2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uzun transferi kesin olarak bitti, kim olduğunu resmi sitemizden öğreneceğiz artık, Hosley ilede ilgilendiğimizi Can Akoğul söylemiş, bu transferde olursa değmeyin keyfimize :)

Bütün haber sitelerine bakıyorum bi açıklam olur diye 2 dk bir resmi siteye bakıyorum ama yok haber bi tam anlamıyla sevinemiyoruz hep son oktayı bekliyoruz biri atsın şu noktayı yönetimden

Eger Hosley gelir ise. Gurovic gidici gibi. Koray Hoca katildigi panorama programindan hatirliyacaksinizdir. Bir laf soylemisti keci boynuzu ile ilgili suan hatirlamiyorum. Bilmiyoruz tabi Hosley alinir ise Milojevicmi gider Gurovicmi gider. Bana kalinirsa Gurovicin yolanmasi daha akkilica. Cunki Milojevic oynadigi zaman cok iyi bir oyun ortaya koyabiliyor.
Tolliver ise Huseyin'i dinlendirecektir.

Az once pc actim Galatasaray.org girdim baktim haber yok. Hemen siteye giriyim dedim. Dun kalan yerlerlerden okumaya basladim. Hosley haberini gorunce heyecan yaptim. Vatan gazetesi dogru haberler yapar. Gurovic haberini onlar vermis idi. Benim dedigim cikacak 2 oyuncu transfer. Hosley-Pops diyor idim. Hosley-Tolliver olacak gibi.
Gelismeleri bekliyoruz.

Bir aksilik olmazsa Hosley'de takıma katılacakmış, transferinde 2 sorun varmış, biri KSK klübü, diğeri ise bende kalsın!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Bir aksilik olmazsa Hosley'de takıma katılacakmış, transferinde 2 sorun varmış, biri KSK klübü, diğeri ise bende kalsın!

Abi seviyorsun sen gerilim yaratmayı:))) Allah'tan kalp sıkıntımız yok. Yoksa ya kulüp ya sen götürüceksin valla:))

Bence olma ihtimali çok yüksek, umarım takımımız için hayırlısı ne ise o olur!

saol eyüp abi bilgiler için bide galatasaray.org açıklasada kimmiş şu uzun öğrensek artık..umarım bize sürpriz yapmak için hosley transferini bitirip de ikisini birden açıklamak gibi bir olaya girmezler...
:p

Rashid giderse savunmamız darmadağın olur.

Hosley duyumu dün ciddi şekilde gelmişti ama resmi kaynaklardan gelen bilgiyle çakışınca baya kafam karışmıştı. Ama nereden bileyim ki iki adam istendiğini.

Bu başlık açıklanana kadar baya tartışmaya sahne olur sanırım.

Bir süredir oyuncu arayışlarını sürdüren Sarı - Kırmızılılar, Vatan gazetesinin haberine göre, Hosley ve Tollinger'ı renklerine bağladı.

Vatan gazetesinde Meltem Özdel imzası ile yayımlanan haberde Galatasaray Cafe Crown'un Real Madrid'den ayrılan Quinton Hosley ile NBDL'de forma giyen Anthony Tollinger'ı renklerine bağladığı iddia edildi.

İşte haber:

"BEKO Basketbol Ligi?nde 19 maçta elde ettiği 16 galibiyetle 2. sırada yer alan G.Saray Cafe Crown 2 bomba transfere imza attı. Sezon başında yapılan transferlerle oyun zekasını ön planda tutan sarı-kırmızlılar yapılan bu takviyelerle takımın en büyük eksiği olan atletik oyuncu açığını giderdi. Geçtiğimiz yılı P.Karşıyaka?da ligi sayı kralı (23.2) olarak tamamlayan ve bu sene Real Madrid ile anlaşan ABD?li Hosley, İspanya?da aradığını bulamayınca Türkiye?ye döndü. İspanyol Kulübü?nün iki gün önce serbest bıraktığı Hosley ile anlaşan G.Saray sıkışan hücumuna çare olması için 24 yaşındaki oyuncuyu takıma dahil etti.

TAKIM hücumundan nasibini almayan bir oyuncu olması nedeniyle hedefi Avrupa çapında başarılı olan bir ekipte barınamayan Quinton Hosley, G.Saray Cafe Crown?u bu sezon taşıyabilecek kapasitede.

SARI-kırmızılıların müstakbel 2. yeni oyuncusuysa Anthony Tolliver. Creighton Üniversitesi?nden 2007 yılında mezun olan ancak NBA tarafından draft edilmeyen Tolliver geçtiğimiz yılı Alman 1. Ligi takımlarından Bremerhaven?da tamamladı. 2.05 boyunda 23 yaşındaki Tolliver, forvet ve pivot pozisyonlarında oynuyor."

Olleyyyyyy Be En sonunda Geldiler kadro super oldu beler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...