2008-2009 TBL Şampiyonu Efes Pilsen

Re: TBL´de Finalin Adı: Efes Pilsen - Fenerbahçe Ülker

Berat Akbaba' Alıntı:
Göreceğiz evren bey.Size son 2 yılda iyi tanıttık kendimizi.Bu arada sırf merakımdan soruyorum.yetkiniz nedir efeste?

Bir defa bu ne cürettir.
Bir Galatasaray forumunda Fenerbaçeli birinin gelipde "korkunun ecele faydası yok"tarzında tehditkar mesajlar atabilmesi.

Hadi avrupa birliğine giriyoruz hepimiz kardeşiz falan filan ama yinede forumdaki bazı kuralların gözden geçirilmesi gerekir.

Yoksa yarın bir gün buraya 100 Ülkerli daha üye olur.Sarı lacivert turuncu bayraklarla şampiyonlugunu kutlar.
Bizde herkes istediğini söylemekte özgürdür geyiğiyle buna seyirci kalırız.

Neyse dahada fazla konuşmak istemiyorum bu konuyla ilgili.Tüm Ülkerlileri seriye bekliyoruz ...

Berat Akbaba' Alıntı:
Berkan bey bunun adı sempatizanlık değil.Tartışıyoruz burada.Kendi düşüncelerimi söylüyorum.Ayrıca şunu söyleyeyim: efes gibi bir takım hiç bir zaman yapmadığı birşeyi yapıp sırf rakip takım taraftarı gelmesin diye bilet fiyatlarını 45 ytl yaparsa.Ben de buna korkaklık derim.Bunun başka bir açıklaması yok bence.Ayrıca iddialı olduğumu ben de kabul ediyorum bunun ne sakıncası var ki.yani ortada saygısızlık,küfür vs. yok.Yani rahatsız olunacak bir durum da yok.

Yarı final maçı olmasına rağmen bize de 34 lira yaptılar. Size 40 yapmışlar, çok mu?

http://www.tbl.org.tr/beko/arastirma.asp?mid=5746

Mete abi iki takım arasında oynanan play-off serilerini yazmış..Devam edicek yarın, yazı dizisi şeklinde.. =)

Final serisinin analizi ve her iki takımı değerlendiren iki ayrı yazı da sitede olucak perşembe gününe kadar.. Ben finallerle boğuşuyorum bu aralar ama TBL.org.tr ekibi çalışmaya devam ediyooooor.

Berat Akbaba' Alıntı:
Berkan bey bunun adı sempatizanlık değil.Tartışıyoruz burada.Kendi düşüncelerimi söylüyorum.Ayrıca şunu söyleyeyim: efes gibi bir takım hiç bir zaman yapmadığı birşeyi yapıp sırf rakip takım taraftarı gelmesin diye bilet fiyatlarını 45 ytl yaparsa.Ben de buna korkaklık derim.Bunun başka bir açıklaması yok bence.Ayrıca iddialı olduğumu ben de kabul ediyorum bunun ne sakıncası var ki.yani ortada saygısızlık,küfür vs. yok.Yani rahatsız olunacak bir durum da yok.
Berat evet yazdıklarında küfür ya da hakaret yok ama "tahrik edici sözler" var. Karşı taraftan aynı anlayışı göremesek de forum olarak her renge saygımız var ama herkes nereye yazdığına dikkat etmeli.

Bunu istersen bir uyarı olarak gör istersen bir tavsiye... Ama ilerde, ama uyarmadınız ki deme.

fenerbahçe 4-1 alır seriyi fazlada yorulmaz... bu arada efes yönetimi biletleri bize vericek diye söylenti var doğrumu acaba..

Forumumuzda rakiplerin isimlerine her zaman saygı gösterilir. Gerektiğinde forum yöneticileri mesajlarla ilgilenir. Rahatsız olduğunuz bir mesaj varsa bir yöneticiye rapor gönderebilirsiniz butonları kullanarak. Gereğini yapmak yöneticilerin işidir.

Kerem

Maçla ilgili yorumlarımıza devam edelim lütfen.

Amacından sapan yazılar silinecektir.

bugünkü basın toplantısında tanjeviç maçların skytürkte herkese açık bir kanalda yayınlanacak olması da ayrı bir güzellik basketbol seyircileri için dedi

yayın akışlarında maçlar spormaxta görünüyor, yanlış mı bilgilendirdiler acaba tanjeviçi?

Halil İbrahim' Alıntı:
bugünkü basın toplantısında tanjeviç maçların skytürkte herkese açık bir kanalda yayınlanacak olması da ayrı bir güzellik basketbol seyircileri için dedi

yayın akışlarında maçlar spormaxta görünüyor, yanlış mı bilgilendirdiler acaba tanjeviçi?
SKYTÜRK iLE SPORMAX ortak yayın yapacak.

