2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Serkan Erdogan'in telekomda mutsuz oldugu haberleri gundemde.Ercument Sunter ile aralarinda anlasmazliklar oldugu haberleri var.Eger bu atismalari su yuzune cikarda Serkan ayrilma noktasina gelirse seneye GS'da dusunulmelidir kesin.

Bogdan Tanjevic'ten nefret eden tum Turk oyunculari toplamaliyiz..Serkan Erdogan,Huseyin Besok(zaten var),Kerem Gonlum
Bogdan Tanjevic'ten nefret eden yabancilar ise:Willie Solomon

Bu oyuncularin bir arada olmasiyla fb bizi hic bir macta yenemez!

Ben Mithat Duran beyin 9 sene ne kulupte görev yaptıgını merak ediyorum.Beni bilgilendirirseniz sevinirim.
McIntyre ın yıllık bedeli 1.800.000 euro.Umarım alabiliriz.Italya daki ikinci ligde de oynayan bu oyuncu buyuk atılıp yapıp Euroleague'e damgasını vuran bir oyuncu.
Esas size onemli bir bilgi Solomon Türk vatandasi olmak için gecen ay avukatıyla içlemlere baslamıs bana gore reel transfer olabilir.

Aldığım duyumlara gore listemiz soyle

Antic
Jankunas ( 1,5 senelik anlasma istiyor)
Paul Miller
Bence Kupa için yonteim gec kaldı bari en azında play off yarı finali eslesmesi için Efes macindan evvel Koray Hoca nın istediği bir oyuncuyu alabilseler.Ama kafaları su an sampiyonluk için kurulmus bayan takımıyla karısık galiba .Hakan hocanın da durumunu boyle bir mac oncesi zora soktular .Ne diyelim Baris Camur'un Mihriban hocadan alacağı cevapları bekleyecegiz.Gerci Baris Camur veya Mihriban Hoca yavas calısıyor heralde ................

Biz gelecek seneyi düşünyoruz da Daha takımın yöneticisi kim olacak Koray hoca devam edecek mi Hangi oyuncunu bizimle devam etmek ister onlar belli değil. Bu senenin başında yapılan hataları telafi edemiyoruz. Umarım gelecek sene için işi sıkı tutarlar.

Benim gelecek sene açısından beklentim özellikle yerli oyuncular çünkü iyi yabancı oyuncu bulmak daha kolay.

Pero Antic gelirse inanılmaz olur.Pota altına Amerikali pivot almamalıyız.Gercek pivotlar Avrupada mevcut.Dejan Tomasevic,Nikola Prkacin,Pero Antic tarz pivotlar gercek anlamda bu takıma seviye atlatir.Bir kac istisna haric Amerikali uzun oyuncularin Avrupa pazarinda isi yok.
Maccabi'den D'or Fischer vs.

ilk bes mcrıntyre pops mensah bonsu kerem gonlum graves gurovic
yedekler:milo huseyin tufan murat cuneyt cemal atkins
kadromuzun gelecek sezon boyle oldugunu dusunsenize :p 8)

Şu takıma hep Ersan'ı istemişimdir.

Cüneyt, Ersan, Kerem Gönlüm, Hüseyin Beşok + 1

Gerçekten felaket bir rotasyon olurdu :)
Gününde olurlarsa hakikatten felaket..
Olmazlarsa yine felaket :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...