2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Galatasarayın yeni teknik Menajeri Levent topsakal Gs Tv'ye konuştu..!

Andrija Zizic'den sonra yabancı bi Guardla anlaşmak üzere oldugumuzu ve
2 ve 4 numaraya kaliteli transfer yapacagımızında müjdesini verdi :)

1-2-4 e transferler süper olursa şampiyonlukdan bahsedebiliriz

Guard=Strcikland
Sg=Tarıq Kirksy
Sf=Greogery, Winston
Pf=Owens
c=Zizic

5 yabancılı sistemde bu sene Uleb'in suyunu atarız bu kadroyla ;)

Selam herkese...Güzel transferler yapmaya başladık umarım gerisi gelir.Ama şampiyonluk için eldeki yerli oyuncularımız yeterli degil gibi gelio.(Hüseyin ve Cüneyt çok kaliteli ama yaş problemi var alacakları süreler kısıtlı.Diğerleri de sürekli inişli çıkışlı performanslar gösteriyorlar.) Sizce 4 tane kaliteli yabancı alınsa bile şampiyonluk şansımız ne kadar? Bence gerçekten zor...Umarım yanılırım o kadar çok isterim ki şampiyonluk...Herkese saygılar...

bayan takimina yapilan yabanci transferlerini dusununce erkek takimi icin umutlandim diyebilirim , insallah erkeklerde de o kaliteye yakin oyuncular aliriz bir arkadas augustus erkek takiminda bile oynar demis saka maka degil oynar !!!

Tekrar Tekrar söylüyorum :)

Pg=Strickland
Sg-Kirksay
Sf-Winston,Greogery
Pf-Owens
C-Zizic

Tufan,Murat,Hüseyin,Cemal,Polat,Cüneyt,Erdem,Cenk(Olursa iyi olur).

Bence iyi bir takımımız oluşur.

İki Türk oyuncu için Hüseyin-Cücü-Tufan sürekli rotasyonda önemli rol oynar.

Uzun zamandır unutulan forum efsanemizi kadro kuran arkadaşlarımıza hatırlatayım...

Marcus Slaughter :)

En son sanıyorum Fransaya transfer olmuştu bir türlü istikrarlı olamamıştı ama az çok yeteneklerin neler olduğunu biliyoruz Türkiyede istikrar açısından sorun yaşayacağını sanmıyorum bence düşünülebilecek bir isim

bjkct mire chatman la anlasmis Kaynak:www.eurobasket.com
bunu buraya yazmamın sebebi bizim de pg tercihimiz çok önemli bence strickland la falan olacak iş değil
sanıyorum yönetim
pg ye orta sınıf bir oyuncu
sg ye yıldız oyuncu
pf ye yıldız oyuncu
almayı düşünüyor ama her zaman görüyoruz ki 1 takım pg si kadar konuşur ben olsam

pg ve sg ye büyük para harcardım nasıl olsa zizic te war
pf ye ise chris owens la sözleşme yenilerdim

bence pg ye sıradan orta sınıf 1 oyuncu almak en büyük hatamız olur alacağımız pg mutlaka winner olmalı en az mire chatman kalitesinde olmalı

Marcus Haislip'e paramız yetmiyorsa Marcus Slaughter'i alabiliriz harika bir oyuncu! Büyük işler yapar! Kesinlikle katılıyorum Alen bey!

Bu sene sete set oynayacağımızı düşünürsek Slaughter gerekli bir oyuncu değil bana göre...Zaten aradığımız oyuncu olmadığı da Murat Özyerin 4 numara tarifinden belli...

Emre Evren İçöz' Alıntı:
mire chatman avrupanın sayılı guardlarındanmış heralde ii biadam aldılar :(
avrupanın ii guardlarından ama çok ta abartmamak lazım tecrübeli olmasının yanında skorda da asisttede etkin 1 oyuncu
biz daha iyi bir pg almalıyız geçen sene pg seçimimiz bize çok şey kaybettirdi bence şu an dan itibaren 4 numarayı owens la weya owens benzeri 1 oyuncuyla geçiştirebiliriz
bence yıldız oyuncular 1 ve 2 numaraya alınmalı 1 ve 2 numara tercihleri bizim bu seneki hedeflerimizi belirler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...