2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
4 numara transferi en kısa sürede acıklancakmıs graves ile de pürüzler aşılmaya calışılıyormus

Emin bilgi için teşekkürler!

Umalımda M.S ile de düğümler oluşsun :)

Şaka bir yana demekki daha kesin durumlar yok.Daha iyilerinide arıyor olabilirler ki böyle olması hepimizin temennisi.

Ali Demirci' Alıntı:
Emin bilgi için teşekkürler!

Umalımda M.S ile de düğümler oluşsun :)

Şaka bir yana demekki daha kesin durumlar yok.Daha iyilerinide arıyor olabilirler ki böyle olması hepimizin temennisi.

Ali Abi iyi temennilerin için teşekkürler de..

Yen artık şu Strickfobi'ni :)

Strickland ile güzel günler göreceğiz,güneşli günler.. 8)

Maalesef Tugay Abisi,sizin oralarda mevsim özelliklerini bilmiyorum ama buralardan fırtınalar ve dondurucu soğukların olacağı gözüküyor :)

Benim Strickfobi'yi yemem :) ya da yenmem gerçekleri değiştirmezki ama bizi finallere götürürse o zaman Ülker'in yeni bir ürün çıkartacağı kesin bizlere özel ''Strickletta'' mucizesi içinde saklı :) :)

Ali Demirci' Alıntı:
Maalesef Tugay Abisi,sizin oralarda mevsim özelliklerini bilmiyorum ama buralardan fırtınalar ve dondurucu soğukların olacağı gözüküyor :)

Benim Strickfobi'yi yemem :) ya da yenmem gerçekleri değiştirmezki ama bizi finallere götürürse o zaman Ülker'in yeni bir ürün çıkartacağı kesin bizlere özel ''Strickletta'' mucizesi içinde saklı :) :)
:ehue :ehue .Forumun bu halini seviyorum.Hazır Eyip Yıldız'ıda almışız keyifler yerinde :p :)

Kerem abi,Emin abi,Bayram abi ve Murat abi konumuzla alakası yok ama msn adrelerinizi sakıncası yoksa istiyorum inşallah sakıncası yoktur ve inşallah 4ünüzde msn adreslerinizi verirsiniz.

Can Akan' Alıntı:
[quote="Emin Doğanca":33bi2j4t]4 numara transferi en kısa sürede acıklancakmıs graves ile de pürüzler aşılmaya calışılıyormus
graves sözleşmeyi imzalamış ne pürüzü varmış ki arada[/quote:33bi2j4t]
kac yıllık??

Emin ve Bayram,

Hocamız ve menejerimiz o transferlerin bittiğini söylediler bize. Siz bilgiyi nereden aldığınızı söylerseniz biz de kendileriyle bunu konuşuruz böyle birşey var mı diye? Niye milletin aklını karıştırıyorsunuz? Aldığınız duyumları söyleyeceksiniz ama nereden aldığınızı da söyleseniz.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Emin ve Bayram,

Hocamız ve menejerimiz o transferlerin bittiğini söylediler bize. Siz bilgiyi nereden aldığınızı söylerseniz biz de kendileriyle bunu konuşuruz böyle birşey var mı diye? Niye milletin aklını karıştırıyorsunuz? Aldığınız duyumları söyleyeceksiniz ama nereden aldığınızı da söyleseniz.
hee pardon www.gsarena.org bayramla aksam görüşcem

Suat Aydın' Alıntı:
Kerem abi,Emin abi,Bayram abi ve Murat abi konumuzla alakası yok ama msn adrelerinizi sakıncası yoksa istiyorum inşallah sakıncası yoktur ve inşallah 4ünüzde msn adreslerinizi verirsiniz.

Suat her başlıkta birilerinin msn adresini istmesen artık. İstiyorsan da özel mesaj yolu ile iste lütfen.

önemli değil kerem abi ,

Kerem abi kendileriyle konuşuyoruz dedin hazır konuşuyorken transfer hakkında bir bilgi aldınmı aldıysan bi zahmet paylaşırmısım

Graves bitmiş. Öyle dediler.

Başka gelişme yok ama;

Bir rakibimizin sitesinde (bunu belirteyim de buradan aldılar falan demesinler emeğe her zaman saygımız vardır) Jasmin Hukic'in Türkiye'den teklif aldığı yazılmış. Galatasaray olabileceği söyleniyor.

Not:Kesinlikle ilgileniyoruz demiyorum. Başka bir sitede geçtiği için bir ihtimal olabilir diye yazıyorum.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Graves bitmiş. Öyle dediler.

Başka gelişme yok ama;

Bir rakibimizin sitesinde (bunu belirteyim de buradan aldılar falan demesinler emeğe her zaman saygımız vardır) Jasmin Hukic'in Türkiye'den teklif aldığı yazılmış. Galatasaray olabileceği söyleniyor.

Not:Kesinlikle ilgileniyoruz demiyorum. Başka bir sitede geçtiği için bir ihtimal olabilir diye yazıyorum.

Hukiç'le ilgili biraz bilgi verirmisin Kerem.

Hukiç'in adı geçen sene de geçmişti. Britton gelmişti sonra. 3/4 oyuncusu iyi bir sutor Hukiç. Sanırım Huseyin'le Prokom'la aynı donem oynadılar, yanlış hatırlamıyorsam.

Geçen sezon ortası Britton gelmeden önce iki isimle ilgileniyoruz demişti Murat Özyer biri Hukiç idi o isimlerin diğeri Britton . Kimin geldiği malum.
O açıdan ilgileniyor olabilir diye düşünüyorum. Öte yandan ilk hedefimiz yada ilk hedeflerimizden biri değildir sanırım Hukiç

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...