2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fatih Hısım' Alıntı:
http://www.sport-fm.gr/article/140974

yunan medyasına göre Kalathes adında bir oyuncuya çok iyi bir teklif sunmuşuz. ama oyuncunun ilk tercihi yunanistan da oynamakmış o yüzden Maroussi nin teklifine sıcak bakıyormuş. oyuncu sanırım 2-3 pozisyonlarında oynuyor. istatistikleri iyiymiş.

Nedir bu Yunan Sevdası bizdeki ?Anlaşıldı bu arkadaş 3 numara için aranan isimdir hayırlı olsun .

Fatih Hısım' Alıntı:
http://www.sport-fm.gr/article/140974

yunan medyasına göre Kalathes adında bir oyuncuya çok iyi bir teklif sunmuşuz. ama oyuncunun ilk tercihi yunanistan da oynamakmış o yüzden Maroussi nin teklifine sıcak bakıyormuş. oyuncu sanırım 2-3 pozisyonlarında oynuyor. istatistikleri iyiymiş.

Haberde oyuncunun çok önemli bir yetenek olduğu ve 22 yaşında olduğu söyleniyor. Amerikada St. joseph üniversitesinden bu sene mezun olduğu ve Avrupadan Galatasarayın ve Benettonun ciddi ilgilendiği yazılmış.
Ama kendi memleketinden Marussiyi seçebileceği ve transferin 48 saat içinde netlik kazanacağı söylenmiş. Eyüp Beyin meşhur 48 saati burda da karşımıza çıktı:)

Aslında ben bu ismi 2 hafta önce duydum ama Ariste oynayan Kalaitzis zannettim. Strickland ve Graves transferleri olunca aynı mevkiye ikinci bir oyuncu alınmaz diye düşündüm. İyi bir oyuncuya benziyor ilk izlenimim. Amerikalı-yunan asıllı , NCAA de son senesinde 34 maçta: 33,6 dakika, 17,5 sayı, 7,5 ribaund , 2,7 ?sist 1.2 top çalma and 1.3 blok ile oynamış. Bu ortalamalarıyla en değerli oyuncular sıralamasında 11. sırada. 2.08 boyunda , ama 2-3 oynuyor.
http://www.usbasket.com/player.asp?Cntr ... erID=52504

Yunan milli takımı için düşünüldüğü , bu sene draft olmayı beklediği ama gerçekleşmediği için Avrupaya gideceği de diğer bilgiler.

Arkadaşlar bu haberin aslı astarı varmı.

Galatasaray Cafe Crown Basketbol Takımı, Sırp forvet Milan Guroviç ile anlaştı. 32 yaşında 2.07 boyundaki Sırp oyuncu çok iyi bir şutör olarak biliniyor.
Guroviç 2005-06 sezonunda Kızılyıldız formasıyla ULEB Kupası normal sezonunun en değerli oyuncusu olurken, 25.9 sayı ortalaması yakaladı. 2001 Avrupa, 2002 Dünya Şampiyonu Sırbistan takımında rol üstlenen skorer oyuncu 2007-08 sezonunu Polonya ekibi Prokom?da tamamladı.

Kaynak: Vatan

Türk Telekom ile yapılan görüşmlerin amacının 1. planda futbol olduğunu yazmıştım. Basketbol için ise önümüzdeki sene sponsorluğun gerçekleşeceğini söylemiştim.. Şimdi birşey daha ekleyim Ercüment Sunter Genel Koordinatör, Murat Özyer koç seneye nasıl, buda hoşunuza gider herhalde... Murat ÖZYER ile 1+1 opsiyonlu kontrat önümüzdeki sezon Telekomdan bir sorun çıkarmı diye... Benim düşüncem bu, yoruma açık... Seneye yazdıklarımı değerlendiririz... Kerem, Onur vs.. çok bilen kardeşlerimiz silmezse....

Not ;
Telekom konusunu kapadınız, diğerini kilitlediniz, burayada yazıyorum.. ''Silin, kilitleyin, kapayın, siteyi kendi fikirleriniz doğrultusunda yönetin...'' Ama gerçekler, bazı insanların teşkilatlanıp kendi çıkarlarında bu 3-4 sezonu çöpe attığı gerçeğini nasıl silecek ve kilitleyeceksiniz... Fenerbahçenin Şampiyonluklarını nasıl silip, kilitleyeceksiniz...

