2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ulkerle aramiz duzelmis durumda anlasilan baloya sponsor olmuslar bu durumda murat ozyer kesinlikle geri doner ulker bjk arasi kotu cunku 3 yillik sponsorluk parasini pesin almislar simdi parasiz kalip sponsoru sucluyolar o yuzden ulkerle aramiz duzeldiyse bencede ozyer geri doner !!!

Alper Gülgen' Alıntı:
[quote="Sercan Özbek":2ww3pq9a][quote="Alper Gülgen":2ww3pq9a]bakarsınız ihsan bayülken gelir Bize :) :)
Maç öncesi uzatılan mikrofonlara da rakibin bizi yenmesi için ne yapması gerektiğini söyler :)[/quote:2ww3pq9a]
bu yönetim getirir şaşırmamak lazım piyasada coach da kalmadı[/quote:2ww3pq9a]

bu yönetim biraz zor getirir 2 gün önce anasını babasını söven taraftara alın size yeni coach unuz diyemez herhalde

Bu kukla,Ülker'in uşağı olmuş ama Galatasaray yöneticisi olamamış kişilerden bu saaten sonra herşey beklenir.Sen git ''yetersizsin,bizim hedeflerimize götüremezsin,sende o vizyon ve birikim yok'' de sonra bir çuval inciri berbat et ve 2.plana attığın kişiye yüzsüzlük yapıp onu hatırla olacak iş değil!!!

M.Özyer'in de bu geri dönüşe cevap vermemesi gerekir.Yoksa iyice ona olan saygı,güven sarsılır.Sponsorun entrikalar çevirip kuyular kazarak onu biryerlere getirdiği artık tescillenir.

Kendi geleceği ve kariyeri için bu mide bulandıracak oluşumlardan uzak durmasını canı gönülden istiyorum.Kendisi temiz bir şekilde görevini yaptı ve gitti.

Eğer dönerse o berraklık ve sadelik yerini lekelere bırakacak!

quote]
Maç öncesi uzatılan mikrofonlara da rakibin bizi yenmesi için ne yapması gerektiğini söyler :)[/quote]
bu yönetim getirir şaşırmamak lazım piyasada coach da kalmadı[/quote]

bu yönetim biraz zor getirir 2 gün önce anasını babasını söven taraftara alın size yeni coach unuz diyemez herhalde[/quote]
bizim kulüp tam dallas a döndü kimi getirecekleri ne yapacakları hiç bişe belli değil her şey 1 an önce iyi kötü netleşsede bizde önümüzü görebilsek

Seckin Hasseli' Alıntı:
ulkerle aramiz duzelmis durumda anlasilan baloya sponsor olmuslar bu durumda murat ozyer kesinlikle geri doner ulker bjk arasi kotu cunku 3 yillik sponsorluk parasini pesin almislar simdi parasiz kalip sponsoru sucluyolar o yuzden ulkerle aramiz duzeldiyse bencede ozyer geri doner !!!

Arkadaşım anlamıyorsun sanırım . Daha öncede yazmışlardı sana.Futbol Takımının bu sene ki formalarına bakarsan kollarda ÜLKER isimli yazıları göreceksin bu da onların futbola sponsor olduklarını gösterir ;) Sürekli aynı şeyleri sayma .

Can Akan' Alıntı:
[quote="Seckin Hasseli":1n4mf1uw]hite'a skorer gorevi verilse babalar gibi yapardi ama owens sutu var her yerden , huseyin ayni sekilde skor yukunu ceken bir oyuncu , gaines skor yapamazsa sacma sapan seylere kalkisiyor son 10 saniyeye geldik mi cuneyt allahin emri 9 metreden ucluk deniyor. hite sazi eline aldiginda zaten gerekeni veriyor murat hocanin sistemi geregi ve pg larimizin performansi nedeniyle bu tarz oynadi hite yoksa avrupadaki ilk senesinde bence super oynadi. hite sag elini gelistirse zaten avrupanin en iyi 2 numarasi olur ama penetreleri hep sola sagida kullansa zaten nba de olurdu. bence takimda hite ve owens kesinlikle kalmali tartismasi bile olmaz chris lofton hite'in tirnagi olamaz hite'tan daha skorer oldugu gorusune katilmiyorum hite'la takim degistirseler hite sezonun oyuncusu lofton hayal kirikligi olur hite ligte zaman alamadi ki aldigindada basarili oldu avrupada ki maclarda gorduk sahada sureleri arttiginda neler yapabildiginde !!!
aralarında kumaş farkı var sonuna kadar savunurum hite a kötü oyuncu demiyorum ama chris lofton hite tan çok daha yetenekli ve çok daha skorer aynı şekilde
gerald fitch te robert hite tan çok daha yetenekli bir oyuncu faydalı demiyorum ama yetenekli
hite ın fitche göre tek artısı daha atletik olması[/quote:1n4mf1uw]

