne kadar savunma zaafı olsada süper skorer MALİK DİXONI GETİRİN...tamam belki savunma yapmıyo,belki kendine oynuyo.ama hem seyircinin kombine almasını sağlarsın.hemde süper skorer...MALİK DİXON GELSİN DERİM BEN...ayrıca malik ilede gayet ii finale çıkabiliriz.

Re:

Ersin Çelik' Alıntı:
bence eğer araştırıp bulamıyorsan mitchelli gönderip,bildiğin her ne kadar savunma zaafı olsada süper skorer MALİK DİXONI GETİRİN...tamam belki savunma yapmıyo,belki kendine oynuyo.ama hem seyircinin kombine almasını sağlarsın.hemde süper skorer...MALİK DİXON GELSİN DERİM BEN...ayrıca malik ilede gayet ii finale çıkabiliriz.
Şimdi düşündümde geçen sezon takımda malik olsaydı belki fenerbahçe.ülkerle oynadığımız final serisi çok farklı bi şekilde sonuçlanacaktı...

Gokcenin takımdaki ruhsuzluk ya da hava sorununda gecen sene ki oyuncu tercihlerinin de etkisi vardı agresif sert oyuncularımız yoktu bu yıl 1 kisi kazandık Erdem T. bu konuda takıma katkı saglar bence ısrarlı ve sert oyunuyla..
Mitchell'ı gs formasıyla gorursem yıkılırım uzuntumden:)
Gokce sen bilirsin??Mithat Demirel ne oldu takımda kaldı mı sozlesmesi suruyor bildigim kadarıyla ama..Yaz liginden gelecek oyuncuyla sampiyonluk zor demisin katılıyorum sayılır ama yine de istisnaları vardır.Nba-D liginden gelecek oyuncular icinde benzer gorusteyim.Tabi Roger Powell , Dijon Thompson ,.. gibi nba patentlileri ikna edebilirseniz baska..Yine de avrupa gormemis oyuncu risktir.
İsmet ve Altay'ı kiraya versek daha dogru olur bence.
Yabancıları 2 - 3 - 4 - 5 numaralara alırdım.Bir oneri madem paramız varmıs :) Panionios'taki K.Winston alınsın :)

Ben de tam soracaktım,benden önce sormuşlar.Mithat Demirel ne oldu?Ben bir yıllık sözleşmesi var diye biliyordum.Haliyle sözleşmesi dolmuştur.Recep Şen,bir açıklama yapmıştı,geçtiğimiz günlerde.O açıklamasında kadroda bulunan basketbolcularımızı saymıştı,onların içinde Mithat yoktu.Ama burada bir yerde biri demişti,Mithat kaldı diye.Acaba +1 opsiyon var mıydı sözleşmesinde? Onu kullanacak mıyız?Mithat gibi tecrübeli biriyle çalışmak hayırlı olur bizim için.

Timur Saglam' Alıntı:
Gokcenin takımdaki ruhsuzluk ya da hava sorununda gecen sene ki oyuncu tercihlerinin de etkisi vardı agresif sert oyuncularımız yoktu bu yıl 1 kisi kazandık Erdem T. bu konuda takıma katkı saglar bence ısrarlı ve sert oyunuyla..
Mitchell'ı gs formasıyla gorursem yıkılırım uzuntumden:)
Gokce sen bilirsin??Mithat Demirel ne oldu takımda kaldı mı sozlesmesi suruyor bildigim kadarıyla ama..Yaz liginden gelecek oyuncuyla sampiyonluk zor demisin katılıyorum sayılır ama yine de istisnaları vardır.Nba-D liginden gelecek oyuncular icinde benzer gorusteyim.Tabi Roger Powell , Dijon Thompson ,.. gibi nba patentlileri ikna edebilirseniz baska..Yine de avrupa gormemis oyuncu risktir.
İsmet ve Altay'ı kiraya versek daha dogru olur bence.
Yabancıları 2 - 3 - 4 - 5 numaralara alırdım.Bir oneri madem paramız varmıs :) Panionios'taki K.Winston alınsın :)
Mitchell ın avrupa da ilk senesiydi ve zorlu maçlarda hep sınıfta kalsa da bir sene daha sabredilebilr çünkü lsu da çok başarılı maçlar çıkarttı.
Roger powell italya nın teramo takımına transfer oldu
kennedy winston panathinaikos transfer oldu
dijon thompson da alba berlin le anlaştı
iyi oyuncuların hepsi bir takımla anlaşıyor elimizi çabuk tutmalıyız yoksa piyasa da iyi oyuncu kalmayacak

