2008-2009 Sezonunda Ayhan Şahenkteyiz

Kendimizi kandırmaya gerek yok Şahenkte de olsak abdi ipekçide de olsak yine en fazla(avrupa dahil) 5-6 maçımız doyurucu seyirci sayısına ulaşacak.. o Abdi İpekçide bir avuç kalmaktansa bende Ayhan Şahankte hiç deilse protokolün karşını adam gibi doldururuz hem Ayhan Şahenk in potaları bildiniz gibi dar ve bize avantaj sağlıyo hem ligde hem avrupada Abdi İpekçinin potalarına herkes alışmış özellikle fener ve Efes Pilsen belki ayrıbtı gibi ama zaten maçların skorunuda ayrıntılar belirlemiyor mu??

Eren Aydın' Alıntı:
Kendimizi kandırmaya gerek yok Şahenkte de olsak abdi ipekçide de olsak yine en fazla(avrupa dahil) 5-6 maçımız doyurucu seyirci sayısına ulaşacak.. o Abdi İpekçide bir avuç kalmaktansa bende Ayhan Şahankte hiç deilse protokolün karşını adam gibi doldururuz hem Ayhan Şahenk in potaları bildiniz gibi dar ve bize avantaj sağlıyo hem ligde hem avrupada Abdi İpekçinin potalarına herkes alışmış özellikle fener ve Efes Pilsen belki ayrıbtı gibi ama zaten maçların skorunuda ayrıntılar belirlemiyor mu??
katılmıyorum eren abi istanbula bi çok kez gelen birisi olrak bazı arkadaşlarımın sırf uzak diye ayhan şahenke gidemediklerini biliyorum ama abdi ipekçide en az 300 tarftar farkedecektir göreceksiniz ama daha belli olmaması ilginç

A.Şahenk'teki sorunlar halledilmiş gelecek sezonda A.Şahenk'teyiz, HAYIRLI OLSUN.

Abdi İpekçi'de daha fazla seyirci sayısı ortalamasına ve daha önemlisi, büyük maçlarda daha baskılı bir atmosfere sahip olabilirdik.

Neyse, hayırlı olsun...

Bana göre verilenen karar yanlıştır futbolda kombine alan bir sürü kişiye basket kombinesi hediye edilecek 3500 kişilik salonda tüm bunlar nasıl olacak halen kimse anlayabilmiş değil. Bu kadar soru işareti varken umarm birileri çıkarda açıklama zahmetinde bulunur.

Artık geçmiş olsun mu hayırlı olsun mu demek lazım bilemiyorum

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
A.Şahenk'teki sorunlar halledilmiş gelecek sezonda A.Şahenk'teyiz, HAYIRLI OLSUN.
ben A.ipekçi olsun isterdim
çünkü dediğim gibi bize A.ipekçi yakışır
ama her şartta takımı destekleyeceğiz

Onur Karakuzu' Alıntı:
[quote="Eren Aydın":141ek2b4]Kendimizi kandırmaya gerek yok Şahenkte de olsak abdi ipekçide de olsak yine en fazla(avrupa dahil) 5-6 maçımız doyurucu seyirci sayısına ulaşacak.. o Abdi İpekçide bir avuç kalmaktansa bende Ayhan Şahankte hiç deilse protokolün karşını adam gibi doldururuz hem Ayhan Şahenk in potaları bildiniz gibi dar ve bize avantaj sağlıyo hem ligde hem avrupada Abdi İpekçinin potalarına herkes alışmış özellikle fener ve Efes Pilsen belki ayrıbtı gibi ama zaten maçların skorunuda ayrıntılar belirlemiyor mu??
katılmıyorum eren abi istanbula bi çok kez gelen birisi olrak bazı arkadaşlarımın sırf uzak diye ayhan şahenke gidemediklerini biliyorum ama abdi ipekçide en az 300 tarftar farkedecektir göreceksiniz ama daha belli olmaması ilginç[/quote:141ek2b4]
Haklısın 300 taraftar fark edecek ama o 300 taraftar orda çok büyük bir fark oluşturmayacak anlatmak istediğim o biz normal sezonda oranın yarısını dolduracak sayıya ulaşsak o sayıyla Şanenk'in hepsini doldurur mühteşem bir ambians oluştururuz..Ama dersiniz her maç Abdi İpekçi kesin dolar komine alan herkes gelir o ayrı konu ama gerçekler sanki böyle gibi

Geç de olsa doğru karar verilmiş, hayırlı olsun.

Bu arada Numaralı kombinesi alanlara kombine hediyesine fazla takılmamak gerek, kulüp bir şekilde çözüm üretir ona.

Kombineler sorun olmaz. Bu sene için bu kadro için doğru karar. Ama seneye büyük kadro büyük salon olmalı.

Oğuz Uzun' Alıntı:
Hep aynı teyyare. seneye büyüyeceğiz. seneye süper kadro kuracağız. sonrası.. fıss..

Futbolla basketbolun direkt alakası olmasa da yapılacak yeni stadla diğer branşlarda da çok şey değişecektir.

Seneye gerçektende farklı olacaktır. Zira Telekom ile olan anlaşma basketbola da yansıyacaktır. Zizic'in sözleşmesi 1+1 lik olduğu söyleniyordu. Umarım Gurovic'in ki de 2 yıllıktır. Zira ikisi de seneye aramızda olmalı...

Eyüp YILDIZ' Alıntı:

Eyüp futbol kombineleri ile verilecek olan kombineler dışında kombine satışı olacak mı acaba birde toplam kaç adet yaklaşık biliyor musun hediye kombine
geriye koltuk kalıyor mu Şahenk'de

Bu kadar iyi transferler yapılmışken niye Ayhan Şahenk'te karar kılındı pek anlam veremiyorum. Abdi İpekçi'nin inşallah bu sezon tekrar doğacak olan Yenilmez Armada imajımıza daha uygun olduğunu düşünüyordum.