2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hosley'inin abartı istatistikleri yüzünden farkedilmedi aslında Marshall. Bence Hosley yerine tercih edilecek bir oyuncuydu, ama düşünülmedi sanırım.

Winstonla ilgileniyoruz. Haberlerini takip ediyoruz. :)
Daha önce söylediğim gibi maliyeti çok ama çok yüksek.

Kirksay de aynı şekildedir diye tahmin ediyorum kesin bir bilgim olmamakla beraber.

Emin Doğanca' Alıntı:
[quote="Emre ŞATIR":2csrhzai]ksk dan sean marshall bu takımda süper işler yapar.hazır ksk oyuncuları tek tek dağıtırken el atsak iyi olur aslında.
aris e gitti .

yönetime tavsiye edeceğim bi 2 numara daha buldum KİRK PENNEY
inş murat hocada bu turnuvayı izliyodur[/quote:2csrhzai]

kim bu kirk penney tanıyamadım.geçen seneki istatistiklerini yazarmısınız hangi takımda oynadı geçen sene

Murat İnal' Alıntı:

Kirksay de aynı şekildedir diye tahmin ediyorum kesin bir bilgim olmamakla beraber.
vay be ciddi misin murat abi valaha ilgilenmemiz bile yeter bence de alamayız ama şu avrupada 4.lük sonrada zizic transferleri bide winstonuda alırsak inanın diğer transferleride kolaylaştırır hemde biraz şampiyonluk umudumuz artar yada oluşur az da olsa bu zizic transferi hiç heyecanlandırmadı beni ya ...

Murat İnal' Alıntı:

winston ın yerinde olsan gelirim cünkü pana da hic kendini gösterme sansı bulamadı . o sansı bulduğunda ne yaptığını painonios dan biliyoruz . bazen büyük klüpleri anlamıyorum . 1 sezon boyunca hic bisi yapmamıs oyuncuları yüksek maliyet koyuyolar sonrada transfer gerceklesmio ayrıca oyuncuyu basketboldan soğutuyolar . bunu yapmaya hic bi takımın hakkı yoktur . pana dan zizic konusundaki gibi anlayış bekliyoruz .
kirksay ise imkansız değil ama rus takımında olması transfer icin fayans gibi bi engel . tavsiye ettiğim gibi marco tomas ve kirk penney 2 ve 3 e düşünülebilir en azından daha az para

Jeff Trepagnier kaça gelir bilemem ama sanıldıgı kadar populer istenilen bir oyuncu degil artık. Winston'la Kirksay'le aynı kefeye koymazdım. Son iki sezondur dususte Jeff. Buyuk takımların yerinde olsam pek dusunmezdim, dusunsem de rotasyonun 6.-7. adamı ancak olur. Rus takımları vb. dısında ucuk bir teklif yapacak takım var mıdır pek sanmıyorum.
Jeff ne kadar dusse de yine de butce limitlerimize uyar mı, Murat daha iyi bilir :)

Timur Saglam' Alıntı:
Jeff Trepagnier kaça gelir bilemem ama sanıldıgı kadar populer istenilen bir oyuncu degil artık. Winston'la Kirksay'le aynı kefeye koymazdım. Son iki sezondur dususte Jeff. Buyuk takımların yerinde olsam pek dusunmezdim, dusunsem de rotasyonun 6.-7. adamı ancak olur. Rus takımları vb. dısında ucuk bir teklif yapacak takım var mıdır pek sanmıyorum.
Jeff ne kadar dusse de yine de butce limitlerimize uyar mı, Murat daha iyi bilir :)
jeff trepagnier ı istediğimiz takdirde alırız bizi çok fazla zorlamaz ama bence murat hoca ondan daha iyilerini düşünüyodur

Murat İnal' Alıntı:
Öncelikle takıma uyar mı Timur Bey :)

Geçen seneki koş koştan sonra bu sene sete set oynıcaz gibi geliyor bana.

Aslında şu var geçen sene koş koş oynamak ilk plandı ve tutmayınca B planımızı oturtamadık.Sete set oyunda iyi olan takım herşeyi iyi yapar bence.İyi savunma koş koş oynatır.İyi set hucumu yaparsak az fast yeriz ve takım yorulmaz.Hüseyin ve Zizic'i beraber nasıl oynar merak ediyorum .