Çağlar Şentürk' Alıntı:

Galatasaray Cafe Crown Basketbol Takımı, Sırp forvet Milan Guroviç ile anlaştı. 32 yaşında 2.07 boyundaki Sırp oyuncu çok iyi bir şutör olarak biliniyor.
Guroviç 2005-06 sezonunda Kızılyıldız formasıyla ULEB Kupası normal sezonunun en değerli oyuncusu olurken, 25.9 sayı ortalaması yakaladı. 2001 Avrupa, 2002 Dünya Şampiyonu Sırbistan takımında rol üstlenen skorer oyuncu 2007-08 sezonunu Polonya ekibi Prokom?da tamamladı.

ya ben de duymuştum ama bu kadar gazetelere çıkacağını beklemiyodum

Çağlar Şentürk' Alıntı:

Geçenlerde Panionios ile anlaşmıştı Gurovic ama bilemem hangisi doğru hangisi yalan...

bilmiyorum ama gelirse çok sevinirim ben inşallah vatan gazetesindeki doğrudur ama böyle basketbol hbaerleri de yalan çıkmıyor arkadaşlar ama yinede bu forumda hala bi ses soluk olmaması düşündürüyor yalan mı diye ...

Çağlar Şentürk' Alıntı:

Olabilir.Neden olabilir?
Çünkü vatanın spor müdürü ile Murat hocanın arasının çok iyi olduğu bilinen bir gerçek.

ya hem gzetelerde çıkan basketbol transfer haberlerinde bir yalan olmuyo anlaşıldı diyorsa oluyor ama yinede bu forumda hala çıkmaması biras düşündürüyor beni

daha önce bu başlık alt ında simi geçen josh Powell'a italyanın upim bologna takımı teklifte bulunmuş. hazır sözleşme imzalamadan bu oyunucuyu alabiliriz diye düşünüyorum

Serkan Çiğdem' Alıntı:
daha önce bu başlık alt ında simi geçen josh Powell'a italyanın upim bologna takımı teklifte bulunmuş. hazır sözleşme imzalamadan bu oyunucuyu alabiliriz diye düşünüyorum
kaç numara oynuyo? eğer 3nnumaraysa gurovic ile doldurduğumuzu düşünürsek bize 4numara lazım

Arkadaşlar size Milan Gurovic hakkında bir iyi birde kötü haber vereyim!!

İyi haber:Guroviç haberi doğruymuş.

Kötü haber:Henüz atılmış bir imza yok.

Yani 2. bir Ziziç vakası yaşıyoruz, inşallah sonuda Ziziç gibi olur :) :) :)

Gurovic iki ucu keskin bıçak... Şayet transfer gerçekleşirse ya bize sınıf atlatır, ya takım içinde huzursuzluk çıkarır.

Gurovic her ne denli eskisi kadar sorunlu olmasada, patlamaya hazır bomba! Yanılmıyorsam geçen sezon Prokom'da koç Tomas Pecesas'la sorun yaşamış, bir ara kadro dışı kalmıştı. Daha sonra sorun çözüldü ve Gurovic takımı sırtladı. Polanya ligi play-off finalinde Prokom, Turow'u 4-3'le geçip şampiyon olurken, Gurovic 6 maçta 18.5 sayı ortalamasıyla oynadı ve serinin son maçında 36 sayı atarak şampiyonu belirledi.

Velhâsıl, Gurovic deyince insan herşeyi ölçüp-biçmeli. Çok şey kazandırabilceği gibi, çok şey de kaybettirebilir!

Bu riske girmeye değer mi, kanımca değer! Ya herro, ya merro!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Arkadaşlar size Milan Gurovic hakkında bir iyi birde kötü haber vereyim!!

İyi haber:Guroviç haberi doğruymuş.

Kötü haber:Henüz atılmış bir imza yok.

Yani 2. bir Ziziç vakası yaşıyoruz, inşallah sonuda Ziziç gibi olur :) :) :)
walla hoca benm yorumları okuyor galiba
milan gurovic i ne kadar çok istediğimi herkes bilir bu transfer gerçekleşirse en çok ben mutlu olurum heralde
pat calathes olayı ciddimidir bilmiyorum ama onuda forumda önerdim
208 boyunda 2 3 4 numara oynayabiliyor çok yetenekli yunan vatandaşlığı ve usa vatandaşlığı var
yanılmıyorsam ncaa de son sezonda 17.5 sayı 7.5 ribaund ortalamaları olması gerekir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...