2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herkese iyi akşamlar,
Beklediğimiz oyuncuları aldık.Size demiştim bekleyin diye :)
Bu güzel günde bileğimin kırılması benim için kötüoldu ama tek elle de olsa bu mutluluğu sizinle paylaşmak istedim..Hayırlı uğurlu olsun..

Umut' Alıntı:
Herkese iyi akşamlar,
Bu güzel günde bileğimin kırılması benim için kötüoldu ama tek elle de olsa bu mutluluğu sizinle paylaşmak istedim..Hayırlı uğurlu olsun..

Gecmiş olsun öncelikle hakikaten bekleyin demiştin bekledigimize degdi tesekkürler.

Tolga Kaplan' Alıntı:
Umut' Alıntı:
Herkese iyi akşamlar,

Gecmiş olsun öncelikle hakikaten bekleyin demiştin bekledigimize degdi tesekkürler.

Size doğru bilgi verdiğim için çok mutluyum.Şu anda zor yazdığımdan dolayı bilgi veremiyorum yalnız Dejan Milojeviç(ismini vermediğim oyuncuydu) şu anda sakın Gurovic'in gölgesinde kaldı gibi düşünen varsa çok yanılıyor.Ne kadar MVP olmuş, ribaund'larda neler yaptığı, ki geçen sene çok sıkıntı çektik, mükemmel, mükemmel, hatta mükemmel ötesi..

nereye luzumlu lüzumsuz oyuncu gelse kapak yapan turkbasket bizim haberi arada geçiştirdi 4. sıraya düşmüş haber diğer transferlerde yeni haber gelse bile onun altına yazılırdı bizimki baştan 2. sıraya yazıldı ispanyol matadorları yazan yerde bu haberin transfer sezonu sonuna kadar durması lazım bu nasıl tarafçılıktır anlayamadım bize karşı bir sorunu var bunların

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
murat abi eyüp abi kerem sizcede efesden sonra kağıt üstündeki en iyi kadroyu oluşturdukmu fikirlerinizi gerçekten çok merak ediyorum
Bana göre dünyanın en iyi takımını kurduk!

Yani deli gönlüme göre :)

Sabrın sonu selametmiş gerçekten. Yılmadım bekledim, hep okudum, kan kustum, kızılcık şerbeti içtim dedim, bugünleri gördüm. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

zizic gibi olamamlı bu adamların imza törenine en az 50 kişi gitmeliyiz eyüp abi senden ben şahsım adına senden şöyle insanlardan ciddi sözler alarak güzel bi organizasyon yapmanı bekliyorum

Umut' Alıntı:
Herkese iyi akşamlar,
Umut hoca geçmiş olsun, umarım önemli birşey değildir???

Özgür Erdoğan' Alıntı:
Gerçekten hepimizi mutlu ettiler, yönetimi tebrik etmemiz gerek.. Herkesin eline sağlık.. Ben hatırlamıyorum ama bizim kadroda hiç 3 tane süper avrupalı oyuncu oldumu:)
artık 3 tane süper avrupalımız var :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...