Dijon Thompson Alba Berlinle anlasmıs.Alba Panioniosdan Dragan dojcini de almıs.
Roger Powell teramoya gitmis.
Bu yonetim gercekten beceriksiz.. Recep Sen Murat Ozyer ikilisine kaldıysak bu is yatar ulker bugune kadar yabancı secimlerinde genelde sınıfta kalmıstır hatta bunu kendileri de kabul edip bir sezon sırf litvanyalı doldurmuslardı,Turklere ters geliyorlar bu saye de efesi durdururuz diye dusunmuslerdir :)
D.Brown McGowan Mitchell Graves Fitch Holman 6 da 0 cektik.Fitch iyi olsaydı takımda kalırdı yetenek diye ayırmayın toplamda oyuncuyu degerlendirin.İclerinde en stabil oyuncu Graves'ti.
Yani takımın scout yetenegine inancım yok.Ustelik iyi oyuncu sayısı cok azaldı piyasada (avrupa deneyimli) abdden piyango cekecegiz.Piyangoyu kim cekecek Murat didin olsa tamam , Murat Ozyer - Recep Sen cekerse , bos cekeriz..

Timur abi Mithat'ın kontratı vardı.Ama en son 1.5 ay 2 ay önce konuşmuştum kalmasının az bir ihtimal olduğunu söylemişti.Açıkcası şuan ne durumda bilmiyorum.Ayrıca Dixon'ın büyüklüğünü,hırsını burada bir kez daha konuşulması hoş.Eyy Murat hocam getir şu Dixon'ı...

murat hoca ilk geldiği gün itibariyle dixonın oyun yapısı olarak takım oyununu yerine bireysel oynadığını varsayarak takımda kalmasına pekde sıcak bakmamıştı
bu saaten sonra da düşüneceğini sanmıyorm :)
gerçi fitch sanki çok takım oyunu oynuyo orası farklı bi konu tabi :D

Re:

sinansysl' Alıntı:
murat hoca ilk geldiği gün itibariyle dixonın oyun yapısı olarak takım oyununu yerine bireysel oynadığını varsayarak takımda kalmasına pekde sıcak bakmamıştı
bu saaten sonra da düşüneceğini sanmıyorm :)
gerçi fitch sanki çok takım oyunu oynuyo orası farklı bi konu tabi :D
o zaman marc.dickel gibi her maç 10 asist yapan birini bulsun...

Re:

Burak Barut' Alıntı:
Valla ben Pazartesiye kadar umudum devam edecek ondan sonra iyice kırılacak.
aynı şekilde bu yaz büyük bir beklentiye soktular bizi rakiplerimiz bir bir hedefleri doğrultusunda oyuncular getirirken biz sadece 2 tane orta sınıf yerli oyuncu getirdik.Oysa bu yıl hedef finaldi geçen sezon f.ülker'e kaybettiğimiz maçları bu sezon telafi edecektik ve şampiyonluğa oynayacaktık .Transferlerin gecikmesi murat hoca'nın bir transfer politikası olabilir ama taraftarı hiçmi düşünmüyorlar rakipler aldığı oyuncularla taraftarına umut aşılarken bizim antrenörümüz hala transferde sessiz kalarak bizleri büyük bir umutsuzluğa soktu.Diyelim ki yarın 4 tane yıldız geldi ama yine benim bu sözlerim geçerlidir.Murat Hoca'nın her zaman arkasındayız ve Hepimiz takımımızın diğer klüblerin yanında ezilmemesini istiyoruz.Ama transferi bu kadar geciktirerek taraftarı umutsuzluğa sokmak murat hocaya yakışmadı bizleride düşünmeleri lazım dı.

Ya arkadaşlar murat hocayla alakası yok artık transferlerini zaten çoğuyla öngörüşme yapıldı artık top nur germen ve basket şubesinde adam ne yapsın cebinden mi yapsın transferleri?

Fatih Horzum' Alıntı:
Ya arkadaşlar murat hocayla alakası yok artık transferlerini zaten çoğuyla öngörüşme yapıldı artık top nur germen ve basket şubesinde adam ne yapsın cebinden mi yapsın transferleri?
bu takıma yapılacak transferlerin kararını nur germen mi veriyor murat.özyer'mi ?

