2008-2009 Küçük Bayanlar Şampiyonası-Adana

Bu arada yazılarıyla bizi bu turnuvanın heyecanına ortak eden Arda Öztürk'e de teşekkür ederiz.

Hergün, Arda'nın yazıları uzuyor, yarın neler yazacak merak ediyorum.

Teşekkürler herkese :) .Umarım bugün girdiğimde kupanın haberini verebilirim.

Ben taraftar konusunda herkese ulaşmaya çalışıyorum ama kimse geri dönmüyor o canımı sıktı biraz.

Haydi kızlar. Bazılarıının ilgisi ve bilgisi olmasa dahi takipteyiz.
Yasemeni de ilk sizin yaşlarınızda izlemiştik. Bir gün daha da iyi yerlere gelirsiniz umarım.

Bugün saat 18:00 da şampiyonluk kupası bizim ellerimizde kalkacak.O kupa İstanbula gelecek.Terimizin son damlasına kadar mücadelemizi vereceğiz.Armanın büyüklüğünün farkında ve bilincindeyiz galatasaraylı gibi mücadele edeceğiz,Galatasara gibi oynıyacağız.
Dualarınız bizimle olsun.

Galatasaray Küçük bayan basketbol takımı.

Ece Nur Yurdakul
İdil Türk
Gamze Sena Dülegöz
Merve Meral
Rukiye Yücel
Gizem Süer
Pınar Karaçayır
Nurcan Başaran
Dilara Ünlü
Büşra Samsun
Melis Gün
SENA KILIÇ

Bu iletiyi,Arda Abi'nin yazdığı son iletiyi kocaman yürekli miniklerimiz kendileri yazmışlar,haberim yoktu işin gerçeği.

Dualarımız sizinle,emin olun. Şampiyonluğa inanıyoruz. Altyapıya verilen değerin düşük olduğu ülkemizde sizin gibi Altın Kızlarımız basketbolumuzu daha da üst seviyeye çekecek kişiler.

Bu noktada görebildiğim kadarıyla siz zaten şimdiden Galatasaraylılık bilincini elde etmişsiniz. İleride iyi bir oyuncu olduğunuzda da bu bilinci kaybetmemeniz ümidi ile, inanıyorum ben zaten kaybetmeyeceğinize de. Bu taraftar Işılları da gördü Nevriyeleri de.

Nevriye gibi iğrendirici bir mahluk olmakla Işıl gibi tapılası birisi olmak arasında ince bir çizgi var,aman dikkat.

Bu noktada doğru yolu bulacağınıza dair en ufak bir şüphe yok içimizde.

Dünkü Ankara'da yaptığımız tartışmaya da göndermede bulunarak,varsın kupa olmasın da pırıl pırıl aslanlarımız olsun. Kupa da işin tuzu biberi olsun olursa.

Haydi kızlar,rastgele!!!

Alperen turnuvanın özertini yapmış yukarıda.
Varsın kupalar şampiyonluklar olmasında pırıl pırıl aslanlarımız olsun...

x1pqp5nogpwaa6mppjyfaj6.jpg

Fotoğrafların yenilenme vakti gelmedi mi ?
:)

Bizler de size inanıyoruz, güveniyoruz...

Giydiğiniz formanın değerini bildiğinize göre kupanın ellerinizde yükseleceğine dair en ufak bir şüphem yok.

Galatasaray müzesine bir kupa daha kazandıracak olmanın verdiği sorumluluğunun bilincinde olan kızlarımıza yürekten başarılar...

Üstteki resimden beş kişi TBBL'deki takımların kadrosunda yer alıyor şu anda. Üstelik, bayan basketbolumuzun eridiği kara dönem.

4-5 yıl içinde sizin de bu şampiyonada çektirdiğiniz resme bakıp, böyle cümleler kurarız umarım.

Şampiyon olmanız pastanın üstündeki krema olur. Siz böyle mücadele ettikçe, arması için oynadığınız için kulübün değerlerini özümsedikçe az sayıda da olsak bizler sizin takipçiniz olacağız.

Bu sene, bir türlü küçük takım maçına gidemedim, bu yüzden de çok üzgünüm kendi adıma.

16-17 İlk periyodu önde tamamladık şuan salonda Botaşın inanılmaz destegi var ancak kızlarımız iyi dayanıyor inşallah kupa yükselecek ellerimizde

Ne yazikki kaybettik fakat herşey cok dengeli başlamıştı özellikle ilk yarının sonunda 8 9 sayı fark acmıstık ama 3 periyot taraftarın destegini alan Botaş fırtına gibi girdi genede kızlarımız pes etmedi son dakikalara kadar ancak 59-53 yenildik saglık olsun gönlümüzün Şampiyonları onlar

Yanlız Nurcan'a ayrı parantez açmak istiyorum gercekden cok gelecek vaad ediyor.Hem baskıyı cok iyi kaldırdı hemde sanki 15 20 yıllık tecrübesi varmış gibi takımı topladı kacan sutları iyi takip edip tamamladı üstünde durulması gereken bi kız

Mactan fotoları ilerleyen saatlerde koyacam ;)

Kızlarımızda bu inanç varken ilerleyen zaman dilimi içerisinde yarım kalan işi bitirirler.

Bu heyecanı yaşamamızda emeği geçen herkese teşekkürler.