Murat İnal' Alıntı:
Öncelikle takıma uyar mı Timur Bey :)

Geçen seneki koş koştan sonra bu sene sete set oynıcaz gibi geliyor bana.
Jeff'i cok sevmem acıkcası, top calması iyi ama sutu istikrarsız vs. her ne kadar yerlilerimiz belli olsa da topu oynayacak olan yabancılar :) oldugu için ne oynayacagımızı kestirmek guç. Ama Murat hocanın gecen iki seneden agzının yandıgı konular var. Hızlı oynayacagız derken telaşlı oynardık bazen. Bana da sete sete dogru bir kayış olur gibi geliyor. Zaten Gaines-Zizic degisikligi baslı basına bunu destekleyen bir tercih. Dilegim 3. tercihimiz denilen Owens'a kalmayız inşallah. Her ne kadar Owens'ı hep Gaines'e karsı savunma durumunda olsam da, butun umudumuz yabancılar artık. Yerli transferinde göçünçe... :)

Emin Doğanca' Alıntı:
caglarkeceli' Alıntı:
arkadaşım zaten ordaki haberden ötürü bunu yazmışlar megabaskette bunu sabah gazetesinden almış ama inanmıyorsan sezon başladığında görürsün ayrıca telekom bu kadar vasat bir oyuncuyu niye transfer etsin sence mantıklı mı?
bi dakka bi dakka sabah mı yazmıs . tamam abicim sen haklısın kusura bakma

NOT : ARKADASLAR ZİZİC 1 YILLIK İMZAYI ATTI

RESMİ DE VAR http://www.gsarena.org/oku.asp?HID=256

Evet o resim google da dar. Avrupa basketbolunun piri hocam Zizic'in uyuşturucu ve kadın zaafı olduğunu, burada işine bakarsa müthiş bir transfer olduğunu kanıtlayacağını söyledi. Hayırlısı

Arkadaşlar bu kadar yazıp çizmenizden sonra belki birşeyler bekliyorsunuz büyük transferler bekliyorsunuz inanın zizic transferinden daha büyük transferlerde olacak ... Yanı ismini saydığınız yıldızlara bize gelemezler diyenler var size hayalci diyenler onlar yanılacak çünkü Galatasaray çok önemli isimlerle görüşüyor ve bu hafta içinde bir bomba daha patlayacak ya yarın yada cuma günü mutlaka açıklanır ... Peki bu yıldız oyuncuları nasıl alacağız derseniz bunda anahtar kaya'nın elden kaçması oldu o olaydan sonra eldeki bütçe tamamen yabancı transferi için ayrılmış oldu bu yüzden biz gerçekten çok iyi oyunculara teklifler gönderiyoruz ama para sorun değil sorun oyuncuların gelip gelmemek istemesiyle alakalı ... inşallah 2.-3. tercihleri getirmek zorunda kalmaz yönetimimiz çünkü inanın şuan görüşülen isimler gerçekten hepimizi sevindirecek isimler ama görüşmek yetmiyor oyuncunun ücretini vermek hatta + olarak 100,200 bin dolar vermek bile yetmiyor oyuncu gelmek istemedikten sonra yönetimin ve dedehayır'ın yapabileceği birşey yok ... Yani görüşülen isimler ikna edilirse inanın bu transfer sezonu sonunda en mutlu taraftar galatasaray taraftarı olacaktır ...

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Arkadaşlar bu kadar yazıp çizmenizden sonra belki birşeyler bekliyorsunuz büyük transferler bekliyorsunuz inanın zizic transferinden daha büyük transferlerde olacak ... Yanı ismini saydığınız yıldızlara bize gelemezler diyenler var size hayalci diyenler onlar yanılacak çünkü Galatasaray çok önemli isimlerle görüşüyor ve bu hafta içinde bir bomba daha patlayacak ya yarın yada cuma günü mutlaka açıklanır ... Peki bu yıldız oyuncuları nasıl alacağız derseniz bunda anahtar kaya'nın elden kaçması oldu o olaydan sonra eldeki bütçe tamamen yabancı transferi için ayrılmış oldu bu yüzden biz gerçekten çok iyi oyunculara teklifler gönderiyoruz ama para sorun değil sorun oyuncuların gelip gelmemek istemesiyle alakalı ... inşallah 2.-3. tercihleri getirmek zorunda kalmaz yönetimimiz çünkü inanın şuan görüşülen isimler gerçekten hepimizi sevindirecek isimler ama görüşmek yetmiyor oyuncunun ücretini vermek hatta + olarak 100,200 bin dolar vermek bile yetmiyor oyuncu gelmek istemedikten sonra yönetimin ve dedehayır'ın yapabileceği birşey yok ... Yani görüşülen isimler ikna edilirse inanın bu transfer sezonu sonunda en mutlu taraftar galatasaray taraftarı olacaktır ...

ağzından bal damlıyo abi ya :)

Gercekten Kaya'yı hangi butceyle alacaktık, telekomla sponsorluk işi yattıktan sonra da ilgimizi surdurmustuk. Kaya ve Engin gelseydi daha ucuz yabancılar tercih ederdik demek pek mantıklı gelmiyor... Neyse bekleyip gorecegiz...

gerçekten önemli bi oyuncu aldık ama zizic le hüsyin in etrafını iyi donatmazsak gene hayal kırıklığına uğrarız bence asıl iş şimdi başlıyo yönetim için

Yönetim bu sene için Ziziç'i kadroya kattığına göre seneye hedefler her zamankinden büyük olucak,seneye güzel bir lig bizi bekliyor.

Bence bir uzun daha alıp...(zizic düzeyinde)

biraz daha düşük sınıf oyuncular alınacak...Ne bilim..

Ncaa den olabilir...fransa ligi veya almanya liginden olabilir....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...