2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ilk mesajım ve bende Guroviç gönderilirse Leitovas Rytas ta ıynayan 2.02 lik Chuck Eidson u öneriyorum.Hem skorer,hem ribauntçu hemde asistçi.Muhteşem bir oyuncu geçen seneki fb ülker le oynadıkları burdaki maçtada izledim,bize çok katkı sağlar.İstatistikleri hemen aşağıda.

http://www.eurocupbasketball.com/ulebcu ... &pcode=LOC

Pops bence alınabilecek en iyi tercih şu anda forumda izmi geçenler içinde ama aldığım duyumlar itibariyle ondan daha kaliteli bir oyuncu ile ilgileniyoruz.Sadece bunu söyleyebilirim.

Emrah Bakın' Alıntı:
Türk Telekom'dan Kennedy Winston'u renklerine bağlayan Real Madrid, Hosley'i gönderdi, gözler transfer piyasasında...

Euroleague TOP 16'da 3'te 3 galibiyet ile lider durumda bulunan Real Madrid, Kennedy Winston transferinin ardından Hosley'i gönderdi. Sezon başında Pınar Karşıyaka'dan takıma katılan Quinton Hosley, Euroleague'de en iyi maçını Efes Pilsen karşısında çıkarmış ve 13 maçta 8.6 sayı 3.2 ribaunt ortalamalarıyla oynamıştı. Hosley'in Avrupa takımlarından birine transfer olması an meselesi olarak görülürken bir süredir uzun oyuncu arayan ve Hüseyin ile Cemal'in yanına bir atletik 4 numara almak isteyen Galatasaray Cafe Crown'un da bu oyuncu ile ilgilenebileceği öğrenildi. Ancak Sarı - Kırmızılıların bir süredir ABD'de bulunan bir isimle görüştüğü ve bu oyuncuyla imza aşamasına gelindiği belirtildi

Basketdergisi.com

Muhtemelen bu ''haber''i yazan kişi forumumuzdan hatta bu konu başlığında bir derleme yapmış. Bu haberin içinde bu konu başlığında
konuşulmamış hiçbirşey yok aslında (istatistiki bilgiler hariç).

İlgilenebileceği öğrenildi cümlesi çok şey anlatıyor ilgilendiği de değil ilgilenebileceği bunu birisinden öğrenmeye gerek yok zaten.

Pops bence alınabilecek en iyi tercih şu anda forumda izmi geçenler içinde ama aldığım duyumlar itibariyle ondan daha kaliteli bir oyuncu ile ilgileniyoruz.Sadece bunu söyleyebilirim.[/quote]

Hala ilgilenme aşamasındamıyız, hala bi adım atamadık mı? :)

Kutay Çamcı' Alıntı:
Klüp kaynaklı bilgilere dayanarak zikredilen oyuncular Jankunas,Tolliver vs hatta Boisa hep dış şutu da olan oyuncular bu bir tesadüf değilse dışarıdan da şut atabilen bir uzun arıyoruz gibi gözüküyor.

İlgilendiğimiz ileri sürülen (temenni edilen değil) diğer iki oyuncu da Paul Miller ve Pero Andıc'di bu oyuncular da belli düzeyde dış şutu olan oyuncular sanırım.

Bu durumda Pops veya Sims tarzı bir oyuncu düşünülmüyor sanırım.

Şu an basketbolu yonetenlerde ne becerı var nede para bu ıkısı olmadan transferde olmaz,dedehayır denen zat sezon sonu gıdıyomus ne dıyelım sabır sabır ya sabır demek kaldı bızede..........

ya hazır hosley bostayken bence kacırmayalım onu...sonucta hosley in bu lıgde neler yapabildigini bilioruz ama diger adı gecen isimler bence soru isareti ile gelecektir...

Ahmed Abi sorunlarından bahsetmişti Hosley'in,ben şahsen istemiyorum öyle adamı. Yaptığı kusura bakmayın ama direk olarak ........lığı gözlerimle gördüm,Hosley düzenledi organizasyonu Sean Marshall ile beraber de oynadılar...

Hosley fena bir oyuncu değildir...Takımımızda bulunması çok iyi olur...Ufak tefek sorunları olabilir,ama bunu abartmamak lazım...Doğru kavramları kullanmakta yarar var...Ayrıca gelecek oyuncuda bu ufak tefek sorunların olmayacağını kimse garanti edemez...

Benimde bildiğim kadarıyla geçen sezon Karşıyakayla bazı sorunlar yaşamıştı ve yaşadığı sorunun üstüne yaklaşık 2-3 hafta oldukça kötü performanslar göstermişti.Hatta baya bir söylenti çıkmıştı bu konuda.Ne kadar doğru bilemem ama Karşıyaka altyapısında oynayan arkadaşlarım da aynısını söylemişlerdi.

Yinede dediğim gibi bunlar Hosley hakında söylentiler de olabilir.

Mert bey ile 2-3 kez transfer ile ilgili görüşme fırsatım oldu, söylediği 'Her an bitebilir Eyüp' oldu!

Buna rağmen geç kalındığı aşikar, ya çok iyi bir isimin netleşmesini bekliyoruz, yada bu işi pek önemsemiyoruz!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Mert bey ile 2-3 kez transfer ile ilgili görüşme fırsatım oldu, söylediği 'Her an bitebilir Eyüp' oldu!

Buna rağmen geç kalındığı aşikar, ya çok iyi bir isimin netleşmesini bekliyoruz, yada bu işi pek önemsemiyoruz!
Eyüp Abi yazmış diye sevinmiştim... :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...