2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ali Ozen' Alıntı:
[quote="Erdal Avcı":2hh0mbe8]İşte bundan nefret ediyorum.Temmuz-Ağustos aylarındada 3 numara için bozuk plak gibi "Gurovic,Gurovic" diyip durdunuz ,başka alternatif söylemediniz bizde bula bula onu aldık.Şimdi de bi Courtney Sims'dir tutturmuş gidiyorsunuz.Courtney Sims,Josh Powell,Charles Warrior Wayne Gaines dışında bir isim bulamıyor musunuz arkadaşlar?O kadar isim yazdım veritabanına.Bi gidin bakın yetmediyse istediğiniz özellikleri söyleyin ona göre oyuncu eklerim.Ama n'olur aynı isme takılıp kalmayın.

Kızdırmayın be kucuk enısteyı[/quote:2hh0mbe8]
Pardon!

Erdal Avcı' Alıntı:
İşte bundan nefret ediyorum.Temmuz-Ağustos aylarındada 3 numara için bozuk plak gibi "Gurovic,Gurovic" diyip durdunuz ,başka alternatif söylemediniz bizde bula bula onu aldık.Şimdi de bi Courtney Sims'dir tutturmuş gidiyorsunuz.Courtney Sims,Josh Powell,Charles Warrior Wayne Gaines dışında bir isim bulamıyor musunuz arkadaşlar?O kadar isim yazdım veritabanına.Bi gidin bakın yetmediyse istediğiniz özellikleri söyleyin ona göre oyuncu eklerim.Ama n'olur aynı isme takılıp kalmayın.
ben yeni bir isim buldum KENDRİCK PERKİNS :) :) :)

yunustaylan' Alıntı:
Erdal Avcı' Alıntı:
İşte bundan nefret ediyorum.Temmuz-Ağustos aylarındada 3 numara için bozuk plak gibi "Gurovic,Gurovic" diyip durdunuz ,başka alternatif söylemediniz bizde bula bula onu aldık.Şimdi de bi Courtney Sims'dir tutturmuş gidiyorsunuz.Courtney Sims,Josh Powell,Charles Warrior Wayne Gaines dışında bir isim bulamıyor musunuz arkadaşlar?O kadar isim yazdım veritabanına.Bi gidin bakın yetmediyse istediğiniz özellikleri söyleyin ona göre oyuncu eklerim.Ama n'olur aynı isme takılıp kalmayın.
ben yeni bir isim buldum KENDRİCK PERKİNS :) :) :)
Perkins kesmez bizi Kevin Garnett istiyoruz :)

ben yeni bir isim buldum KENDRİCK PERKİNS :) :) :)[/quote]
Perkins kesmez bizi Kevin Garnett istiyoruz :)[/quote]
o da kesmez sizi, siz en iyisi eski toprak Bill Russell'a bakın.Hala hayattayken alın takıma.

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Ali Ozen":3flkxqnk]

Kızdırmayın be kucuk enısteyı

:p :p :p

Efes'ten bir Türk oyuncu kapmak lazım, Engin alınsa iyi olur deniyor da Engin'i nerede oynatacağız ?
Takımımızda kağıt üzerinde bakılınca eksik yok gibi görülüyor (Eksikler oyuncular dönünce).[/quote:3flkxqnk]

Tufan bu sezon oynamayacaksa ( ki bence en ufak bir risk varsa oynamasın) yerli bir kısa forvet olsa iyi olur. Erdem savunmada çok iyi ama hücum açısından çok zayıf. Son Khimik maçında da bir kez daha gördük.Gerçi alınabilecek bir yerli forvet de gelmiyor aklıma.Cenk'i Efes bırakmaz. Mutlu'yu TT bırakmaz.

Mustafa Yanar' Alıntı:
Bekir Sayım":254tkqzs]halil üner kepezine bizim fitch'i almış.[/quote] :oops: :oops: kaynak[/quote:254tkqzs] [url="http://www.turkbasket.com/haber/index.php?option=com_content&view=article&id=1097:kepeze-say-kral-skorer&catid=100:kepez-bld&Itemid=285' Alıntı:
http://www.turkbasket.com/haber/index.p ... Itemid=285[/url]

playoff diyordu yaparlar artık.

Halil Üner kısaca;

Türkiyede standartlarında, Kobe&Shaq ikilisini kurmuş bulunmakta. :)

Sene başından beri maç oynamadı belki sakatlıgı vardı tam bilmiyorum ama sene başından beri hiç bir takımla anlaşmaması onun ne kadar disiplinsiz oldugunu gösteriyor , ama yine de Kepez Belediyesi için çok iyi transfer Traylor ile beraber çok iyi bir 2li olabilirler.

Bu haber ile beraber Kepez'i ikinci takımım olarak ilan edebilirim. :)

Çok sevindim açıkçası.Onu izlemeyi seviyorum ve bu seyirden zevk alıyorum.

Bu haberi önceden de biliyordum ancak yazmamın uygun olmayacağını söylediler. : )
Hayırlısı olsun, kişisel görüşüm 3 hafta sonra Halo ve Fitch dövüşür kaybeden gider :)

Daha ilginç bir nokta var. :)
Kepez yarın Oyak ile oynuyor.Büyük ihtimal bu maçta forma giyemez.
Kepez'in bir sonraki maçları ard arda Beşiktaş Cola Turka ve Fülker ile...
Halo Ağa ile birlikte Fitch'in onlara bir sürprizi olabilir. :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...