2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anthony Tolliver Geleceğine tabiki Quinton Hosley gelsin
Quinton Hosley Ribaund Problemimizi çözer sf olarakta pf olarakta kullanırız.Ki bence 3 numara özellikleri çok fazla olmasada 3 numara olarakta oynayabiliyor.Ribaundlarda müthiş güç katar takımımıza ve bu sene takımda eksik olan smaç yapıp blok yapıp taraftarı ateşleme misyonunu çok rahat üstlenir

Can Akan' Alıntı:
Anthony Tolliver Geleceğine tabiki Quinton Hosley gelsin
Quinton Hosley Ribaund Problemimizi çözer sf olarakta pf olarakta kullanırız.Ki bence 3 numara özellikleri çok fazla olmasada 3 numara olarakta oynayabiliyor.Ribaundlarda müthiş güç katar takımımıza ve bu sene takımda eksik olan smaç yapıp blok yapıp taraftarı ateşleme misyonunu çok rahat üstlenir
Bu takım Hosley'i getirirse ki ben pek sanmıyorum,Şampiyonluga inanmaya baslarım...

Deniz Yasan' Alıntı:
Yani uzun bir bekleyişin ardından Tolliver ismi şahsen bende hayalkırıklığı yaratır.Ama bu saatten sonra da bişey diyemeyiz.En azından NBA Patenli bir oyuncu.Hiç yoktan iyidir.

Tabi Tolliver mı gelicek başka birimi bekliycez.

Mantık açısından dememin nedeni bu tür yazılardı. Devamlı şu gelecek bu gelecek diye düşünmeyin arkadaşlar. Çok beklentiye girmek üzer sizi. Ben de "ehh işte" diyebileceğim birinin gelmesini hayal ederek hayal kırıklığı yaşamaktan kurtuluyorum böylece. :)

Ayrıca bugün atılması beklenen imza atılmamış. Efes maçına kadar atılacakmış. Bu bilgi doğru arkadaşlar. Ama isim yok. Ama şunu da söylemek istiyorum atılmazsa ve böyle yazdınız, yalan söylüyorsunuz tarzı şeyler yazarsanız tepkim hoş olmaz. Ona göre ciddiye almak sizin elinizde. İnanın harcadığım kontörün haddi hesabı yok. Numaramı yazayım da kontör atın bari :)

transferi bizim düşündüğümüz ve arzuladığımız kadar düşünüyor mudur mincinozlu & dedehayır çok merak ediyorum.

çünkü aksi halde şuanki durum basiretsizlikten başka birşey değildir.

En iyisi beklemek Efes maçına kadar imza atılacaktır.Yeni transferimiz kim olursa olsun bu saatten sonra yapacağımız tek şey destek olmak.

Müjdeli habereri Efes maçına kadar bekliyoruz. :)

Efes maçına üç gün kaldı müstakbel oyuncumuz imza atmadığı halde şu an takımla idman yapmıyorsa.İmza atacakta Türkiyeye gelecekte takımla idman yapacakta maçta katkı verecek.Tabi lisansı yetişirse o da .

Kerem SEÇER' Alıntı:
[quote="Deniz Yasan":1fwvytue]Yani uzun bir bekleyişin ardından Tolliver ismi şahsen bende hayalkırıklığı yaratır.Ama bu saatten sonra da bişey diyemeyiz.En azından NBA Patenli bir oyuncu.Hiç yoktan iyidir.

Mantık açısından dememin nedeni bu tür yazılardı. Devamlı şu gelecek bu gelecek diye düşünmeyin arkadaşlar. Çok beklentiye girmek üzer sizi. Ben de "ehh işte" diyebileceğim birinin gelmesini hayal ederek hayal kırıklığı yaşamaktan kurtuluyorum böylece. :)
Ayrıca bugün atılması beklenen imza atılmamış. Efes maçına kadar atılacakmış. Bu bilgi doğru arkadaşlar. Ama isim yok. Ama şunu da söylemek istiyorum atılmazsa ve böyle yazdınız, yalan söylüyorsunuz tarzı şeyler yazarsanız tepkim hoş olmaz. Ona göre ciddiye almak sizin elinizde. İnanın harcadığım kontörün haddi hesabı yok. Numaramı yazayım da kontör atın bari :)[/quote:1fwvytue]
Onu ben yapamam iste. Kaliteli bir oyuncu getirmek zorundalar. Eger dandik bir oyuncu getirecekler ise hic ugrasmasinlar. Resmi siteden ozur dileriz transfer yapilmayacaktir diye bir metin yayinlasinlar.

