2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kerem tunçeri hakkında artık konuşmamak gerekiyo bizi istemeyeni biz hiç istemeyiz. hiç bir isim galatasarayımızdan büyük değildir.o Kerem tunçeri ise bizde koskoca türkiyenin en büyük kulübü GALATASARAY ızdır.

Alperen önceki sayfalarda yazdığım gibi daha önce bütçemiz olsa formamıı giyerdi rahatlıkla bence. Şu anda istenir ve hakkını verirlerse seve seve gelir Kerem. Miadını doldurdu zaten bir nebze Efeste.
İşin güzeli şu an yerli uzunların hepsinin örnek aldığı Hüseyinin formu hepsini düşüncelere itiyordur. Biz benchte ne yapıyoruz diye :)

Alperen Kaplan' Alıntı:
[quote="Murat İNAL":2ccrhq6j]Boşuna konuşmuyoruz arkadaşlar :) Bir şey biliyoruz da konuşuyoruz. Yoksa adı Galatasaraylı olan bir sürü insan var. Her birine başlık açabiliriz ama sonuç bundan farklı olmaz.
Kerem Gönlüm ile ilgili görüşleriniz neler acaba abi? :)[/quote:2ccrhq6j]

Erik Daniels,Erie Bayhawks
Ikinci terchim Erik Daniels. bugun maci var takip edecegim. Her mac triple-double yakin istastikleri var.

istatistik: Erik Daniels
http://www.nba.com/dleague/playerfile/i ... ik_daniels

[/quote][/quote]

Erik Daniels Nbdl 2009 All-Stara cagirildi. Bugun ise Tsi 3.00'da maci var.
Rakip takimda ise forumumuzda ismi sik sik gecen ancak Koray hocadan veto yiyen Courtney sims var.[/quote]

dün akşam ki maça baktım istatistikleri gerçekten güzel 24 sayı 9 rb 7 asist

ama courtney sims 30 sayı 14 rb ben sims i banko geçerim.

sanırım önümüzdeki sene guardımız italyadan adımı? büyük süpriz,bu hafta takımı çok büyük bir başarı elde etti.euro ligde hadi bakalım daha center kim diye düşünürken önümüzdeki senenin guardı için bir takım görüşmeler oluyormuş:)

Montepaschi Siena'dan dır kesin.Onların iyi bir guardı vardı.Şu an adını tam hatırlamıyorum.Terell McIntyre Romain Sato yada Domercant dır.Bide çok iyi bir beyaz oyuncuları vardı.

Mithat Duran' Alıntı:
sanırım önümüzdeki sene guardımız italyadan adımı? büyük süpriz,bu hafta takımı çok büyük bir başarı elde etti.euro ligde hadi bakalım daha center kim diye düşünürken önümüzdeki senenin guardı için bir takım görüşmeler oluyormuş:)

İtalyan bir Takım
Çok büyük başarı CSKA yı 18 sayı farkla yenmesi
Euroligde oynuyor

Abi dediklerinden tek birisim çıkıyor oda Siena'daki ABD'li oyun kurucu Terrell McIntyre

Ki ben alcağımıza inanmıyorum:) Telkomla birleşmezsek

Mithat Duran' Alıntı:
Vayy be gözlerim yaşardı desem yeridirAtkins gidince ondan daha iyi birini almak için şimdiden uğraş vermemiz güzel birşey.Ayrıca tüm emareler McIntyre'ı gösteriyor ama Siena'nın onu bırakması ya maliyetini karşılayamaması lazım yada daha iyi birini bulması lazım.Sanırım Telekomun öncülüğünde yapılan görüşmeler çünkü onlarda da guard yok doğru düzgün yabancı olarak.Eğer kendi kaynaklarımız ile görüşme yapıyorsak(bu kaynaklar ülker oluyor) o zaman telekomla birleşme nerede kaldı?
İlginç...

Ilgın Karagoz' Alıntı:
ya aslında bi açıklama gelmeden hiçbirşeye inanmamak lazım.ben şimdi lakers dan bi adamla ilgileniliyor desem herkes inanacak
Açıklamayı yapana bağlı kardeşim.Sen desen kimse inanmaz ama bazı kişiler dese oldukça inandırıcı olur ;)

Sienayı ı gösteriyor Mithat beyin söyledikleri. Ama McIntrıye su anda avrupanın en formda guardı. O biraz zor gelir bize. Onun dışında 30 küsürlük Arriel Mcdonald ve finley sienanın diğer guardları.

Eren Aydın' Alıntı:
[quote="Ilgın Karagoz":iztdm6la]ya aslında bi açıklama gelmeden hiçbirşeye inanmamak lazım.ben şimdi lakers dan bi adamla ilgileniliyor desem herkes inanacak
Açıklamayı yapana bağlı kardeşim.Sen desen kimse inanmaz ama bazı kişiler dese oldukça inandırıcı olur ;)[/quote:iztdm6la]
sen ne zaman şunu transfer edeceğiz diyen kişinin söylediği oyuncuyu transfer ettiğimizi gördün.ben hiç görmedim valla.onun için resmi siteden bi açıklama gelene kadar inanmıyorum.

Ilgın bu forumda resmi siteden önce çoğu transfer açıklanmıştır, onu geçtim zaten ilgilendiğimiz oyuncunun resmi site tarafından açıklanması beklenemez.Buradaki insanlar ilgilendiğimiz oyuncuları söylerler ve bu konuda yalan söyleyince kimsenin eline birşey geçmez.Elbette yalan haberler yazanlarda olur ama onları zaten ciddiye almayız biz.Forumu daha çok takip ettikçe sende görürsün...

Dun izledim Erik Daniels. Oncelikle Atletik degil malesef :)
yanliz cok akilli bir oyuncu. Orta mesafe sutlari genelde sokuyor.
Serbest atis cizgisinde iyi. Oyunu iyi okuyor. Arkadaslarina her hucum perdelemelerde yardimci oluyor.

Biz Atletik ozeligi olan bir oyuncu aradigimiz icin ibre listemdeki diger isimlere donuyor Pops ve Patrick Ewing Junior. Onlarida Nbdl All-Star macindan sonra izliyecegim.

Not: Courtney sims onuda izledim. Iyi bir oyuncu yanliz Koray hocamizin dedigi gibi bize level atlatacak bir oyuncu degil.

Yalnız bu konuda Kerem Seçer bir konuda eğer transfer görüşmeleri hakkında bilginiz varsa açık ve net olun demişti....Yani Mithat bizi heyecanlandırıyor ama gerisi yok...Burada foruma üye olan herkese ayıp ediyor...Biliyorsan bir şeyler açıklamalısın yani bunu gizli saklı yapınca ne elde edebilirsin ki..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...