2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Burak Barut' Alıntı:
Koray Hoca acele etme sindire sindire transfer yap.
Koray Hoca'nın transfer yapamama sebebini ben size anlatayım.
5 yıl boyunca basketbol ayrı kalan bir insan, hangi basketbolcu tanıyıp transfer yapacak biri bana anlatabilir mi ?

Hakikaten sebebin bu olduğunumu düşünüyorsun yoksa bir kinayemi var anlamakta zorluk çektim doğrusu...

Emin Doğanca' Alıntı:
[quote="Tolga Kaplan":2zng77oh]Şimdi iyi bir oyuncu gelir bu seferde şey deriz.Helal olsun be bu sene şampiyon biziz :)
Öyle bir durum olursa bende adam gibi özrümü dilerim[/quote:2zng77oh]

Onlar senelerdir bizleri üzdükleri için özür diliyorlar mı sen niye diliyorsun emin.

Emin Doğanca' Alıntı:
[quote="Burak Barut":1cr60ggy]Koray Hoca acele etme sindire sindire transfer yap.
5 yıl boyunca basketbol ayrı kalan bir insan, hangi basketbolcu tanıyıp transfer yapacak biri bana anlatabilir mi ?
Koçluktan uzak kaldı , basketboldan değil .[/quote:1cr60ggy]

Size öyle mi söyledi beyfendi.
Ben yanlış biliyorum o zaman.Sindire sindire yap hoca.

Burak Barut' Alıntı:
]Koray Hoca acele etme sindire sindire transfer yap.
Koçluktan uzak kaldı , basketboldan değil .[/quote]

Size öyle mi söyledi beyfendi.
Ben yanlış biliyorum o zaman.Sindire sindire yap hoca.[/quote]

Kimsenin böyle bir durumda sindire sindire transfer yapacağını düşünmüyorum.Zaten bu dönemde oldukça az olan kaliteli oyuncu sayısı günler demiyorum saatler geçtikçe azalmakta.Bence Koray Hoca da bir an önce transfer yapmak istiyodur ama bence yönetim ya da bütçe kaynaklı bir sorun var.Ya da transfer için yönetimin verdiği paraya şu an kaliteli oyuncu yoktur yönetim parayı arttırmayınca o paraya iyi bir oyuncu bulunmak isteniyordur ama bence her şekilde yönetim kaynaklı bir problem var bence yönetim biraz daha fedakarlık yapmalı

Biz üzülüyoruz,biz kahroluyoruz insanları spordan sogutuyor bu yöneticiler.Onlar ise rant peşinde.Armaymış,renklermiş,başarıymış kimin umurunda.Kac tanesi bizim gibi gecenin bu saatinde kafa patlatıyor bir çözüm yolu olsada yardımcı olsak elimizden geldigi kadar.Bir elin beş parmağını gecmez.Oda bu camiaya yetmez.Biz öküz trene bakar gibi bakmaya devam edecegiz.Kim geçerse onu seyredecegiz.

Kanımca iki transfer olacaktır.

1. si Zizin yerine beklenen isim.
2. si Atkins in yerine.

Pek konusulmuyor forumda ama Atkins in ne zaman döneceği meçhul, kaldı ki başka bir başlıkta söylenen göre koray hoca " bir daha Atkinsten faydalanamama gibi bir ihtimal var" gibi bir lafta etmiş..

O nedenle uzun oyuncu isimleri veren arkadaşlarda bir yandan guard da aramaya başlamalı bence..

ergin hocaa senin gözünü nasıl doyuracaklar çok merak ediyorumm...ligin tüm oyun kurucularını getirsen gene tatmin olmaz bu adam...

Sinan YILDIZ' Alıntı:
ah ah keremde gitti... engin atsür ve bi uzun alalım artık yahu sabır kalmadı...

Yerli oyuncu transferi ligde yapılamıyor artık. Engin'i yurtdışında bir takıma gönderip tekrar almak ise çok masraflı olacaktır Galatasaray adına. Efes kolay kolay bırakmaz onu elinden, zaten geçenlerde ameliyat olmuştu ne zaman döneceği belli değil.. Yabancı bir guard alınacaktır muhtemelen eğerki Atkins'in durumu ciddiyse o kadar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...