Kerem SEÇER' Alıntı:
[quote="Deniz Yasan":3g9guxw7]Yani uzun bir bekleyişin ardından Tolliver ismi şahsen bende hayalkırıklığı yaratır.Ama bu saatten sonra da bişey diyemeyiz.En azından NBA Patenli bir oyuncu.Hiç yoktan iyidir.

Ayrıca bugün atılması beklenen imza atılmamış. Efes maçına kadar atılacakmış. Bu bilgi doğru arkadaşlar. Ama isim yok. Ama şunu da söylemek istiyorum atılmazsa ve böyle yazdınız, yalan söylüyorsunuz tarzı şeyler yazarsanız tepkim hoş olmaz. Ona göre ciddiye almak sizin elinizde. İnanın harcadığım kontörün haddi hesabı yok. Numaramı yazayım da kontör atın bari :)[/quote:3g9guxw7]
Bu yazından çıkardığım şahsi sonuç
Tolliver Gelecek Kendinizi Büyük Beklentilere Sokmayın Üzülürsünüz.

Can isim konusunda hiçbir bilgim yok. Ciddiyim bu konuda. Sadece Pops'u hayal edenler başkası gelirse hayal kırıklığına uğramasın diye yazdım onu. Çünkü transfer işini çok fazla abartan kişiler var burada. Yazısını alıntıladığım arkadaşımız alınmasın lütfen ona değildi bu laf. Ama biraz sakin olmakta fayda var ;)

Arkadaşlar bunca süre sabrettiniz 2 gün daha fazla değil sıkın dişinizi...

Bence NBA Patentli son takas olaylarında boşta kalan oyuculardan gelme ihtimali yüksek.

İyi forumlar.

Kerem SEÇER' Alıntı:
. Yazısını alıntıladığım arkadaşımız alınmasın lütfen ona değildi bu laf. Ama biraz sakin olmakta fayda var ;)

Yok abi alınma değilde baya uzun zamandır transfer bekleyince ortaya çıkan en ufak isimde bile tartışma yaratıyoruz ister istemez.Ama bu yazıdan sonra kim gelirse gelsin ismine çok fazla takılmadan en güçlü şekilde destek olmamız lazım sonucunu çıkardım.Evet biraz sakin olmakta fayda var cidden :)

Kerem SEÇER' Alıntı:
Can isim konusunda hiçbir bilgim yok. Ciddiyim bu konuda. Sadece Pops'u hayal edenler başkası gelirse hayal kırıklığına uğramasın diye yazdım onu. Çünkü transfer işini çok fazla abartan kişiler var burada. Yazısını alıntıladığım arkadaşımız alınmasın lütfen ona değildi bu laf. Ama biraz sakin olmakta fayda var ;)
Kerem Senin İsim Bilsen ve Paylaşabilecek Durumdaysan Paylaşacağından şüphem yok.
Sadece Benim kendi tahminim ya da hissettiklerime göre büyük bir oyuncu geleceğini düşünmüyorum.Sebebine Gelecek Olursak Ahmet Dedehayır.Her Giden Oyuncunun arkasından daha iyisini alırız diyor.Bu klasik bir yönetici söylemi bir de merak ettiğim bir konu var daha iyisi derken kıstası ne.Neyse Yöneticiler hakkında konuşmak istemiyorum lakin söylenecek çok söz var

Tolliver olmazsa da Tolliver ayarında bir oyuncu bekliyorum.Bir şeyden eminim diyebilirim ki Gelecek Oyuncu sadece Ahmet Dedehayıra göre Yıldız olacak onunda Yıldız kıstasını az çok tahmin edersiniz:)

Ali Demirci' Alıntı:
Arkadaşlar bunca süre sabrettiniz 2 gün daha fazla değil sıkın dişinizi...

Bence NBA Patentli son takas olaylarında boşta kalan oyuculardan gelme ihtimali yüksek.

İyi forumlar.
Dişimizi sıka sıka diş bırakmadık ağzımızda be abi . Süt dişler bile döküldü :)

Real Madrid CF and Quinton Hosley have reached an agreement for the termination of the player's contract

OFFICIAL ANNOUNCEMENT

Real Madrid CF and Quinton Hosley have reached an agreement for the termination of the player's contract

Realmadrid.com

Real Madrid CF and Quinton R. Hosley have reached an agreement for the termination of the latter's contract with the Club, which was set to last until the end of the 2008/09 campaign. Real Madrid wishes to thank Quinton Hosley for the work he's done this season and wishes him all the best both on a personal and professional level.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...