2008-2009 Sezonunda Ayhan Şahenkteyiz

Ayhan Sahenk de oynamak , Sarıyer de oturduğum icin en cok bana yaradı . Bu sezonda Ayhan Sahenk de yatıp Ayhan Sahenk de kalkacağım

Metro açılıyor ayazağaya kadar 2008'in sonlarına doğru, metro durağından salona bi de mekik servis açarlarsa süper olur.

taksimden 15 - 20 dakikada gidebiliriz salona herhalde..

Keşke Abdi İpekçi'de oynansa . K.çekmece' den bir otobüs veya bir trenle salonun ordasın. dün asist programında da konuşuldu.murat murathanoğlu ile ismet badem öyle birşey duyduklarını ve bu sene galatasaray'ın abdi ipekçi'de oynayabaileceğini söylediler..benim için çok daha iyi olur ama takım için kötü olacağı kesin..zaten az kişi geliyor..hiç olmazsa ayhan şahenk küçük olduğu için ambians fazla oluyor.

ayhan şahenkin arkasına metro istasyonu yapılıyor. bitiş tarihini öğrenince yazarım. bitince çok rahat olacak
mesela aynı gün hem basket hem futbol maçı var. hiç dert etmiyorsun. örnek basket 4de başladı, 6 gibi bitti, metroya atlıyorsun 10 dk sonra mecidiyeköyde Ali Sami Yen in önündesin.

Can Akogul' Alıntı:
ayhan şahenkin arkasına metro istasyonu yapılıyor. bitiş tarihini öğrenince yazarım. bitince çok rahat olacak
mesela aynı gün hem basket hem futbol maçı var. hiç dert etmiyorsun. örnek basket 4de başladı, 6 gibi bitti, metroya atlıyorsun 10 dk sonra mecidiyeköyde Ali Sami Yen in önündesin.

Hedeflenen acilis tarihi 2009 basi ama bir sitede Kadir Topbas`in 29 Ekim`e yetistirmek istiyoruz aciklamasini okudum.

Efes Pilsen yöneticileri yeni sezon öncesi Beko Basketbol Ligi maçlarını oynayacağı salon için radikal bir karar aldı.

Yeni sezona birçok yenilikle birlikte giren Efes Pilsen, Beko Basketbol Ligi maçlarını Ayhan Şahenk'te oynamaya karar verdi. Euroleague maçlarını Abdi İpekçi'de oynamaya devam edecek olan Lacivert - Beyazlılar Türkiye Ligi'nde karşılaşmalarını Ayhan Şahenk'te yapılmasını planladı. Şehrin merkezi Maslak'ta olması ve insanların rahatlıkla gidip gelmesi nedeniyle bu seçimin yapıldığı belirtilirken Abdi İpekçi'de boş tribünler önünde oynamanın görüntüsü üzerine böyle bir uygulamaya gidildiği belirtildi. Panathinaikos ile oynanan hazırlık maçıyla bu kararını başlatan Efes Pilsen seyircilerinden Maslak'ta oynanan maçlarda kendilerini yalnız bırakmamasını istedi.

Bu arada geçen sezon bu salonu kullanan Galatasaray Cafe Crown'un Abdi İpekçi'de maçlarını yapacağı belirtildi.

Kaynak:Basket dergisi

Ayhan Şahenk allahın dağında. İpekçi İStanbul'un en merkezi yerinde. Efes Pilsen, Galatasaray yöneticileri akılsız bizler çok akıllıyız. !

Hüseyin Karaçil' Alıntı:
Efes Pilsen yöneticileri yeni sezon öncesi Beko Basketbol Ligi maçlarını oynayacağı salon için radikal bir karar aldı.

Yeni sezona birçok yenilikle birlikte giren Efes Pilsen, Beko Basketbol Ligi maçlarını Ayhan Şahenk'te oynamaya karar verdi. Euroleague maçlarını Abdi İpekçi'de oynamaya devam edecek olan Lacivert - Beyazlılar Türkiye Ligi'nde karşılaşmalarını Ayhan Şahenk'te yapılmasını planladı. Şehrin merkezi Maslak'ta olması ve insanların rahatlıkla gidip gelmesi nedeniyle bu seçimin yapıldığı belirtilirken Abdi İpekçi'de boş tribünler önünde oynamanın görüntüsü üzerine böyle bir uygulamaya gidildiği belirtildi. Panathinaikos ile oynanan hazırlık maçıyla bu kararını başlatan Efes Pilsen seyircilerinden Maslak'ta oynanan maçlarda kendilerini yalnız bırakmamasını istedi.

Kaynak:Basket dergisi

Altı çizili bölümü birisi bana açıklayabilir mi :?
Abdi İpekçi dolar mı diye düşünüyorum sanırım dolar ancak bu takıma bağlılıktan değil maçları çoğu kişi tvden izleyemeyeceğinden bence.

Ne diyor yahu bu yazıda Galatasaray Abdi İpekçi'de oynayacakmış.. ben kombinemi neye göre aldım peki. Nereden biliyorlarmış Abdi İpekçi olduğunu? Basket Dergisi araştırmadan etmeden sallayarak yazmış..

Arslan'da ''Ayhan Şahenk'' dedi
TURKBASKET- Darüşşafaka Cooper Tires'ın sahası olan Ayhan Şahenk Spor Salonu'na Efes Pilsen'in ardından Galatasaray Cafe Crown'un da Beko Basketbol Lig maçları için tercih edeceği öğrenildi. Efes'in Euroleague karşılaşmalarını ise Abdi İpekçi Spor Salonu'nda oynayacağı ileri sürülürken, Galatasaray Cafe Crown'un Eurocup maçlarını da Ayhan Şahenk Spor Salonu'nda yapacağı bildirildi.

Anadolu Grubu'ndan destek alan Darüşşafaka Cooper Tires'ın da maçlarını Ayhan Şahenk Spor Salonu'nda oynaması Maslak-Sarıyer alanındaki basketbolseverlere 3 takımı birden izleme şansı yaratacak.