bu sene nasilsa hite buyuk ihtimal italyada oynayacak gorursun hite kimmis saka mi bu yaaaaaa kucuk takim oyhunculariyla kiyaslayip durmayin hite solomonun ortalamalari ligte cok mu iyi ama buyuk takim oyuncusu brasvell ortalamalari dehset ama bes para etmez oyuncu istatistikler her zaman dogruyu soylemez arkadasim fitche gelince fitch bir macta 10 nun altinda top kullanip 10 dakika sure aldigi maclar olursa olay cikarir siena biraz roma disinda diger italyan takimlari ikinci sinifa gecmek uzereler milli takimlarininda durumu ortada biz bu sene lig olarak cikistayiz milli bazda onlardan iyiyiz ama fed bas ve coach kotulugu yuzunden bu seviyedeyiz lutfen istatistiklerle yorum yapmayin hite bu senenin avrupadaki en iyi 5, 2numarasindan biri badalona macinda hakemler olmasaydi belkide turnuvanin mvp si secilecekti sampiyon olucaktik senin yaptigin bu kiyaslama duncan la amare kiyaslamasi gibi amare show yapar duncan sampiyon !!!

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Seckin Hasseli":3lpyryix]ulkerle aramiz duzelmis durumda anlasilan baloya sponsor olmuslar bu durumda murat ozyer kesinlikle geri doner ulker bjk arasi kotu cunku 3 yillik sponsorluk parasini pesin almislar simdi parasiz kalip sponsoru sucluyolar o yuzden ulkerle aramiz duzeldiyse bencede ozyer geri doner !!!

Arkadaşım anlamıyorsun sanırım . Daha öncede yazmışlardı sana.Futbol Takımının bu sene ki formalarına bakarsan kollarda ÜLKER isimli yazıları göreceksin bu da onların futbola sponsor olduklarını gösterir ;) Sürekli aynı şeyleri sayma .[/quote:3lpyryix]

ben iletisim anlaminda soyluyorum.

Bir an önce transferlere baslasak sabırsızlanıyorum yeni transferler ins. gecen seneninkinden iyi olur özellikle sutu olan guard secmeliyiz

Hedef küçülttüğümüz aşikar. Bencede play-off'a katılabilmek için oynayacağız bu arada ULEB CUP'ta oynayacağımız kesinleşmiş.

Hite,Owens ve Gaines kesinlikle kalmalı.Britton yollanmalı.Dee Brown'un yerine kaliteli 1 numara lazım.Fatih Solak'ın Yerine Crish Burgess düşünülebilir.Daha iyisini alınabiliniyorsa alınsın.Cemal Nalga ve Cenk Akyol kesinlikle gönderilmeli ki Cenk Akyol zaten kiralıktı ve bildiğim kadarıyla bu yaz Atlanta Hawks Kampına Gidecek.Yeni TRANSFER sezonunda neler olup bitecek merakla bekliyorum... :roll:

Ne dediysem cıktı...Herhangi bir delil olmadan Erman Kunter geldi dediler...Benimse cevabım aynen şöle idi..
-----KANIT KANIT KANIT
Murat özyer gitti diye sevinenlere cevabım şöle idi..
------Bu adamı arayacaksınız...(ki şu an o gelmesse 2.sınıf bir antrenör alacagız)
Transferde konusulan adamlara bakın domercanT,lavrinovic vs. cevap
----HAYAL HAYAL HAYAL(gecen sene aldıgımız adamların hangisi forumda yada herhangi bir yerde konusuluyordu...

--------GS basket yavaş yavaş ÇÖKMEKTE-------

sabah fanatikte 2 ayı haber vardı.
1i murat hocanın takımda kaldıgı ikinciyse erman kunterın pesınde besıktasın oldugu

Özyer yerinde kaldı !!!

Murat Özyer geçen sene çalıştırdığı Galatasaray ' da kaldı . Ayrıca Kaya Peker transferindede sona yaklaşıldığı öğrenilen haberler arasında . Galatasaray geçen seneki iskelet kadroyu koruyup üstüne eklemeler yapılacağıda gelen haberler arasında .

Kaynak : FANATİK

Bekir Sayım' Alıntı:
[quote="Timur Saglam":593vrvjq]Beykoz'da ikinci lige dustuyse, Telekom Caner'i orada bırakmaz diye dusunuyorum. Kendi rotasyonları dolu zaten. Caner'i kiralayabiliriz. Katkı saglayabilir.

