2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zizic'le aralarında sorun olmaz. eğer ırkçılık yüzünden bir sorun yaşanacaksa takımda, bizimkilerle ziziç arasında yaşanması lazım ki olmaz öyle bir şey...

ne alakası var papaloukas ı geçen yıl lakers isteyipte alamamıştı oradan tanıyorum ama benim sorunum o değilki madem ki yaşlı birini alıyoruz ismi olan birini alalım.nba de isim yapmış bir yaşlıyı alalım sean marks gibi ne bileyim melvın ely gibi.nba den birini alırsak takımın adı duyulur.şu durumda mersin in 2 nba oyuncusu alarak adını amerika da bile duyurdu.bizim de böyle birine ihtiyacımız var.nba tecrübesi olmasa bile 24 yaş altı olsun.o da kabul

Daha önce söylediğim gibi Türkiye'de böyle bir oyuncu şuan yok..Büyük olasılık Graves ve Gurovic sayı krallığında ilk 3 te olur ve bizi bu sene taşırlar..Gurovic gibi bir oyuncuyu alırsak son yılların en iyi transferi olur ve ligin renkli takımı oluruz..Attığı 3lükler hala akıllarımda Milli maçlarda bizi yıkardı hep :)

Özkan Canpolat' Alıntı:
bızım takımda abd gıbı olmasın gurovic gelirse cunku hepsi bırbirinden skorer oyuncular d.howard gıbı zızıce bıraz zor top gelır::D ;) :p
takımların çok skor opsiyonları olması her zaman avantajdır
çünkü biri devreden çıkarsa biri sazı eline alır böylece skorda tıkanıklık yaşanmaz
iyi gününde olan skor silahını oyuna sokmanın görevi benchte coach un sahada ise pg nin görevidir

Can Akan' Alıntı:
[quote="Özkan Canpolat":1ppnsrqm]bızım takımda abd gıbı olmasın gurovic gelirse cunku hepsi bırbirinden skorer oyuncular d.howard gıbı zızıce bıraz zor top gelır::D ;) :p
çünkü biri devreden çıkarsa biri sazı eline alır böylece skorda tıkanıklık yaşanmaz
iyi gününde olan skor silahını oyuna sokmanın görevi benchte coach un sahada ise pg nin görevidir[/quote:1ppnsrqm]
evet haklısın orası ole insallah pg görevini iyi yapar ;)

Burak Barut' Alıntı:
Keskin Bıçak Sahbini kesermiş :)
burak sene başından beri gurovic gurovic diye bağırıyorum forumda
gelsin bize çok faydalı olur
karakter problemlerini o kadar kafaya takmaya gerek yok levent topsakal onla başedebilecek karakterde
25 30 sayfa önce milan gurovicin videosunu koymuştum
o yaptıklarını gs forması altında yaptığını düşünsene

Can Akan' Alıntı:
[quote="Özkan Canpolat":292jet08]bızım takımda abd gıbı olmasın gurovic gelirse cunku hepsi bırbirinden skorer oyuncular d.howard gıbı zızıce bıraz zor top gelır::D ;) :p
iyi gününde olan skor silahını oyuna sokmanın görevi benchte coach un sahada ise pg nin görevidir[/quote:292jet08]
Geçmiş deneyimler hocanın sorunlu adamı uzaklaştırma yolunu seçtiğini gösteriyor. PG ise önceliği uzunlara mı yoksa şütörlere mi verir bilmem ama malum onlarda seviyor potayı görünce sallamayı. Guroviç gelirse Graves ile iyi dış adamlarımız olur ama oyun içi/dışı iyi yönetilemezlerse Hüseyin ile Ziziç koşar dururda maç boyu ellerine top değmez.

ben bu forumda bunu çok yazdım murat hoca sorunlu diye gurovic i istemez demiştim önceki yazılarımda
ama aynı zamanda murat hoca sorunlu da olsa gurovic i almalı demiştim.murat hoca sorunlu oyuncuyla baş edemem psikolojisinden çıkmalı bu o ve kariyeri için çok iyi olur demiştim.
galiba murat hoca forumu okumakla kalmıyor okuduklarını dikkate alıyor
hocamıza teşekkür ediyorum
olumlu olumsuz(dozunda) eleştirileri dikkate aldığı için hocamıza tekrar teşekkür ediyorum
bu murat hocanın kendini her yönden geliştirdiğinin kanıtıdır

Eyüp Abi, Gurovic 3-4 oynayabildiği için eğer takıma dahil edilirse, 4 numaraya da transfer yapacak mıyız? Çünkü bir ara 3-4 oynayabilen yabancı arıyorduk, belki Gurovic gelirse teknik heyet aynı şeyi düşünebilir, bir bilgin var mı acaba ?

Özkan Canpolat' Alıntı:
bizim takımda abd gibi olmasın gurovic gelirse cünkü hepsi bırbirinden skorer oyuncular d.howard gibi zizice biraz zor top gelır::D ;) :p

amerika gibi olsak daha ne isteriz ki adamlar önüne geleni eziyor zizicte howard gibi blok basar ribaunt kralı olur

Uğurcan Günel' Alıntı:
Eyüp Abi, Gurovic 3-4 oynayabildiği için eğer takıma dahil edilirse, 4 numaraya da transfer yapacak mıyız? Çünkü bir ara 3-4 oynayabilen yabancı arıyorduk, belki Gurovic gelirse teknik heyet aynı şeyi düşünebilir, bir bilgin var mı acaba ?
Bu konuda bilgim yok malesef!

groviç alınsa bile benim tahminim 4 numaranın alınacağı yönünde ama bu sefer 4 numara çok üst düzeyde değil sadece blok ve defans yönü kuvvetli olan biri alınabilir bu kadar ştör varken bencede en mantıklısı birazda tutan almak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...