2007 Beko All Star Oylaması Başladı

Yerliler

Tutku Açık
İbrahim Kutluay
Haluk Yıldırım
Kerem Gönlüm
Fatih Solak

Coach:Murat Didin

Yabancılar

Darrel Mitchell
Gerald Fitch
Marcus Slaugter
Marcus Haislip
Erwin Dudley

Coach:Murat Özyer

Kadrolar Gerçekten Mükemmel Eminim Süper Basketbol Keyfi Olacaktır Ama Şunu Merak Ediyorum Hngi Kanal Bu Basketbol Şölenini Bizlere Sunacak Eminim İyi Reyting Alacaktır Smaç Yarışmasını Merak Ediyorum İyi Seyirler...

arkadaşlar ben oy kullandım.şimdi oylara nasıl bakacam.oylayına tıklayınca daha önce oy kullandınız diyo oyları göster mi ?kim önde yardımcı olursanız..

şu anki oylara göre 5leri söylüyorum

Yerliler Karması

Tutku Açık
Barış Güney
Haluk Yıldırım
Kerem Gönlüm
Fatih Solak

Yabancılar Karması

Darrell Mitchell
Gerald Fitch
Jan Jagla
Marcus Haislip
Erwin Dudley

Basin mensuplari ve TBF de karar veriyor kimin katilcagina. Green olmazsa olmaz bence. Mitchell olmasa da olur. Fitch ve Fatih yeter bizim takimdan.

Yerliler Karması

Mithat Demirel
Tufan Ersöz
Haluk Yıldırım
Burak Sezgin
Fatih Solak

Yabancılar Karması

Darrell Mitchell
Gerald Fitch
Jan Jagla
Marcus Haislip
Erwin Dudley

bu şekilde verdim oylarımı...

Can Kırımlıoğlu' Alıntı:
Yerliler Karması

Mithat Demirel
Tufan Ersöz
Haluk Yıldırım
Burak Sezgin
Fatih Solak

Yabancılar Karması

Darrell Mitchell
Gerald Fitch
Jan Jagla
Jerral Holman
Erwin Dudley

bu şekilde verdim oylarımı...

holman konusunda ciddi misin?

yerliler karması yabancılar karması

cüneyt erden darrel mitchell
tufan ersöz gerald fitch
haluk yıldırım jan jagla
burak sezgin marcus haislip
fatih solak erwin dudley

antrenör:N.Murat Özyer

bende oylarımı bu şekilde verdim... :atki

Fatih Hısım' Alıntı:
Basin mensuplari ve TBF de karar veriyor kimin katilcagina. Green olmazsa olmaz bence. Mitchell olmasa da olur. Fitch ve Fatih yeter bizim takimdan.
Sen ne yapmak istiyorsun arkadaşım???
isteyen istedğine oy verir ayrıca basın karar vermiyor onlarda oy kullanıyor!!!
en çok oy alan takımdan 5 kişi katılacak kural bu!!!!
mitchell,holman kötüde ıra clark,semih,oğuz,h.demirel çokmu iyi???
biz takımımızı havya sokmaya çalışıyoruz!!!

Allstar in takimimizla hic bir alakasi yok. basketbolsever olarak adam gibi allstar görmek istiyoruz. semih hakan demirele oy vermek ne kadar felaket ise Mithat Demirel ve Burak Sezgine de vermek aynisidir. onlar yapiyor diye biz de yapalim bence cok cocukca bir davranis. Galatasarayin basketbola saygis olan bir taraftar kitlesi oldugunu göstermeliyiz.

Fatih Hısım' Alıntı:
Allstar in takimimizla hic bir alakasi yok. basketbolsever olarak adam gibi allstar görmek istiyoruz. semih hakan demirele oy vermek ne kadar felaket ise Mithat Demirel ve Burak Sezgine de vermek aynisidir. onlar yapiyor diye biz de yapalim bence cok cocukca bir davranis. Galatasarayin basketbola saygis olan bir taraftar kitlesi oldugunu göstermeliyiz.
sen böyle düşünüyorsun bende GS forması giyen bir oyuncunun taraftar desteğinin her zaman yanında olduğunu görmesini ve kendini farklı hissederek motive etmeye çalışıyorum.
ayrıca sende bende baskebol uleması değiliz.
sen H.Demireli beğenirsin bende M.Demireli kafamda bunun bir açıklamasıda var elbet.
sonuçta senin gib düşünenler yüzünden B.Sezgin,holman,mithat seçilemiyor çok daha kaliteli olan ıraclark,h.demirel,vb seçiliyor
peki neden yanlış bilgi veriyorsun insanlara gazetecilermi ve tbf mi seçiyor?
yoksa onlarda oymu veriyor!!!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
sen böyle düşünüyorsun bende GS forması giyen bir oyuncunun taraftar desteğinin her zaman yanında olduğunu görmesini ve kendini farklı hissederek motive etmeye çalışıyorum.
ayrıca sende bende baskebol uleması değiliz.
sen H.Demireli beğenirsin bende M.Demireli kafamda bunun bir açıklamasıda var elbet.
sonuçta senin gib düşünenler yüzünden B.Sezgin,holman,mithat seçilemiyor çok daha kaliteli olan ıraclark,h.demirel,vb seçiliyor
peki neden yanlış bilgi veriyorsun insanlara gazetecilermi ve tbf mi seçiyor?
yoksa onlarda oymu veriyor!!!
peki taraftar sayısı az yada etkisiz takımlardaki üst düzey ve bunu hakeden oyucuların günahı ne herkes kendi oyuncusuna oy verirse all-star organizasyonu yapmanın anlamı nne gs-fener maçı ayarlanır aralarında oynarlar.
eğer onlarda seçilmek istiyorlarsa taraftar kontenjanından faydalanmaya çalışmasınlar.Sahada güzel oyun sergileyip herkesin takdirini alıp öyle seçilsin fihct gibi fatih gibi haislip gibi.bizde oy verirken takımı değil hakeden oyuncuları düşünelim

Çağrı Çankaya' Alıntı:
peki taraftar sayısı az yada etkisiz takımlardaki üst düzey ve bunu hakeden oyucuların günahı ne herkes kendi oyuncusuna oy verirse all-star organizasyonu yapmanın anlamı nne gs-fener maçı ayarlanır aralarında oynarlar.
eğer onlarda seçilmek istiyorlarsa taraftar kontenjanından faydalanmaya çalışmasınlar.Sahada güzel oyun sergileyip herkesin takdirini alıp öyle seçilsin fihct gibi fatih gibi haislip gibi.bizde oy verirken takımı değil hakeden oyuncuları düşünelim
ben takımımın oyuncularına destek olmayı daha anlamlı buluyorum...

Fatih Hısım' Alıntı:

ama en azından semihle hakanı izliyiceğimize fatihle burak ı izliyelim ;)

Fatih Hısım' Alıntı:

bu arada neyin peşindesin??ülkersporun oyuncularının yarısını o gün sahada görmek büyüklük mü
yoksa fedakarlık yapıp oyuncularımızı all star yapmak mı
bırak bu işleri dostum
basketbol kazanmasın Galatasaray kazansın

Erkan Gezen' Alıntı:
bu arada neyin peşindesin??ülkersporun oyuncularının yarısını o gün sahada görmek büyüklük mü
yoksa fedakarlık yapıp oyuncularımızı all star yapmak mı
bırak bu işleri dostum
basketbol kazanmasın Galatasaray kazansın
galatasaray'da kazansın baskette!!!