MÜKEMMEL BİR İSTEK..!!! İMZAMIDA KOYARIM :) inş hallederiz böyle akıllı bir hamleyi...[/quote:593vrvjq]

olmadı timur abi ya :( biz dün istedik mersin bizi duydu heralde caner bugün mersine gitmiş :) bi mersinli olarak burdaki maçlarda izlicem onu artık ama GalataSaray'ımızda katkı sağlardı nese sağlık olsun yenileri bekliyoruz

Türk basketbolunun iki köklü takımı Efes Pilsen ve Darüşşafaka güçlerini birleştiriyor.

Pilot bir takım kurma isteği bilinen Lacivert - Beyazlılarla geçen sezon son anda gösterdiği müthiş çıkışla ligde kalan Daçka arasında artık küçük pürüzler halledildi. İki taraf arasında bir süredir devam eden görüşmeler sonunda mutlu sona varılırken yeni kulüp için düğmeye basıldı. Efes Pilsen?in pilot takımı görevini üstlenecek Darüşşafaka, bir anlamda F.Bahçe Ülker?in Alpella projesine benziyor. Yönetim kurulu başkanlığını Tuncay Özilhan?ın yaptığı Anadolu Group bünyesinden İsuzu?nun isminin verileceği yeni takım, özellikle gelecek için büyük önem taşıyor. Basketbolun gelişmesi adına genç oyuncuların süre alacağı ve üst seviyede mücadele edeceği Darüşşafaka İsuzu?dan Ömer Aşık, Cenk Akyol, Ersan İlyasova gibi isimlerin çıkması bekleniyor. Güçlü organizasyonuyla play - off mücadelesi verecek Yeşil - Siyahlıların antrenörlüğünü Ekrem Memnun yapacak. G.Saray bayan takımıyla yaşadığı şampiyonlukların ardından Efes Pilsen?de Oktay Mahmuti ve David Blatt?in yardımcılığını yapan Memnun, oldukça deneyimli bir isim. Geçen sezon Blatt?in kovulmasıyla bir süre Efes?in başantrenörü olan Ekrem Memnun, yeni takımda oyuncuların yetişmesinde ve gelişmesinde önemli rol oynayacak. Antrenmanların başlamasıyla basketbolcuların da bir araya geldiği ve çalışmaların bu yönde sürdüğü belirtildi.
Pilot bir takım kurma isteği bilinen Lacivert - Beyazlılarla geçen sezon son anda gösterdiği müthiş çıkışla ligde kalan Daçka arasında artık küçük pürüzler halledildi. İki taraf arasında bir süredir devam eden görüşmeler sonunda mutlu sona varılırken yeni kulüp için düğmeye basıldı. Efes Pilsen?in pilot takımı görevini üstlenecek Darüşşafaka, bir anlamda F.Bahçe Ülker?in Alpella projesine benziyor. Yönetim kurulu başkanlığını Tuncay Özilhan?ın yaptığı Anadolu Group bünyesinden İsuzu?nun isminin verileceği yeni takım, özellikle gelecek için büyük önem taşıyor. Basketbolun gelişmesi adına genç oyuncuların süre alacağı ve üst seviyede mücadele edeceği Darüşşafaka İsuzu?dan Ömer Aşık, Cenk Akyol, Ersan İlyasova gibi isimlerin çıkması bekleniyor. Güçlü organizasyonuyla play - off mücadelesi verecek Yeşil - Siyahlıların antrenörlüğünü Ekrem Memnun yapacak. G.Saray bayan takımıyla yaşadığı şampiyonlukların ardından Efes Pilsen?de Oktay Mahmuti ve David Blatt?in yardımcılığını yapan Memnun, oldukça deneyimli bir isim. Geçen sezon Blatt?in kovulmasıyla bir süre Efes?in başantrenörü olan Ekrem Memnun, yeni takımda oyuncuların yetişmesinde ve gelişmesinde önemli rol oynayacak. Antrenmanların başlamasıyla basketbolcuların da bir araya geldiği ve çalışmaların bu yönde sürdüğü belirtildi.
kaynak:www.basketdergisi.com

bunu buraya yazmamın sebebi darüşşafaka isuzu nun head coach luğunu ekrem memnun un yapacak olması yani anlayacağınız halil üner yeniden boşa çıktı bizim takım büyük ihtimal halil üner le anlaşır gibime geliyor.ama inşallah halil üner e kalmayız halil üner geleceğine çetin yılmaz gelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...