2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevdet Akay' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":1u1ujk6t]B planınıda öğrendim az önce, 5 Yabancı transferi yapılacak, yani 3 ve 4 numara transferi yapacağız.

Bu transferlerden 4 numara avrupalı olacak, 3 numara usa'li, iyi isimlerle ilgileniyoruz.

Bütün bilgiler için değerli hocamıza teşekkürler!
4 numara transferi yaptıkya abi :)[/quote:1u1ujk6t]Birde ben kenardayken oyunu idare edecek adam lazım, rotasyona girse yeter :)

kakiouzis miydi bizim almaya çalıştığımız adama? Pasörlüğü yok ki bu adamın? Hadi bakam efese hayırlı olsun fbye bırakmasınlar bu snee şampiyonluğu

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
B planınıda öğrendim az önce, 5 Yabancı transferi yapılacak, yani 3 ve 4 numara transferi yapacağız.

Bu transferlerden 4 numara avrupalı olacak, 3 numara usa'li, iyi isimlerle ilgileniyoruz.

Bütün bilgiler için değerli hocamıza teşekkürler!

bilgiler için teşekkürler.. ;)

Aman iyi ki olmamış. Anlamıyorum niye "hantal" adamlarla bu kadar ilgileniyoruz. Zaten Hüseyin var pota altında, koy bir tane zıplayan hoplayan Amerikalı olsun bitsin. Avrupalının aklı iyidir, oyunu yönetirde, savunmayı pota altında kevgire çevirmeninde anlamı yok hani.

Neyse bekleyip görelim.

Gökce Başaran' Alıntı:
Aman iyi ki olmamış. Anlamıyorum niye "hantal" adamlarla bu kadar ilgileniyoruz. Zaten Hüseyin var pota altında, koy bir tane zıplayan hoplayan Amerikalı olsun bitsin. Avrupalının aklı iyidir, oyunu yönetirde, savunmayı pota altında kevgire çevirmeninde anlamı yok hani.

Neyse bekleyip görelim.

%100 Haklısın Yapıcağımız Transfer Atletik , Hafif Şutu Olan :D , Taraftarı coşturan biri olmalı..

( Charles Gaines , Jeff Graves Gibi... )

Usa'li 3 numara Kennedy Winston' dır inşallah..gerçi daha önce burada konuşulmuştu ve bütçemizin yeterli olmadığı dile getirilmişti..nese bekleyip göreceğiz..avrupalı 4 numarayıda merak ettim doğrusu..eyüp abi ne zamana kadar sonuçlanır sence transferler..bi görüşün varmı??

ikisi de çok iyi olmalı alcağımız adamın ama 4 numara daha da iyi olmalı.

Geçen gün Gökçe ye ilgilendigimiz oyuncunu Kakiouzis oldugunu tahmin ettigimi söyledim ve inşallah almayız demiştim çünkü kariyeri son 2 yıldır düşüşte ,Owens kalsa daha iyi olur diye düşünüyordum ve iyikide Efes Pilsen aldı .

Şu bizim meşhur Yunan Kakiouzis'miş demek ki. Aslında 1 aydır Fotsis olduğunu düşünmüyor değildim. Kakiouzis ismi geçse de hiç sıcak bakamamıştım ona. İnşallah Owens gelir. Bir de güzel bir 3 numara.

bence shumpert ayarında 3 ve 4 oynayabilen 1 oyuncu alsak yeterli olucaktır

yada 2 yabancı alıcaksak birinin skor potansiyeli yüksek olmalıdır

aslında şu an bekiyebiliriz geçen sezon josh powell olayıda bize nbaden gelen oyuncunun yaz aylarında değilde sezonun başlamasına kısa bir süre kala ya da sezon başında gelebileceğini [dee ve hite gibi] gösterdi. Bundan alacağımız oyuncu nbaden gelcekse [ki nereden gelecek güney kutbundan mı] sezon başlayana kadar beklemeliyiz.Mutlaka beklediğimize değecek bir oyuncu gelebilir.Mesela çaylak kontratları biten steve novak solomon jones ryan hollins paul davis [aslında paul millsap ve danıel gibson dışında 2006 draftının bütün 2. tur oyuncularını alabiliriz] ya da her sezon takım değiştiren dwayne jones gibi oyuncuları alabiriz.ondan biraz daha beklemeliyiz

Efes aldı yürüyor bu arada.Rüya takım oluşturmaya niyetliler sanırsam...Euroleague'de de final four yapabilirler eğer takım kimyasını oturtabilirlerse..

Kakiouzis ile geçen sene de ilgilemiş, fakat o, ACB'de kalmayı tercih etmişti.

Kakiouzis önemli bir oyuncu, fakat onu alamamamız çok büyük kayıp değil...

5 yabancıyla oynayacaksak, 4 numaranın Avrupa'lı değil, atletik-pota altında caydırıcı/blokçu bir Amerikalı olmasında fayda var kanısındayım. Zira, elimizdeki pota altı oyuncuları atletik değil, blok tehdidi yok. Zizic iyi bir savunmacı, onun yanına sert ve kesici bir uzun alabilirsek verimi artar... Buna karşın, 3 numaraya Avrupalı, şutu düzgün oyun bilgisi yüksek bir oyuncu almak daha doğru olur gibi...

Şahsen, Murat hocayla transfer konusunda zıt düşünüyoruz. O, Avrupalı dört, Amerikalı 3; ben Avrupalı 3, Amerikalı 4 diyorum...

Murat hocanın bilgisine güvenerek bu konuyu geçiyorum...

Amerikalı 3 numaraya alabilirsek Rawle Marshall, Julius Johnson, Rowan Barrett; Avrupalı 4 numaraya Hanno Mottola ve Goran Jurak faydalı olabilecek oyuncular...

eğer zizic iyi bir savunmacı ise bence biz skor potansiyeli fazla bir 4 numara almalıyız.
zizic-hüseyin rotasyonuna birde savunmacı alırsak savunma kuvvetli olur.
ama ben diğer oyuncunun skorrer olmasını tercih ederim ama her 2sini de yapabilen bir 4 numara bulabilirsek müthiş... :) :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...