2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Emrah Bakın' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":3794pyhc]Gelecek olan uzun yüksek ihtimal Gaines olacakmış, plase ise Adeleke!
J.Jones da listede mi? Yoksa o arkadaş kendince şaka mı yapmış...[/quote:3794pyhc]J.Jones listede yok.

iyi haber Gaines in gelmesi iyi olur bilgilendirme için teşekkürler Eyüp abi.

Aslinda ben daha uzun bir adam bekliyordum. Zaten Milojevic ayni Gaines tarzi bir oyuncu. undersized bir pota alti savascisi. bence bize daha uzun ve canavar gibi adam lazim. dis sutu olsa iyi olur. Gaines transferi yanlis olur bence.

Gaines'i çok seviyorum ama Milo varken aynı tipte 2.oyuncuya ne gerek var bilmiyorum.Bize sırtı dönük oynayan post-up yapabilen uzun ve kalıplı bir adam gerekli.

yaa yerli rotasyonu için kerem kaya oguz tutku barış serkan isimleri geçiyor ama onları alma ihtimalimizin kaç oldugunun farkındasınız umarımm..ben hala alper emre serkan inan olsun isterim...

5 numara diyoruz Gaines'i alıyoruz . Gaines'in boyu 2.03 . Gerçekten cok garip

Not: Yanlış anlamayın gelirse sevinmem demiyorum zaten orada gecen senekinden daha iyi bir sezon geçiriyor ama fiziği 5 numaraya uygunmu veya Hüseyini iyi yedekleyebilirmi işte onu tartışırım

Osman Aydın' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":27ipflb1]Gelecek olan uzun yüksek ihtimal Gaines olacakmış, plase ise Adeleke!

Adeleke nin boyunu bilmiyorum.Ne kadar acaba.
Gaines gelirse bence çok yanlış bir tercih olur.Courtney Sims diyorum.başka bişey demiyorum. :p :)[/quote:27ipflb1]
Adeleke 2.06 ama
daha da garip olan adeleke 5 numara charles gaines 4 numaara ve fiziği 5 için çok yetersiz

Gainesin alternatifinin adeleke olmasına şaşırdım.Bence Adeleke daha faydalı olur
Zaten nasıl birbirinin alternatifi bunlar adelekeyle gaines elmayla armut gibi...

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Gelecek olan uzun yüksek ihtimal Gaines olacakmış, plase ise Adeleke!
[/quote]

Benim anlamadigim bu transferlerin rotasini,oyuncu planlamasini kim seciyor bu klupte?Ahmet Dedehayır mı,coach mu yoksa kim?Ahmet Dedehayır'ın Avrupa basketbol piyasası hakkinda ki engin bilgilerini cok merak ediyorum..Acaba bir Van Dhen Spiegel bir Adeleke vs ..nerde oynadi daha once nasil performans gosterdi..Bunlari sayın mudur biliyormudur acaba?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...