2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Galatasaray Cafe Crown antrenörü Özyer yabancı transferlerden memnun ancak birkaç yerli isimle anlaşamadıkları için üzgün!

Murat Özyer GS TV'de haber bültenine katıldı ve canlı yayında takımının son transferlerini değerlendirdi...

Murat Özyer: ''Gurovic transferi biraz zor oldu. Uzun zamandır takip ettiğimiz bir isimdi. Kerem?in de oynadığı Rus takımının da peşinde olması zorlaştırdı. Bence Türkiye için önemli bir transfer. Milojevic kazanmacı kişiliğini Galatasaray Cafe Cown formasında altında sergileyecek. Kadromuzu bu sene farklı bir yapıda oluşturduk. Kaynaşmalardan iyi bir ürün ortaya çıkarmak istiyoruz. Galatasaray ve Türk basketbolseverleri sevindirmek istiyoruz. ''

''Türkiye?de başarılı olmak için Türk oyuncuların çok iyi performans vermesi lazım. Bu sezon Polat ve Tufan transferlerini yaptık. Tufan geçen sene sadece 5 maç oynamıştı. Cenk kiralıktı ve ayrıldı. Fatih de Aliağa?yla anlaştı. Başka da kaybımız olmadı. Belki Türk transferinde daha önceden hareket edebilseydik kadromuza önemli isimleri dahil edebilirdik. Daha da kuvvetlenirdik. İyi yabancıları aldık. Önemli olan bu oyuncuları takım kavramı içinde hedeflerimize ulaştırabilmek.''

İzleyen var mı bu arada ? Bunların dışında birşeyler dedi mi Murat Özyer ?

Kaynak : Basketdergisi

Bu sene Tufan bize katkı verse bence en önemli transferlerden birini yapmış oluruz.Ayrıca Fatih evet bench için iyi bir oyuncuydu fakat ne kadar katkısı vardı tartışılırdı.Cenk'i geri alabilsek çok güzel olacak.
Murat Hoca öyle yabancı transferleri yaptı ki herkes mutluluktan havaya uçtu Türk oyuncu eksiğini Tufan-Cüneyt-Hüseyin-Erdem rahatlıkla kapatır gibime geliyor.Onlara güvendiğimizi gösterirken ve oyuncuların kendine güvenlerine gelirse sorun kalmaz.
Olacak olacak bu sene çok güzel şeyler olacak.

Kutay Çamcı' Alıntı:
Galatasaray Cafe Crown antrenörü Özyer yabancı transferlerden memnun ancak birkaç yerli isimle anlaşamadıkları için üzgün!

Murat Özyer GS TV'de haber bültenine katıldı ve canlı yayında takımının son transferlerini değerlendirdi...

Murat Özyer: ''Gurovic transferi biraz zor oldu. Uzun zamandır takip ettiğimiz bir isimdi. Kerem?in de oynadığı Rus takımının da peşinde olması zorlaştırdı. Bence Türkiye için önemli bir transfer. Milojevic kazanmacı kişiliğini Galatasaray Cafe Cown formasında altında sergileyecek. Kadromuzu bu sene farklı bir yapıda oluşturduk. Kaynaşmalardan iyi bir ürün ortaya çıkarmak istiyoruz. Galatasaray ve Türk basketbolseverleri sevindirmek istiyoruz. ''

''Türkiye?de başarılı olmak için Türk oyuncuların çok iyi performans vermesi lazım. Bu sezon Polat ve Tufan transferlerini yaptık. Tufan geçen sene sadece 5 maç oynamıştı. Cenk kiralıktı ve ayrıldı. Fatih de Aliağa?yla anlaştı. Başka da kaybımız olmadı. Belki Türk transferinde daha önceden hareket edebilseydik kadromuza önemli isimleri dahil edebilirdik. Daha da kuvvetlenirdik. İyi yabancıları aldık. Önemli olan bu oyuncuları takım kavramı içinde hedeflerimize ulaştırabilmek.''

İzleyen var mı bu arada ? Bunların dışında birşeyler dedi mi Murat Özyer ?

Kaynak : Basketdergisi

Bunlar dışında hocamızın söylediklerinde dikkatimi çeken en önemli şey 5 yabancı rotasyonunun bizi zorlayacağı oldu..

Özgür Erdoğan' Alıntı:
Bunlar dışında hocamızın söylediklerinde dikkatimi çeken en önemli şey 5 yabancı rotasyonunun bizi zorlayacağı oldu..

Teşekkür ederim.
Peki transferin tamamen bittiği yada hala oyuncu alınabileceği ile ilgili doğrudan veya dolaylı birşeyler söyledi mi ?

