2008-2009 TBL Şampiyonu Efes Pilsen

Re: TBL´de Finalin Adı Fenerbahçe Ülker - Efes Pilsen

canberk işcan' Alıntı:
Bence 3-2 efes alır.Ama belli olmaz.Efesinde işi zor fenerde tribün desteğide olacak bide seri 0-0 başlayacağı için çok zor olacak.Yinede kesin keyifli maçlar izliyecez

Seride 4 maç alan şampiyon olacak.

Re: TBL´de Finalin Adı: Efes Pilsen - Fenerbahçe Ülker

evet üzüldüm ama efesli yetkililere diyorum ki: ''Korkunun ecele faydası yok!''

Ne güzel bir Fb'li olarak görüşlerini buraya yazabiliyorsun.:)

Antu.com sarmıyor değil mi?

Sizin de hakkınız ama seviyeli bir forumda yazmak.

hoşbulduk aslında yeni değilim.Yeni üye olmadım.Uzun zamandır takip ediyordum sonra üye olmaya karar verdim.Burada gerçekten de basketbol bilgisinin iyi olduğuna inandığım arkadaşlar var.Dediğim gibi seviyeli ve keyifli bir forum.

Senin de yorumların seviyeli olursa Berat,kimseden sana zarar gelmez...

Yunus bey antuda da sağlam arkadaşlar var.Antu da önemli bir forum.Konumuz antu değil neyse onu tartışmayalım şimdi burada.

sağolun yunus bey sizi temin ederim buranın seviyesini düşürmeye niyetim yok ;) :)

berat sende doğru basketbol forumunu bulmuşsun. Galatasaray gibi üst seviyede bir basketbol forumu burası.

Berat Akbaba' Alıntı:
evet üzüldüm ama efesli yetkililere diyorum ki: ''Korkunun ecele faydası yok!''

Efes li bir yetkili olarak göreceğiz diyorum bende.

Efes Pilsen :4
Ülker :2

___ alırız bu seriyi ...

Göreceğiz evren bey.Size son 2 yılda iyi tanıttık kendimizi.Bu arada sırf merakımdan soruyorum.yetkiniz nedir efeste?

Ben her ne olursa olsun bu sene işlerin biraz farklılaştığını düşünüyorum... Bunun sebebi Efes'in bence Fener'den daha sert bir takım olması...
Özellikle Kasun'un potaatına getirdiği savunma sertliği Fener uzunlarının aktifliği bakımından kısıtlayıcı bir faktör olacaktır... Hele ki bir de Ömer Aşık %50'nin altında oynarsa bu Fener'in önemli bir dezavantajı olur...
Fener açısından bakarsak olaya bence en belirleyici olay Ömer Onan'ın ne kadar verimli oynayacağı... Çünkü Fenerbahçe'nin rotasyonunda en savunmacı kimliğe sahip kişilik Ömer Onan... Tabi onun hızlı hücumlarını da es geçmemesi gerekiyor Efes cephesinin...
Tahminim 4-2 ya da 4-3 Efes...
Serinin kilit oyuncuları da;
Bootsy Thornton-Efes Pilsen & Ömer Onan-Fenerbahçe Ülker

Açıkçası kendi takımımın forumunda başka takımın sempatizanlığının yapılması hele Fülker sempatizanlığının yapılması beni rahatsız ediyor. Korkunun ecele faydası yok, göreceğiz, size kendimizi tanıttık vs. gibi.

Burda Beşiktaşlı olarak Ferhat Abi de yazıyor mesela. Hiç bir mesajında böyle ifadeler görmedim. Hatta yazılarını çoğumuz beğeniyoruz.

Neyse konu dışına çıktım özür dilerim. Seri tahminim 4-2 Efes.

Berkan bey bunun adı sempatizanlık değil.Tartışıyoruz burada.Kendi düşüncelerimi söylüyorum.Ayrıca şunu söyleyeyim: efes gibi bir takım hiç bir zaman yapmadığı birşeyi yapıp sırf rakip takım taraftarı gelmesin diye bilet fiyatlarını 45 ytl yaparsa.Ben de buna korkaklık derim.Bunun başka bir açıklaması yok bence.Ayrıca iddialı olduğumu ben de kabul ediyorum bunun ne sakıncası var ki.yani ortada saygısızlık,küfür vs. yok.Yani rahatsız olunacak bir durum da yok.