F.Bahçe'den ilginç telafi.

BEKO Basketbol Ligi'nde final serisinde Efes Pilsen ile karşılaşacak olan Fenerbahçe Ülker, bilet nedeniyle gerilen ortamda ilginç bir kampanyaya imza attı. Sarı-Lacivertli kulüp Ayhan Şahenk Spor Salonu'nda oynanacak ve Efes Pilsen tarafından bilet fiyatlarıının 40 TL'ye (biletix servisi ile birlikte 45 TL) çıkarıldığı karşılaşmayı izlemek isteyen taraftarları için "Telafi" sistemini uygulamaya geçirdi.
Şube Direktörü, iki kulüp tarafından yapılan ortak basın toplantısı sonrasında, "Efes Pilsen'in maç biletlerini taraftarımız için ayrılan biletleri 45 TL'den satışa çıkartmasının ve de diğer biletlerin kendi taraftarlarına ücretsiz verileceği duyumunu almamızınardından biz de taraftarlarımızı mağdur etmemek için yeni bir promosyon gerçekleştirdik. Bu iki karşılaşmaya gelen taraftarlarımız maç biletlerini atmasınlar. Fenerbahçe Ülker olarak 9 ve 11 Haziran 2009'da kendi evimizde oynayacağımız iki karşılaşma için bu biletleri değerlendireceğiz. Şöyle ki; deplasmandaki maçlara giden ve bilet alan taraftarlarımız 9 ve 11 Haziran tarihlerinde Abdi İpekçi Spor Salonu'nda açacağımız stantlara biletleriyle birlikte başvurdukları takdirde, kendilerine bu biletler karşılığında 2 bilet ve Fenerium'dan atkı ? şapka paketi hediye edeceğiz. Bu sayede taraftarlarımız da herhangi bir mağduriyet yaşamadan maçlarımızı izleme olanağı bulacaklar" açıklamasını yaptı. Taraftarların uzan sürecek serilerde çok sakin olması gerektiğini ve de provakasyona izin vermemeleri gerektiğini söyleyen Karakaş, taraftarların arasına olay çıkarabilecek ve de kulüp olarak saha kapatmaya kadar giden ceza almalarını sağlayacak insanların sızabileceğini bu konuda Fenerbahçe seyircisini uyanık olması gerektiğini vurguladı.

Efes Pilsen'in seriyi 4-0 ile kazanacağına inandığını ancak kendilerinin son iki yılın şampiyonlu olduklarını belirten Karakaş, "Kupa için müzemizde yer açsınlar" diyerek Fenerbahçe Ülker'in iddialı olduğunu savundu

Bu durum bizde olsaydı aynı şeyi yapar mıydı yönetimimiz?

Fenerlilerin takma adlarıyla bile cirit atıp kendi takımımızın forumunda üyelerimeze sataşmalarına karşılık verememek gibi bir yasağı anlamış olamasamda genede gerekli cvbıda bir şekilde vermeyide kendi adıma bir borç bilirim ..aynen diğer forumlarda Galatasaraylı kardeşlerimizin uğradıkları küfür ve tacizler adına..biz asi olalım siz uslu..

maça gelirsek açık ve net Efes Ülkeri yer....

Belki ülker kendi sahasında bir galibiyet alabilir..ondada malum kadıköyde ve abdi ipekçide daha önceki senelerde yaptıkları gibi tribünlerin arasına mikrofon koyup sesi hoparlöre vermek gibi bir özelliği olan bir taraftar profili olduğu için..ister istemez bu şaşırtabilir Efesi..oda bir maçlığına

Berat OLMAMIŞ BU!

fülker i küçümsemeyelim adamlar oynuyo ama inş şampiyon efes olur ya
efeside hiç sevmem ama
aklıma şu geldide;
Kim koyarsa koysun
Allah razı olsun
fenere k.yana
Canım feda olsun :p

Efes'in çok derin bir kadrosu var. Biri dursa diğeri atıyor ancak F.Ülker'i de es geçmemek gerekli. Özellikle Solomon'un geri dönüşü ile tekrardan toparlandılar. Efes'i zorlayacaklarını hatta viddi şansları olduklarını düşünüyorum.

İnşallah Efes yener feneri dünyanın kac bucak oldugunu görür fenerliler

Erdem istediğin yerde istediğin şeyi yazabilirsin. Yalnız burası GSBasket.Org'dur ve GSBasket.Org hiçbir oluşumun seviyesine inmez, kendi işine bakar. Tekrarlıyorum lütfen maçla ilgili yorumlara ağırlık verelim.

Silindi.

Bu tür mesajları siliyoruz daha ne yapalım. İdamlarına mı karar verelim arkadaşlar? Bu forumda yakışıksız hiçbir mesaja izin verilmez merak etmeyin.