2007-2008 yılının en iyi taraftarı

Bu sezonun en iyi taraftarı

• Kullanılan toplam oy
    55
bir önceki sezon için sorulsaydı bu soru, kesinlikle Galatasaray derdim. Ahmet cömert'te, salonu rakibe dar ettik her maç. ama bu sene öyle değil. Sezar'ın hakkı Sezara.. Karşıkayaka taraftarı salonda her zaman ilk ikiye oynar. bu sene biz yokuz, bence Karşıyaka.

Bence karşıyaka istediği zaman salonu dolduruyor. 3 büyüklere oynarken veya efes yada telekom gelince ama telekomun belli seyirci kitlesi oluşmuş durumda bence

mustafa_güler' Alıntı:
Bence karşıyaka istediği zaman salonu dolduruyor. 3 büyüklere oynarken veya efes yada telekom gelince ama telekomun belli seyirci kitlesi oluşmuş durumda bence
Telekom'un seyircisiyle, Karşıyak'nın taraftarını bir tutmak yanlış olur. Karşıyaka'da genci, yaşlısı hiç durmadan bağırıyor, maç bitimine kadar.

Ben diğerlerine verdim.Yani Antalya Büyük Şehir Belediye'ye.
Bir maçını izleyin demek istediğimi anlarsanız.

Aslında Türk Telekom taraftarı da düşünülebilir,A.Güçlüler de geliyor artık ama oyum Karşıyaka Çarşı'ya.

Bize gelince,belli maçlar dışında maalesef GS futbol kulübü olarak kalıyoruz...

Burak Barut' Alıntı:
Ben diğerlerine verdim.Yani Antalya Büyük Şehir Belediye'ye.
Bir maçını izleyin demek istediğimi anlarsanız.
ant.bşb. seyircisi maçı yaşıyo adeta.ben banvit seyircisine çok benzetiyorum.coşkun her maç coşuyo coşturuyo.
:muhaha
ayrıca büyük maçlara antalyasporun taraftarlarıda geliyo.

Yaşamaktan öte çoçuklar, hanımlar, aileler herkes maçta rahatlıkla küfür olmadan maçı izliyorlar.Bu senede hiç ceza almadılar bildiğim kadarıyla ee daha ne olsun ki.

Elbette Galatasaray taraftarı.Karşıyakalılar çirkeflikten başka birşey yapmıyorlar.Federasyon ceza vermediği içinde sürekli aynı hareketleri tekrarlıyorlar.Orada bize karşı yapılanları hepimiz hatırlıyoruz.

banvit ve antalya lılar her maçda doldurdular salonlarını gerçekden sadece basketbol izlemek için gelen insalar vardı benim oyum onlara

bize gelnce bizde gerçekden önemli gelişmeler var mesela kemikleşmiş bi seyirci var 700 1000 arası her durumda oradalar yalnız benim geçen seneki gittiğim maçlarda şikyetim basket maçında bile yönetim futbolcu tarftar şampiyonsun galatasaray diye bağıran bi grup vardı basketol maçında olduğumuzun farkında olmayan inşallah hangi salonda oynarsak oynayalımbasketbol kültürümüz oturursa gerçekden galatasary tarfatarı her zaman farkını hissettirecekdir.

Ben de kişi olarak sandım oylamayı :)

Karşıyaka taraftarı güzeldi bu sene.

Bizden ise Cengiz Yavuz'u çok beğenirim. ;)

ben Galatasaray Cafe Crown ı oylayanları anlamıyorum.ulebde taraftar açısında sondan 2 deydik nasıl olurda en iyi taraftar oluruz

mustafa_güler' Alıntı:
[quote="Berkay Bindal":1w6ukk93]Sevmesemde, nefret etsemde Karşıyaka seyircisi. Telekom seyircisi ise Ankaragücü taraftarı ve bedava bilete geliyolar...
1 milyon alsa ne olcak bedava gelse ne olcak. Önemli olan gelip takımını desteklemesi.[/quote:1w6ukk93]
nasıl bedava girse ne olacak!!!kulübüne ekonomik katkıyı taraftar yapmayacakta kim yapacak.