Kutay Çamcı' Alıntı:
[quote="Özgür Erdoğan":222qdksl]

Teşekkür ederim.
Peki transferin tamamen bittiği yada hala oyuncu alınabileceği ile ilgili doğrudan veya dolaylı birşeyler söyledi mi ?[/quote:222qdksl]

Rica ederim:) Bu konuda herhangi birşey söylenmedi ama benim için en önemlisi bu konuşmada Murat hocamız organizasyona geç başladıkları için biraz kırgın gibiydi yerli oyuncu transferi yapamadık(daha doğrusu istenilen düzeyde)derken ben bunu hissettim umarım hocamız ile geç anlaşılması birtakım kırgınlıklara yol açmamıştır..

Kutay Çamcı' Alıntı:
Kırgınlık olmaması çok zor bence olmuştur mutlaka.
kırgınlık duyuyorsa bence duyuyordur,sözleşme yapmayacaktı murat hoca.uzun bır süre düşünülmedi istenilen aday olmayınca gel murat hoca sen devam et...
sözleşme yapıp devam kararı aldıysa kırgınlığı olmamalıdır.

Valla şu takımda Kaya olsa yada Kerem olsa çok şeyi değiştirirdi. Gurovic gibi adam Galatasaray'ı seçiyor, Kerem ise allahın Rus takımını. Ah be Kerem. Nereden geldin sen? Ne çabuk unuttun? Bu zamanda çabuk unutuluyor bazı şeyler...

Neyse gene elimizde güzel kadro var, hoca çok kafa patlatacak ama 5 yabancı için. Umarım işin içinden çıkabilir.

Bence Murat hocanın tekrar Gs ile sözleşme imzalaması ne kadar iyi bir GS'li olduğunun göstergesidir;çünkü siz hangi koça böyle bir şey yaparsanız yapın cevabı tek olacaktır:Siz beni kovdunuz(istemediniz) şimdi ne yüzle geri çağırıyorsunuz.Bu yüzden Murat hocayı çok çok tebrik ediyorum ve ilk maçta ona olan inancımızı ona olan güvenimizi göstermemiz gerektiğini düşünüyorum...
Saygılar...

r.hitela gravesi karşılaştırdı.İkisininde atletik oldunu ve r.hıte cok cabuk uyum sagladıgını gravesınde avrupada 1 yıl oynadıgını soledı. hoca gravese guvenıyo.anlasılan

Eren Aydın' Alıntı:
Bence Murat hocanın tekrar Gs ile sözleşme imzalaması ne kadar iyi bir GS'li olduğunun göstergesidir;çünkü siz hangi koça böyle bir şey yaparsanız yapın cevabı tek olacaktır:Siz beni kovdunuz(istemediniz) şimdi ne yüzle geri çağırıyorsunuz.Bu yüzden Murat hocayı çok çok tebrik ediyorum ve ilk maçta ona olan inancımızı ona olan güvenimizi göstermemiz gerektiğini düşünüyorum...
Saygılar...
galatasaraylılıgına söylenecek birsey yok ama kırgınlık varsa yönetime ve bu sezon bu sorun yaratacaksa bence imzalamalıydı.artık taraftar olarak ben bu sene şampiyonluk bekliyorum.bunu engelleyecek saha dışı faktörler takım içi huzursuzluk ve yönetim coach arası huzursuzluk olmamasını istiyorum.... yönetim futbolcu taraftar kaynasmasına bu sene yönetim bask
etci taraftar kaynasmasınında eklenmesını istıyoruz...

bence şuan elimizde çok iyi bir kadro var yabancılar olarak.bence türk oyuncularda da bir sıkıntımız yok gibi.ama yinede kadro derinliği için 2.dönemde transfer yapacağımızı düşünüyorum.çünkü çoğu külüp transfer yapmak için transfer yaptı ve bir çoğu bence kadrosunu epey şişirdi ve çoğundan faydalanamayacaklar 2.dönemde bence gayet ii ve sıkıntılarımız giderecek türk oyuncular bulabirliriz.şuan için hangi bölgemiz eksik onu dahi bilmiyoruz tam olarak.eğer gerekirse 2.dönem çok ucuza bize faydası dokunacak türk oyuncular alabiririz.uyum sıkıntısıda çekmeyeceklerdir.

ya inanamıyorum o zamn süper olur graves pg oynasa tufan 2de oynar gurovic 3 milojevic 4 hüsoda 5 oynar inanılmz bir hücüm takımı olurum ya inanamıyorum zizici filan yedek bırakıyorum şaka gibi ya :) bu bir rüya değil değil mi biri beni çimciklesin

Tüm sezon için öyle bir düşüneye kapılmak doğru olmaz. Hoca geçen sene Murat'ı kullandığı gibi kullanır Graves'i de. İhtiyaç olduğunda yada skor üretebilecek bir 5 oluşturmak istediğinde. Ayrıca ben her halükarda Graves'in rakibin oyun kurucusunu tutacağını düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...