Valla artik yavas yavas transfere baslasalar guzel olacak cunku taraftar endiselenmeye basladi
murat hoca buyuk ihtimal free agent larn bitmesini bekliyor NBA patentli oyuncular icin

Re:

Volkan Ozger' Alıntı:
bak guzel kardesım millet transferi bitirdi kac yabancı aldın işeyarayacakruhsuz mitcell hala takımda 1 aylık brown bile gs - fb macının onemını anlamısken mitcell beyın dunya umrunda degildi 6.5$ varsa iyi oyuncunun parasını verir alırsın fazla beklemessın demek ki bu kadar para yok bunun daha mantıklı 1 acıklması futbolda vardı catır catır aldık beklemedik bence basket subesının dekı bu paranın 1 kısmı futbola yonlenmis durumdadır ben bu yonetımmın lafına ınanmam ınansam sozlesmesin yenilenen lucescu aynı sezon sonu gıtmez fatih terimle geldim onla gıdıcem diyen baskan hala baskanlık yapmaz vede malumunuz gerets ile sezon ortasında dewam edıcez dıyıp sozlesme yenıleyıp sezon sonu gorevıne son verildi vede hala 6.5$ var deniliyosa transfer yapılırdı benim kendi fikrimdir sen bence 1 daha düsün ben murat hoca laf etmedım para murat hocanın cebınde olsa ona laf ederdım oke İYİ OKU :D !!!
Merak etme cevap yazdığımda da iyice okumuştum yazını. Yazında karşı çıktığım nokta Murat hocaya karşı alaycı bir yazı yazmış olmandı. Bunu söylemeye çalıştım. Sadece sen değil buradaki herkes Murat hocayı seviyordur. Bundan bir şüphem yok ama transferler biraz gecikti diye de Murat hocayı suçlamak anlamsız. Yukarıda yazdığın herşeye katılıyorum. Bizim yönetim zaten doğru düzgün bir yönetim değil. Her yıl türlü sorunlar çıkmıştır ortaya. Bu yıl da basketbolda belirtilen bütçeye rağmen transfer yapılmamasında da belki yönetimin parmağı vardır ama Murat hocanın hiçbir suçu yoktur. Söylemeye çalıştığım birşey de bu. Murat hoca Amerikaya gitti ve orada takımımıza fayda sağlayacak oyuncuları bulmaya çalışıyor. Yan gelip yatmıyor yani orada. Bizim de transferler biraz gecikmiş olsa dahi sabır göstermemiz gerekiyor. Murat hocaya karşı da biraz daha anlayışlı olmamız gerekiyor. Sana bunu söylemeye çalıştım. Onun haricinde yönetimin basketbol şubesindeki parayı başka yerlere kullanıyor olabildiğini söylemen doğru olabilir. Elimizdeki bütçe az bir bütçe değil sonuçta. Gerekli transferler yapılabilirdi. Ama bazen ince eleyip sık dokumak daha yararlı olur. Bunu da lig başlayınca göreceğiz.

Emre Özdoğan' Alıntı:
kardesım murat hoca ile dalga gecmıyorum yıne diyorummurat hocanın cebınde olsa o para o yapmıyosa lafım ona ama para onda degil yonetımde demmek ki lafım yönetime murat hoca cebinden adam getırıcek hali olmadıgına göre tranferi yapacak kısı kurum gs yonetimi lafın onlara

Re: Re:

Emre Özdoğan' Alıntı:
Yan gelip yatmıyor yani orada.

Geçen seneki İzmir'de ki turnuva gibiyse korkmaya başlamalı :?
Tüm maçları izleyip sadece ve sadece Cemal'ı alan ben değildim.Serhat'ı bırakan gene ben değildim.
6.5 milyon euro basket takımı için hiç de az bir bütçe değil.Bu yüzdendir ki Yaz Ligi muhabbetleri boş geliyor bana.Eğer o kadar paramız varsa gidip lig falan beklemeyip alıp gelecez.Bjk-Telekom-Ant.Buyuk Sehir. Yaz ligi falan mı beklediler?
İşte o yüzden Murat Hoca kendi eğitimi için mi oyuncu bulmak için mi gittiğini anlayamıyorum.
O yuzden de Yan gelip yatıp yatmadığını bilemiyoruz. Geçen seneki deneyimlere bakılırsa malesef yatıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...